Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

synki ostatnio kupowaliście klucze ?

YATO czy coś innego, cena/jakość do 200zł kompletu szukom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłęm a troche mi to zajęło :doh:

Tym mnie Nosb przewiózł - Kuna bierz go bo jest na sprzedaż hmm a przynajmniej był :P

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/as4-b5-kaskolot-swap-2-7t-body-rs4-420-ps-550-nm-186755/

tylko ok 40kpln :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

synki ostatnio kupowaliście klucze ?

YATO czy coś innego, cena/jakość do 200zł kompletu szukom

wiem że Tolek brał u Czakiego taki komplet ale za 300pln jakoś :wink: i jest super zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebys wiedział, niesamowite są :slina:

Nosb przewiózł mnie taką ale 2.7T zrobioną na 420km - 1 i 2bieg to było serio coś niesamowitego:slina: a potem 3 i 4 patrzysz a wskazówka dalej napierdala chociaż już tak w fotel nie wciska:decayed:

i tym samym wbił mi niezłego klina:facepalm:

Ty jeszcze nie wiesz co to niezły klin :decayed:

Kaskowe B5 waży około 1600kg a ma tylko 420KM, pomyśl co się dzieje w takim B3 coupe quattro gdzie wygłuszenie jest dużo gorsze, waga to niecałe 1300kg a moc to 600+KM :decayed::decayed::decayed:

Wysiadasz z pełnymi portkami, wtedy jest klin :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synki ostatnio kupowaliście klucze ?

YATO czy coś innego, cena/jakość do 200zł kompletu szukom

ogólnie klucze są dobre tzn. płasko-oczka, nasadki czy też przedłużki...gorszej jakości są już np. bity (torx, +, -) i grzechotki...parę razy się postarasz i po grzechotce...wiem grzechotki nie są do odkręcania czy też zakręcania:wink:. Ąle nie po to kupuję klucze, aby pierdzielić się pierw z "oczkiem" potem grzechotka:wink:.

Dobrej jakości cena-jakość, klucze NEO i też wiem, że to podprodukcja topex, ale powiem...że mam już dość długo czas grzechotkę teleskopową i do np. kręcenia rur (śruby fi20 tj. klucz 30) z metrowym przedłużeniem...ani nie jękła. Zresztą reszta z tych kluczyków tzn. płasko-oczka, torxy (bity), przedłużki itd są praktycznie nie do zerwania...tym bardziej, że używamy tych zestwów w podziemnych warunkach:wink:.

To jest moje zdanie...ja osobiście mam hitachi (skrzynka)...narazie nic się nie dzieje a daje im nieźle popalić ale też odpowiednio droższe są:decayed:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

ja pierdu...ale cisza, jak makiem zasiał:whistling:

...a złamię się...idę pomóc Żonce w pichceniu na sylwka...przy okazji na pewno coś zjem:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb przewiózł mnie taką ale 2.7T zrobioną na 420km - 1 i 2bieg to było serio coś niesamowitego:slina: a potem 3 i 4 patrzysz a wskazówka dalej napierdala chociaż już tak w fotel nie wciska:decayed:

i tym samym wbił mi niezłego klina:facepalm:

Ty jeszcze nie wiesz co to niezły klin :decayed:

Kaskowe B5 waży około 1600kg a ma tylko 420KM, pomyśl co się dzieje w takim B3 coupe quattro gdzie wygłuszenie jest dużo gorsze, waga to niecałe 1300kg a moc to 600+KM :decayed::decayed::decayed:

Wysiadasz z pełnymi portkami, wtedy jest klin :grin:

ojjj musi być łogień:kox:

a mi wbił klina bo po prostu planuję jakiś zakup na wiosnę :tongue: i totalnie nie mam pojęcia co zrobić bo są 4rózne opcje:facepalm: b3 czy b4 jako zabawkę brałem pod uwagę tylko przez bardzo krótką chwilę:decayed: i to oczywiście przez Gregora, i na szczęście tą od digituna tylko dotykałem a nie siedziałem w środku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

ale doj**al z opisem :grin:

nigdy nie latałem quattro zimą więc nie wiem czego żałować:kwasny: co najwyżej tył napęd albo ręczny :grin:

ale wlepka która ma 2linijki to ciekawie wygląda :grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cena nawet promocyjna bym powiedział popatrzeć sobie ile takie furki w tym stanie kosztuja nawet 50k kawał historii audi kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...