Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Seves tyle na kole ostatnio jeździsz, to pomalowałbyś w końcu ten ściorany zderzak jak auto stoi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Tomku, nie pomyślałem o tym że przy moim ledwo jeżdżącym klekocie jest więcej zabawy podczas wyprzedzania (zdążę ku**a czy nie) :wink:

Wysłane z mojego MT27i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że tyle tylko ;)....mógł frajer spanikować i Ci bok przetrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves tyle na kole ostatnio jeździsz, to pomalowałbyś w końcu ten ściorany zderzak jak auto stoi :whistling:

Hammerku powiem Ci więcej - moja stoi dalej tylko na gwincie z przodu bo na tył czasu nie mieli :grin: a ja potem autko brałem :kwasny:

na przyszły tydzień jestem umówiony i zderzak póki co też pomalują:wink: chyba że coś się znów z czasem zmieni :grin:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

A na spota to już nie łaska przyjechać ??.....ehhhh ....... nie ładnie ....nie ładnie....

:wink:.....

Krzysztof też pokazał sie kilka razy ,a teraz siedzi w domu i przy klawiaturze tylko wie śmieje :wink:

trenuję teraz sporo i każde wolne popołudnie/wieczór na kole siedzę :tongue:

a do Was na kole nie ma co przyjeżdzać bo każdy się dziwnie patrzył wstydzili się czy coś :grin:

Co sie dziwisz?? Jedzie sie tu i tam.....i nie wszędzie na spoty wpadają kolesie w rajtkach :decayed::wink:

dla mnie i reszty moich znajomych to normlane ale oni znają mnie dłużej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves tyle na kole ostatnio jeździsz, to pomalowałbyś w końcu ten ściorany zderzak jak auto stoi :whistling:

Hammerku powiem Ci więcej - moja stoi dalej tylko na gwincie z przodu bo na tył czasu nie mieli :grin: a ja potem autko brałem :kwasny:

na przyszły tydzień jestem umówiony i zderzak póki co też pomalują:wink: chyba że coś się znów z czasem zmieni :grin:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

A na spota to już nie łaska przyjechać ??.....ehhhh ....... nie ładnie ....nie ładnie....

:wink:.....

Krzysztof też pokazał sie kilka razy ,a teraz siedzi w domu i przy klawiaturze tylko wie śmieje :wink:

trenuję teraz sporo i każde wolne popołudnie/wieczór na kole siedzę :tongue:

a do Was na kole nie ma co przyjeżdzać bo każdy się dziwnie patrzył wstydzili się czy coś :grin:

Co sie dziwisz?? Jedzie sie tu i tam.....i nie wszędzie na spoty wpadają kolesie w rajtkach :decayed::wink:

dla mnie i reszty moich znajomych to normlane ale oni znają mnie dłużej :decayed:

Spoko też znam wielu co śmigają w rajtkach nie tylko na rowerze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na spota to już nie łaska przyjechać ??.....ehhhh ....... nie ładnie ....nie ładnie....

:wink:.....

Krzysztof też pokazał sie kilka razy ,a teraz siedzi w domu i przy klawiaturze tylko wie śmieje :wink:

trenuję teraz sporo i każde wolne popołudnie/wieczór na kole siedzę :tongue:

a do Was na kole nie ma co przyjeżdzać bo każdy się dziwnie patrzył wstydzili się czy coś :grin:

Ja bym się chętnie zjechał na Twoim kole :wink::grin:

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany szukam zdrowego 3.0. Jak by ktoś coś wiedział proszę o info :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam do was prośbę, kto ma "pożyczyć" felgi 19" mam do kupienia moim zdaniem ciekawe felgi ale nie wiem, czy nie będą za małe stąd moje pytanie. Chciałbym przymierzyć jakieś 19" :)

pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Znowu mam do was prośbę, kto ma "pożyczyć" felgi 19" mam do kupienia moim zdaniem ciekawe felgi ale nie wiem, czy nie będą za małe stąd moje pytanie. Chciałbym przymierzyć jakieś 19" :)

pomoże ktoś?

Tu nikt niema tak dużych felg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

H4mm3R

:hi:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

quote_icon.png
Zamieszczone przez
neimaD
viewpost-right.png

Znowu mam do was prośbę, kto ma "pożyczyć" felgi 19" mam do kupienia moim zdaniem ciekawe felgi ale nie wiem, czy nie będą za małe stąd moje pytanie. Chciałbym przymierzyć jakieś 19"
:)

pomoże ktoś?

Tu nikt niema tak dużych felg
:decayed:

Może poza Sevesem który ma duże koła w swojej kolarce :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...