Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki koledze dowiedziałem się że moja była i ulubiona furka jest opisana na forum A4. Widzę że zrobiłeś pewne mody. Dla mnie jednak najfajniejszy był taki jak Ci sprzedałem nawet z tą gałką:). Ja bym jednak zostawił masywne felgi srebrne i znaczek z tyłu. Reszta ok. Tak czy inaczej ja przez prawie 3,5 roku miałem radość z jazdy tym autem.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno tu nie zaglądałem a tu odezwał się były właściciel auta. Nie wiem czy to przeczytasz ale... Jak dla mnie tamta gałka nie pasowała mi ta od RS4 lepiej wygląda :) Koła mam ale w innym kolorze i jak tylko będzie chwila to wrzucę fotki bo aktualnie na nich jeżdżę. Co do Znaczka to wrzucę tylko myślę czarny czy srebrny. A co tam u Ciebie czym teraz jeździsz ?

Opublikowano

Bez OOOO zdecydowanie lepiej wygląda.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek po małych modach :wink:

IMG_0447.jpg

IMG_0449.jpg

IMG_0451.jpg

IMG_0452.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka wrzuć znaczek na tył będzie lepiej wyglądał

Opublikowano
  • Autor

Do auta czekają już do montażu sprężyny - 30mm od serii , PDC na przód i lusterka el składane z fotochromem, było też kilka modów w wewnątrz jak będę miał chwilę to wrzucę zdjęcia środka. Co do znaczka to sam nie wiem jedni mówią że jest spoko teraz a inni żeby założyć. Ja na razie nie będę zakładał. :wink:

Opublikowano

mega jest ten kolor lakieru, środek tez bardzo smaczny, super sztuka

Opublikowano

Jakie sprężyny wybrałeś? Ja zdecydowałem się na Eibach i jestem zadowolony :wink: Co do znaczka to jeśli Tobie się tak podoba to ok :wink:

Opublikowano
  • Autor

Eibach Pro-Kit doszedłem do wniosku że założę tez nowe amorki żeby to wszystko grało jak trzeba.

---------- Post dopisany 23-05-2014 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 14:51 ----------

2yra9yzu.jpg

Na szybko fotka auta na nowym zestawie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne autko, chyba widziałem je ostatnio pod zakładem ''obróbka skrawanie''? dobrze kojarzę?

Opublikowano
  • Autor

Tak, moje auto często tam stoi.

Opublikowano

Tak jakby tył troszkę niżej siadł czy takie wrażenie na fotkach? :mysli: Ogólnie fajna sztuka! :wink:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Pomiar nie był jakiś dokładny ale wychodzi (bardziej przód bo z 66,5 z tego co pamiętam tył 65,5 ) :

Przód: ok 63,5

Tył: ok 64,5

45523c39985a44a73817a4b6d6808300.jpg

Taka sytuacja :)

Opublikowano

no kiera mega sztuka:)

chyba w skórzanych rękawiczkach neleżałoby jeździć zeby jej nie zniszczyc he he

Opublikowano

Kiera pierwsza klasa :thumbup1:

Czy wszystkie przyciski aktywne?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Tylko jeden nie działa INAV reszta P&P

Zimowy setup:

c11e3d7658e98417c1d0578121488920.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ten kolor miazdzy cycki :)

+ czarne dodatki (szczegolnie fele) naprawde mu sluza !!

Opublikowano

Ta kiera dokładnie z jakiej audi jest? TT?

Opublikowano
  • Autor

B8 Lift

Edytowane przez hutch1

Opublikowano

KOLOR jest po prostu rewelacyjny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.