Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Wskażnik temperatury silnika pokazuje jak chce :(


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie czasami pokazuje mi 90,czasami nic a czasami sie waha, nie spada np 90 do 60 natychmiast poprostu robi to powoli :( jak myslicie wina samego wskaznika w zegarach czy moze czujnika temperatury ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez stawiam na termostat niedawno to przechodzilem, wymienilem termostat za 35zł i spokój trzyma cały czas 90C. Do twojego nie wiem czy bedzie tyle samo kosztował, mój to biedne 1,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez stawiam na termostat niedawno to przechodzilem, wymienilem termostat za 35zł i spokój trzyma cały czas 90C. Do twojego nie wiem czy bedzie tyle samo kosztował, mój to biedne 1,6.
ale czy to napewnno termostat? moze zle napisalem pytanie, bo nie dodałem ze na climatroniku jest 90st a silniczek jest ciagle rozgrzny?? czy wskaznikiem w zegarach steruje termostat:( ale namieszalem:( jak moze cie wytlumaczcie blizej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do tematu ,u mnie jest taki sam problem,wymieniłem termostat na orginał i nic sie nie zmieniło.Wskazówka temp jest najczęściej w okolicach 60 stopni, sprawdzałem kodem climatronica 51 i tam pokazuje ok.Po kilku minutach łapie 90 stopni i trzyma.Zostaje czujnik od temp czy cos jescze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do tematu ,u mnie jest taki sam problem,wymieniłem termostat na orginał i nic sie nie zmieniło.Wskazówka temp jest najczęściej w okolicach 60 stopni, sprawdzałem kodem climatronica 51 i tam pokazuje ok.Po kilku minutach łapie 90 stopni i trzyma.Zostaje czujnik od temp czy cos jescze ...

czujnik albo wyjac zegary i poprawic wtyczke .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez stawiam na termostat niedawno to przechodzilem, wymienilem termostat za 35zł i spokój trzyma cały czas 90C. Do twojego nie wiem czy bedzie tyle samo kosztował, mój to biedne 1,6.
hmm biedene ale LADNE :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo. Czujnik czasem zalapie i stoi na 90 a czasem zupelnie tak jakby nie dzialal- na 60. Temp jest ok. mam wskaznik temp oleju ktora zawsze identycznie rosla jak cieczy i na nim jest 90 w korkach 100. takze termostat raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazowka stoi na 60. gasze silnik. przekrecam znowu kluczyk na zaplon i wskaznik stoi na 90. zapalam jade kawalek i opada na sam dol. i tak w kolko - czasem zaskakuje a czasem nie. jak sprawdzic na climatronicu temperature??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to po wymianie czujnika wskazówka zawsze na 90 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij licznik, to nie jest wielki problem. 5 minut roboty, a jeżeli czasem pokazuje, to właśnie wygląda to na kiepski styk w kostce lub ew. w samym wskaźniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ten sam problem i to nie jest wina licznika i nie ma co wyjmowac! gdyby to byl styk przy licznki to by np spadal z 90 na 0 a nie na polowe albo jakie scyrki walil!> to mowicie ze czujnik wymieniac taa>? no nic sprubuje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień czujnik temperatury miałem tak w B6

wymieniłem czujnik i wszystko działa jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...