Opublikowano 2 Grudnia 20252 Gru Godzinę temu, P.Wiśnia napisał(a): Oximo to najgorszy syf jaki istnieje, raz mi się trafiły to nawet ich założyć nie mogłem bo mocowanie się różniło. Poszła reklamacja, to drugie wychodziły poza szybę bo mocowanie nie było na środku. Tylko Bosch i Valeo. Bosch chyba A933S. Chłop zapytał o Oximo więc dostał odpowiedź. P.S. Naprawdę ludzie są aż tak niesamodzielni, że trzeba każdemu pod nos podłożyć gotowe numery, czy to kwestia lenistwa/wygody?
Opublikowano 18 Stycznia18 Sty @arasss1979 to nad czym się zastanawiasz? Skoro masz takie jak na zdjęciu w ofercie? Opis też potwierdza, że będą pasować.
Opublikowano 18 Stycznia18 Sty 48 minut temu, Hugo napisał(a): @arasss1979 to nad czym się zastanawiasz? Skoro masz takie jak na zdjęciu w ofercie? Opis też potwierdza, że będą pasować. A nie lepiej żeby dopłacił 20zł i kupił boscha?
Opublikowano 18 Stycznia18 Sty 1 minutę temu, P.Wiśnia napisał(a): A nie lepiej żeby dopłacił 20zł i kupił boscha? Zapewne lepiej jak nie trafi na podróbkę na allegro, ale kolega pytał o konkretną ofertę
Opublikowano 16 Lutego16 Lut W dniu 18.01.2026 o 13:12, Hugo napisał(a): Zapewne lepiej jak nie trafi na podróbkę na allegro, ale kolega pytał o konkretną ofertę Hugo to gdzie najpewniej kupić ori wycieraczki Bosha?
Opublikowano 16 Lutego16 Lut 44 minuty temu, kubabkb napisał(a): Hugo to gdzie najpewniej kupić ori wycieraczki Bosha? Nie wiem, może w Inter Cars, albo z jakiegoś sprawdzonego sklepu na allegro. Ja używam od lat tylko SWF.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto