Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszce nic, jeszce nic:d

odpal gg :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co masz co masz? :decayed:

powiem krotko... TDI + Brak kata + remus... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

no prosze... wyrezales sobie Remusa ? :naughty:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

a i owszem:) irytowały mnie fajki od diesla przy body S4

Opublikowano

Karole dawaj fotki, filmy, nagrania :naughty: jestem ciekawy jak to teraz chodzi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wydechu.jpg

2x 72mm :slina::kox:

Opublikowano

wydechu.jpg

2x 72mm :slina::kox:

fajny ten wydech :good:

Opublikowano

fajny wydeszek :slina::notworthy:

a osłona mi się nie widzi.... i jeszcze chyba tam śruba wystająca jest koło zbiorniczka :decayed:

Opublikowano

wydechu.jpg

2x 72mm :slina::kox:

Ojej :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no faje rade, a jak gra i co z kosztami ? :cool1: mi ogolnie bardziej podchodza owalne koncowki.

hmmm koszta, kosztami...;p gra za***iście, dzwiek stał sie bardziej basowy co moze wydawac sie niemozliwe -w aucie jest cicho i bardzo przyjemnie;) wyglad koncowek tez jest ok, ale srednica mogalby byc nieco mniejsza, mysle jednak ze do duzej masywnej felgi bedzie to pasowac. :)

fajny wydeszek :slina::notworthy:

a osłona mi się nie widzi.... i jeszcze chyba tam śruba wystająca jest koło zbiorniczka :decayed:

CIii osłona w trakcie rezania:D bedzie to inaczej.... i w ogole zmieni to kolor :wink4:

Opublikowano

no faje rade, a jak gra i co z kosztami ? :cool1: mi ogolnie bardziej podchodza owalne koncowki.

hmmm koszta, kosztami...;p gra za***iście, dzwiek stał sie bardziej basowy co moze wydawac sie niemozliwe -w aucie jest cicho i bardzo przyjemnie;) wyglad koncowek tez jest ok, ale srednica mogalby byc nieco mniejsza, mysle jednak ze do duzej masywnej felgi bedzie to pasowac. :)

Ja szukam takiej końcówki w takiej średnicy a nie całego wydechu sportowego bo miałem KM INFERNO http://www.allegro.pl/item904182740_tlumik_basowy_km_malon_inferno_zorro.html i przymuliło go przez to, dlatego wyszukałem ori wydech do 2.6 a stary KM do kosza i :audi: znowu odżyło :)

Ale na takie końcówki to bym się skusił, topor jak byś miał jakieś namiary to daj cynka :naughty:

Opublikowano

tłumiki są beeee dla mocy :naughty:

Opublikowano

Najlepiej rurę przelotową :naughty: :naughty:

topor zarzuć filmik jak to brzmi :wink4:

Opublikowano

Najlepiej rurę przelotową :naughty: :naughty:

topor zarzuć filmik jak to brzmi :wink4:

tak jak u mnie :kox:
Opublikowano
  • Autor

panowie Tunerzy... tak dla waszej info... przy wylocie musi byc odpowiednia kompresja wiec wywalanie wszytskich tlumikow mija sie z celem... :wink4::decayed::cool1:

Opublikowano

panowie Tunerzy... tak dla waszej info... przy wylocie musi byc odpowiednia kompresja wiec wywalanie wszytskich tlumikow mija sie z celem... :wink4::decayed::cool1:

omawiałem temat w Dynosofcie teraz.. :wink4: i powiem Ci jedno... bullshit :naughty:

Opublikowano

panowie Tunerzy... tak dla waszej info... przy wylocie musi byc odpowiednia kompresja wiec wywalanie wszytskich tlumikow mija sie z celem... :wink4::decayed::cool1:

Wszystko zależy od rodzaju, mocy i charakterystiki pracy silnika. W A4kach opłaca się wywalać tłumiki środkowe i końcowe przy mocach 300< natomiast np. w EVO można wpierdzielić 2,5-3 cala na całej długości i hulać :naughty:

Opublikowano

panowie Tunerzy... tak dla waszej info... przy wylocie musi byc odpowiednia kompresja wiec wywalanie wszytskich tlumikow mija sie z celem... :wink4::decayed::cool1:

Tyczy się to głównie silników wolnossacych :)
Opublikowano

Tyczy się to głównie silników wolnossacych :)

bingo :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.