Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Fele RH co to


KaMaZ87

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy co ta firma felg RH wiecie cos na ten temat. opłaca sie zakupic fele tej firmy solidne sa? prosze o odpowiedz. z tego co widze na allegro to do takich najtańszych nie nalezą czym to jest spowodowane.

bo to nie jest jakaś chińszczyzna tylko dobre koła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre i bardzo trwałe felgi :good: sam mam jeden komplet, który zalega w garażu i muszę sprzedać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre i bardzo trwałe felgi :good: sam mam jeden komplet, który zalega w garażu i muszę sprzedać :rolleyes:

jaki model i rozmiar? :)[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:08_________________________________________________podeślij foty na PW, co by OT nie robić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi solidne jeśli są jednoczęściowe, jeśłi jednak są to modele skręcane to ranty nie należą już do takich trwałych i solidnych, łatwo się gną na naszych polskich drogach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi solidne jeśli są jednoczęściowe, jeśłi jednak są to modele skręcane to ranty nie należą już do takich trwałych i solidnych, łatwo się gną na naszych polskich drogach :gwizdanie:

mam u siebie RH Cup AG (jednoczęściowa), moim zdanie felga bardzo mocna ale tak jak piszesz, nie raz słyszałem opinie że skręcane RH są miękkie (nie porównywać z chińszczyzną)

Z drugiej strony, tego typu skręcane felgi zwykle chodzą z cieniutką oponą i mało jest gumy która je chroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, tego typu skręcane felgi zwykle chodzą z cieniutką oponą i mało jest gumy która je chroni.

dokładnie, plus trzeba dodac naprężenia jakie powstaja przy felgach wieloczęściowych/skręcanych i juz mamy jasność że koła skręcane zawsze będą mniej trwałe niż monoblock-i ale RH to podwykonawca felg dla wielu producentów aut jak np. mercedes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kaczmar jednak dobrze zauważył że nawet RH skręcane i tak są o niebo bardziej solidne od jakichś chińczyków monobloków :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem RH turbo i pogiely sie niestety przy ostroznej jezdzie po Wroclawiu, wiec najlepszego zdania o nich nie mam :confused4: Riale, ori audi, mille miglia i inne ktore mialem zniosly to bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem RH turbo i pogiely sie niestety przy ostroznej jezdzie po Wroclawiu, wiec najlepszego zdania o nich nie mam :confused4: Riale, ori audi, migle millia i inne ktore mialem zniosly to bez problemu ;)

Ja miałem RH skręcane ok. roku i problemu nie było ale to może też od stylu jazdy i dróg zalezy :decayed: Co do drugiej części wypowiedzi zgadzam się w 100% :good: - ojciec ma mille miglia w B3 już 14 lat :shocked: i nadal jest ok a zrobiły już pewnie ze 300 tysi w tym czasie :shocked:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem RH turbo i pogiely sie niestety przy ostroznej jezdzie po Wroclawiu, wiec najlepszego zdania o nich nie mam :confused4: Riale, ori audi, mille miglia i inne ktore mialem zniosly to bez problemu ;)

A moze miałes repliki RH ? produkcja niemiecka ?

Ja miałem ZW3 super fele , piekne ,twarde , solidne :) Wszystkie fele RH z serii zw.... Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem RH niemieckie były na pewno do nich mam dystanse tez RH bo latało wcześniej u szefa na A6 oddał mi je i jakoś do końca nie mam do nich przekonania. :no:

Za mocne aż tak ich nie uważam. Później kupiłem ori AVUSY III i tyle dołków dołeczków co zaliczyłem a po avusach ani śladu a pewny jestem ze rh by się poddały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem RH turbo i pogiely sie niestety przy ostroznej jezdzie po Wroclawiu, wiec najlepszego zdania o nich nie mam :confused4: Riale, ori audi, mille miglia i inne ktore mialem zniosly to bez problemu ;)

A moze miałes repliki RH ? produkcja niemiecka ?

Ja miałem ZW3 super fele , piekne ,twarde , solidne :) Wszystkie fele RH z serii zw.... Polecam !!!

Si, made in deutschland i po sezonie 2 do prostowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam założone w B6 felgi RH ZW1 17 cali twarde i można śmiało polecić na nasze dziurawe drogi, przez 3 lata użytkowania tylko 2 razy lekko zgiąłem zewnętrzny przykręcany rant.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyłączę się do dyskusji pytaniem w temacie RH. Ile można dostać za 4 felgi RH 17'' ET35 przy czym mają lekko przytarte krawędzie(wina niskiego profilu opony), a jedna do delikatnego prostowania? Przymierzam się do zmiany, a miałem je już na aucie przy zakupie :>

Wzór zapożyczony z sieci: http://www.opony.com.pl/ogloszenia/images/image-264230.png

Sry za OT i dzięki z góry za jakiekolwiek odp. na moje pytanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ZW3 super fele , piekne ,twarde , solidne :) Wszystkie fele RH z serii zw.... Polecam !!!

a ja napisze jeszcze raz że właśnie ranty w serii ZW są dość miękkie na nasze drogi (no chyba że ktoś ma na nich opony z profilem powyżej 50 :blink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...