Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

A nie zagrałeś w jakiś sposób na nerwach ty jemu wcześniej? Bo ktoś tu kiedyś polecał taką metodę jak twoja sytuacja na załatwienie cwaniaka :)

Nie oczekiwałbym jakichś sensownych wyjaśnień od kogoś kto twierdzi, że odebrał przesyłkę a jej nie odebrał. No co on może mądrego powiedzieć, no co?

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka nieodpieczętowana... Mogę zamieścić dane usera które mi podał na PW i te z kwitku które się zgadzają.. Ale wiadomo... Ochrona danych osobowych działa..

Na razie tyle w temacie... Czekam na PW od moderatora czy nawiązał kontakt z moim kontrahentem :)

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosił się użytkownik Mesiah, że go weźmie ale za pobraniem.

Zgodziłem się bez problemu...

Kiedyś również wysyłałem za pobraniem, do czasu aż mi jeden user zrobił podobnie i do tego napisał że celowo nie odebrał przesyłki żeby mnie ukarać za czas oczekiwania... Od tamtej pory tylko wpłata na konto i polecam tak robić wszystkim sprzedającym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosił się użytkownik Mesiah, że go weźmie ale za pobraniem.

Zgodziłem się bez problemu...

Kiedyś również wysyłałem za pobraniem, do czasu aż mi jeden user zrobił podobnie i do tego napisał że celowo nie odebrał przesyłki żeby mnie ukarać za czas oczekiwania... Od tamtej pory tylko wpłata na konto i polecam tak robić wszystkim sprzedającym na forum.

Mesiah to stosunkowo młody user... (rejestracja czerwiec 2014) więc na naszym forum jest tylko pół roku...

Zwróćcie uwagę że przez pół roku ma natrzepane 1292 postów a teraz nagle ostatni raz na forum był 30 grudnia 2014r.

Tak młody user i już takie cwaniactwo... nie odbieranie przesyłek pobraniowych... to co będzie dalej ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze gościowi cos sie stało ?

nie pomyslałes o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego napisał żę odebrał paczke a w rzeczywistości jej nie odebrał...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mu sie cos sfilmiło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się... ? Uderzył się chyba dotkliwie w głowę bo nie odebrał przesyłki a napisał sam że odebrane.

Ja podejrzewam, że teraz nie pojawia się na forum żebym go nie dorwał na PW gdy będzie dostępny...

Panowie ramy czasowe... 15 grudnia wysłane, 22 grudnia otrzymałem PW że odebrał i gadka szmatka o diagnostyce itp, 5 stycznia zawitał do mnie listonosz...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie do jasnej cholery. Wracam z urlopu a tu takie jaja..Myślisz , ze celowo nie odebrałem tego kabla? Po co niby bym pisał z zapytaniem o program do diagnostyki? Zostawiłem frajerowi mojemu kumplowi kase na odbiór paczki i pojechałem na dół polski na święta. Jak do Ciebie pisałem byłem pewien ze kabel jest już odebrany. Wracam teraz 10 i kumpel mnie inormuje , że paczki nie odebrał bo nie miał kiedy! i że paisałeś do niego sms , że chcesz zwrot kasy za paczkę. Mam go za***ać gołymi rękami czy co? Nie po to udzielam się na tym forum , żeby kto w 5 min robił ze mnie wkręta.NIkt nie skumał czemu mnie nie ma na forum tyle czasu a w między czasie były święta i nowy rok? Niby , że nie wchodziłem bo nie chciałem czytać pw od Ciebie? Zastanów się co piszesz. Zrobiliście ze mnie wała conajmniej jakbym oszukiwał ludzi i im paczek nie wysyłał po wpłacie. Kase dostaniesz na konto i sprawa załationa. Nawet gdyby to był towar za 2 tyś to bym z siebe śmiecia nie zrobił.

Co do samego odbioru. Osobiście pracuje 8-20 zazwyczaj a mam pocztę do 18 , w sobote nieczynna (mozesz sprawdzić. Dlatego paczki nie odebrałem od razu jak przyszła i byłem jeszcze u siebie. Poza tym z czego ja sie tłumacze. Nikogo nie zabiłem.

Rozumiem pretensje i ciśnienie bo sam bym sie wkurzył ale to jeszcze nie powód żeby lecieć z tym na forum. A większość osób tu komentujących nie ejst poważna. Widze wszyscy święci i nie omylni jak statystyczny polak. Chyba tylko szukacie powodów do bicia piany.

Jk sięo tym dowiedziałem chciałem przelać kase za kabel , wysyłkę której nie odebrałem i kolejna wysyłkę żeby go dostać. W tej chwili podaj dane i oddam Ci za wysyłkę ale kabla już nie chce. Wole dac zarobić komuś z allegro.


Mesiah to stosunkowo młody user... (rejestracja czerwiec 2014) więc na naszym forum jest tylko pół roku...

Zwróćcie uwagę że przez pół roku ma natrzepane 1292 postów a teraz nagle ostatni raz na forum był 30 grudnia 2014r.

Tak młody user i już takie cwaniactwo... nie odbieranie przesyłek pobraniowych... to co będzie dalej ? :kwasny:

To , że tu jestem pół roku i mam tyle postów oznacza , ze muszę tu być 24h 7 dni w tygodniu? Jak mam czas i neta pod ręką to tak jest a jak nie to mnie nie ma. I nie jestem tu jak większość przez kilka lat radząc sie tylko jak mi potrzeba mając innych w D tylko staram się pomóc o ile potrafie. Stąd taka ilość postów. Nazywasz mnie cwaniakiem? Na jakiej podstawie? Znasz mnie chociaż? Tak szybko wszyscy wyciągacie wnioski? Nikogo nigdy nie oszukałem. To co stało się tym razem było nieświadomie i nie z mojej do końca winy.

W ogóle Twój teskt , ze nie wchodze na forum bo Cię unikam mnie rozwalił. To chyba jednya rzecz w tym całym zajsciu która mnie rozbawiła.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wała to sam z siebie zrobiłeś nie odbierając paczki. Nie tylko ty chodzisz do pracy. Jeżeli byś chciał odebrać paczkę to byś to zrobił bo ona nie wraca po dwóch dniach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pisał o dwóch dniach? Przeczytałeś to co napisałem wyżej czy piszesz dla zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gość chce pokryć straty i to wszystko co może i powinien uczynić.

Przecież nie będzie cabanowi kwiatów wysyłał, no chyba że uważacie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze ktoś tu jeszcze próbuje racjonalnie myśleć. Może u niektórych tu bozia z nieba pieniazki daje ale ja przed świętami nei wiedziałem gdzie przód a gdzie tył. Wybaczcie jeśli tak bardzo dałem d*py i powierzyłem jednemu debilowi odebranie (i wysłanei paczki czego też nie zrobił al eobeszło się bez problemów). Wydaje mi się , że rozdmuchiwanie takiej afery z powodu 30zł to przegiecie . Tym bardziej , że oskarżyciel za cholere nie wiedział co się dzieje. Nie pisałem mu nic w stylu wal sie na ryj i masz wała. Przez to

całe zamieszanie zostałem wkrętem i cwaniakiem. Chyba ktoś tu na łeb upadł.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet jakieś wymyślone historie zaczeły tu padać. Dużo postów w krótkim czasie a teraz go 3 tyg nie ma na forum. PODEJRZANE. Faktycznie. Przestraszyłem się i uciekłem. Gdybym wiedział , że kabla nie ma i paczka wróciła a afera nie miała by miejsca bo miałbyś kase na koncie już z tydzień temu.


Ja nie wiem. Tak już musi być , ze polak polaka z błotem miesza z byle powodu?


Nikt tu nikogo nie będzie ułaskawiał. Ja mam czyste sumienie. Niech poda dane na priv do przelewu i wiecej się nie udzielam. Piszcie sobie co chcecie.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...