Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ani też odpisywał na zaczepki kolegów powyżej

Kolego nikt tu nie szuka zaczepek, jeżeli coś Ci wypadło że nie mogłeś to wystarczyło napisać "panowie sorka ale przesyłki będą opóźnione" i było by po sprawie, napisanie postu w temacie nie zajmuje dłużej niż minutę czasu, a takie olewanie wszystkich dookoła do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on to ciągle pisze. Jeszcze nikogo nie oszukał. Może ma poważne problemy wiec luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani też odpisywał na zaczepki kolegów powyżej

Kolego nikt tu nie szuka zaczepek, jeżeli coś Ci wypadło że nie mogłeś to wystarczyło napisać "panowie sorka ale przesyłki będą opóźnione" i było by po sprawie, napisanie postu w temacie nie zajmuje dłużej niż minutę czasu, a takie olewanie wszystkich dookoła do niczego nie prowadzi.

Sposób i ton jakim zostałem tutaj oskarżony odbieram jako zwyczajne szukanie zaczepek. I dalej się tak wypowiadasz bo nie rozumiesz za bardzo że to nie jest chwila moment jak Ci się wydaje. Faktem jest że nie zaglądam tu zbyt często i ani na bieżąco nie odpisuję w wątkach jak i na priv, tak wyszło ostatnio i przyznaję się do niedbalstwa w tej kwestii. Nigdy tu jednak nikogo nie oszukałem, a towar zawsze jest zgodny z opisem i starannie zapakowany. Nie ukrywam też faktu że na towar często trzeba czekać, nie mam ekspresowych wysyłek. Nie robię tego w celach zarobkowych, nie jestem tutaj sprzedawcą za jakiego mnie uważacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dalsze mamlanie tego tematu nie ma sensu bo i tak nic z tego nie wyniknie.

Proste pytanie - dostanę te naklejki czy mam sobie darować temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu ktoś taki kto zapłacił i towaru nie otrzymał? Oczywiście poza osobami, które przesyłki nie odebrały bo takie akurat się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać ale..... myślałem że odpowiedź będzie typu "Tak, jutro wysyłam i przepraszam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumcie ludzie ze nie kazdy ma tyle wolnego czasu co wy zeby biegac z jedna naklejka na poczte :facepalm: cierpliwosci troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma na coś czasu, to niech się tym czymś nie zajmuje.

Nie chcę się wtrącać ale..... myślałem że odpowiedź będzie typu "Tak, jutro wysyłam i przepraszam"

No tak to powinno wyglądać. W upomnieniu się o swoje ni jak nie mogę dostrzec zaczepki.

jednostka zapłacze żeby się tym nie zajmować, a za chwilę masa zapłacze że nie ma gadżetów. droga wolna żeby ugadywać z producentami gadżetów ceny, wykładać swój hajs i latać po pocztach. który bohater sie podejmie? żaden. szczekać potraficie, podjąć się czegokolwiek - garstka, jednostka albo żaden. polaczkowe podejście, jakby nie było to jest źle. możecie sobie po mnie pojechać.

przeprosiny widziałem w poście #1180 więc nie wiem po co dalej tego oczekujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak na dłoni, ze pokolenie roszczeniowe na marketach wyhodowane właśnie nauczyli się pisać, samochód prowadzić i się zaczyna. Zaplacilem to ma być, tu teraz i zaraz. A jak nie to ja ci pokaże.

Bo mi się przeciez należy.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu ktoś taki kto zapłacił i towaru nie otrzymał? Oczywiście poza osobami, które przesyłki nie odebrały bo takie akurat się znajdą.

Ja także zapłaciłem i nie dostałem.

Widzę, że nie można nawet koledze jarko uwagi zwrócić bo zaraz rzesza kolegów i znajomych się nagle burzy.

Już nawet nie będę komentował wypowiedzi forumowicza marekg bo jest żałosna.(taka rada zastanów się zanim coś napiszesz, bo to ani śmieszne nie było ani specjalnie oryginalne).

Tak zapłaciłem a jak ktoś płaci to przeważnie czegoś wymaga od tej drugiej strony, marekg jeśli Ty płacisz i nie wymagasz nic za to to znaczy że jesteś ... (nie będę kończył)

Przecież nikt by się nie rzucał o parę dni spóźnienia, nawet bez podania informacji.

Ale my już czekaliśmy ok. 1.5 miesiąca bez żadnej notki o tym że nie będzie wysyłek.

Wystarczyło dać krótkie info, nie wierzę że kolega jarko nie miał minuty na napisanie postu, tym bardziej że często zaglądał na forum.

Pozdrawiam i nadal czekam na naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po części rozumiem wasze wqrwienie - fakt, długo czekaliście...

Ale jedziecie po Jarko jakby był pierwszym, lepszym gościem z łapanki, który wpadł na forum, aby posprzedawać trochę gadżetów i zarobić co najmniej na fajne wakacje...

Może niektórzy nie wiedzą, nie pamiętają, ale nasz Kolega jest jedną z osób, które tworzyły/ pomagały tworzyć naszą społeczność, nie ma świętych krów, ale trochę pojechaliście po bandzie :whistling:

Kiedyś jako nowicjusz też kupiłem polar i czekałem prawie pół roku aż go dostanę - zdarzało się, że przez miesiąc nie było info co się dzieje z tematem, ale nie zachowywałem się jakbym nie miał kompotu do obiadu, choć zawsze był.....

Istnieje kilka innych sposobów aby upomnieć się o naklejkę/smycz/ramkę i jeszcze ch...wie jaki gadżet bez której nie może żyć posiadacz Audi :facepalm:

np. tel do Jarko czy PW do Hugo - wystarczyło napisać : ej słuchaj stary, zamówiłem u Jarko to, to i to. Towaru nie wysłał, nie odpowiada na moje 20ste PW. Możesz to sprawdzić ?

Na miejscu Jarko ja bym tym wszystkim jebn...nął w kąt i miał święty spokój... :whistling:

To tyle ode mnie, nie będę się już wypowiadał w temacie, nie będę bił piany.... wkrótce święta, każdemu z Was życzę WŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po części rozumiem wasze wqrwienie - fakt, długo czekaliście...

Ale jedziecie po Jarko jakby był pierwszym, lepszym gościem z łapanki, który wpadł na forum, aby posprzedawać trochę gadżetów i zarobić co najmniej na fajne wakacje...

Może niektórzy nie wiedzą, nie pamiętają, ale nasz Kolega jest jedną z osób, które tworzyły/ pomagały tworzyć naszą społeczność, nie ma świętych krów, ale trochę pojechaliście po bandzie :whistling:

Kiedyś jako nowicjusz też kupiłem polar i czekałem prawie pół roku aż go dostanę - zdarzało się, że przez miesiąc nie było info co się dzieje z tematem, ale nie zachowywałem się jakbym nie miał kompotu do obiadu, choć zawsze był.....

Istnieje kilka innych sposobów aby upomnieć się o naklejkę/smycz/ramkę i jeszcze ch...wie jaki gadżet bez której nie może żyć posiadacz Audi :facepalm:

np. tel do Jarko czy PW do Hugo - wystarczyło napisać : ej słuchaj stary, zamówiłem u Jarko to, to i to. Towaru nie wysłał, nie odpowiada na moje 20ste PW. Możesz to sprawdzić ?

Na miejscu Jarko ja bym tym wszystkim jebn...nął w kąt i miał święty spokój... :whistling:

To tyle ode mnie, nie będę się już wypowiadał w temacie, nie będę bił piany.... wkrótce święta, każdemu z Was życzę WŚ :)

Tak długo czekaliśmy i nadal czekamy, choć jest już info, że będą na pewno w tym tygodniu wysłane.

Nie jedziemy po nim jak to napisałeś, ale informacja w tym temacie może się przydać przyszłym kupującym, że mogą czkać miesiącami bez informacji i trzeba się zastanowić nad zakupem.

Nie twierdzę, że kolega jarko na tym zarabia, choć nawet jeśli- to mi to nie przeszkadza. Dobrze że jest taka osoba która potrafi zorganizować taką akcje z gadżetami.

Kolego stanley małe sprostowanie: nie zachowujemy się tak jak to nazwałeś jakbyśmy nie mieli kompotu do obiadu, choć zawsze był. Te naklejki odgrywają w tym temacie rolę drugoplanową, chodzi o podejście do tematu i do ludzi.

Tak jak pisałem szybciej, wystarczyło by minimalne info z jego strony typu: jestem chory i w najbliższym czasie nie zajmę się wysyłkami,przepraszam. Sądzę, że wtedy nie miałby nikt pretensji.

Mówisz żeby zadzwonić do niego? Pisać do Hugo? Ale po co? napisałem do jarko na pw(oraz w temacie) i to powinno wystarczyć, bo czemu miałby nie odpisać jak często zaglądał na forum.

"Istnieje kilka innych sposobów aby upomnieć się o naklejkę/smycz/ramkę i jeszcze ch...wie jaki gadżet bez której nie może żyć posiadacz Audi :facepalm: " no przepraszam ale tak strasznie mi na tych naklejkach nie zależało, żebym bez nich nie mógł żyć.

Temat uważam za rozwiązany odkąd kolega jarko dał info co i jak.

Pozdrawiam

Edytowane przez pinciol77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak często zaglądał na forum.

Bardzo proszę przestańcie tu w końcu wmiawiać ludziom że często na forum w ostatnim czasie zaglądałem bo to faktycznie wygląda na olewanie... Nie wiem skąd kolego czerpiesz informacje, ale jak już mnie tak sprawdzaliście to było zerknąć na moje posty z tamtego okresu... Był tylko jeden w temacie z ramkami a tyczył dokładnie tego czego Ci brakowało w temacie z naklejkami... Napisałem tam bo wiem że zazwyczaj najwięcej osób sprawdza wątek z ramkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę jeżeli tylko można w tym dziale.... jak użytkownik "Mesiah" zagrał mi na nosie...

Jakiś czas temu sprzedawałem kabelek vagowski z Viakenu na forum w dziale Sprzedam...

Zgłosił się użytkownik Mesiah, że go weźmie ale za pobraniem.

Zgodziłem się bez problemu...

Przesyłkę nadałem 15-12-2014.

22-12-2014 miałem PW od usera, że odebrał przesyłkę.

05-01-2015 listonosz zwrócił mi przesyłkę, rzecz jasna musiałem listonoszowi zapłacić drugie 14,50zł za zwrot.

Suma sumarum jestem ponad 30zł w plecy za "zagrywki" usera Mesiah.

Więc jeżeli będzie chciał coś za pobraniem to nie wysyłajcie... bo będziecie musieli dwa razy za przesyłkę płacić...

Pozdrawiam,

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś nie odbierać przesyłki.

Wróciła by do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co o tak by krążyła aż w końcu ja musiałbym płacić za wysyłkę 4 razy ?!

Zaznaczam, że miałem PW od usera że podjął przesyłkę z Poczty bo była awizowana.

Więc chyba po prostu nie chciał jej odebrać...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem- - wysłałeś kabel, gość zapłacił i potem ty znów za to jeszcze raz zapłaciłeś? czy gość odebrał, ale nie zapłacił i kazał odesłać z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę...

Wysłałem za pobraniem...

Czyli poszedłem na pocztę i wysłałem se swoich pieniążków przesyłkę.

Czyli na blankiet wpisałem kwotę kabla+koszta wysyłki które poniosłem ze swojej kieszeni.

Oczywiście później cena kabla i koszta przesyłki które poniosłem miały wrócić mi na konto bankowe gdy przesyłka zostałaby odebrana przez adresata.

Między czasie otrzymałem PW od usera że odebrał przesyłkę z poczty co później się okazało było kłamstwem.

Następnie wróciła do mnie przesyłka z pieczątką "ZWROT - NIE PODJĘTO W TERMINIE"

Listonoszowi musiałem zapłacić za zwrot czyli drugie 14,50zł.

I tym sposobem jestem 30zł w plecy.

2612740300_1420752225.jpg

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby moderator zadał pytanie mojemu kontrahentowi jakie ma wytłumaczenie i co to miało znaczyć...

Oczywiście grzeczność... bo miałem kilku chętnych którzy by wzięli przelewem, no ale grzeczność... bo Mesiah był pierwszy... :facepalm:

Podejrzewał, że po prostu chciał sobie zrobić "jaja", jest to świeży user niespełna od pół roku na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...