Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

sory że sie wtrącam ale cały czas śledze wątek i po prostu pierwszy raz jak żyje niedowierzam w to co widze..z tego co vp-tdi pisze to juz nie wiem czy sie śmiać czy płakać.no to jakaś masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy tu nie zaglądałem bo nie było takiej potrzeby, a teraz czytam, czytam i najlepszym komentarzem będzie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto cos do mnie ma radze przeczytac moje posty np dziale diesel 1.9 .nie 1 osoba na tym skorzystala i co dzien pomagam ile moge.widac zle ze chce komus pomuc

kto cos do mnie ma radze przeczytac moje posty np dziale diesel 1.9 .nie 1 osoba na tym skorzystala i co dzien pomagam ile moge.widac zle ze chce komus pomuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło przyjąć z powrotem te amortyzatory i byłoby po cichu i bez kompromitacji. urodzony strateg. Ktoś kto prowadzi interes powinien wiedzieć, ze klamstwo ma krótkie nogi i szybko może się zemscic. Czasem lepiej jest stracić parę groszy niż dobre imię. A teraz juz po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie wiem czy sie śmiać czy płakać

loooozik- śmiej się :wink:

no można sie śmiać ale krew mnie zalewa że ty i Hugo udowodniliście mu że ma więcej niz jedno konto a koleś nie ogarnia..za kogo on was i nas wszystkich ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytac jego posty, dla mnie identycznie sie wypowiada jak slynny speckom i dzialalnosc podobna, tez rzekomy fachura od pomp itd a do konca nie wie o co sie rozchodzi.

nie chce klocic .ale 2 kont nie mam. moze napisze do pana a4b5 1234 moze on cos napisze?

A 3? Na forum jest takie czarodziejskie oprogramowanie, które robi magiczne sztuczki. Zobacz co się pokazało po wpisaniu tam Twojego loginu. Zbieg okoliczności?

speckom.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=ZOlnx7oyOTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


krew mnie zalewa że ty i Hugo udowodniliście mu że ma więcej niz jedno konto a koleś nie ogarnia..za kogo on was i nas wszystkich ma
takie życie :wink: a myślisz, ze czego Hugo ma czerwony kolor? :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto cos do mnie ma radze przeczytac moje posty np dziale diesel 1.9 .nie 1 osoba na tym skorzystala i co dzien pomagam ile moge.widac zle ze chce komus pomuc

kto cos do mnie ma radze przeczytac moje posty np dziale diesel 1.9 .nie 1 osoba na tym skorzystala i co dzien pomagam ile moge.widac zle ze chce komus pomuc

gdybyś chciał pomóc to wogóle tej sprawy by tu nie było...odesłałbyś niezadowolonemu klientowi amory po które sam kuriera przysłał i było by po sprawie..a ty najpierw sie rzucałeś a teraz jak chcą cie na zbity pysk wywalić to ci rura zmiękła...ile ty masz lat?

krew mnie zalewa że ty i Hugo udowodniliście mu że ma więcej niz jedno konto a koleś nie ogarnia..za kogo on was i nas wszystkich ma

takie życie :wink: a myślisz, ze czego Hugo ma czerwony kolor? :grin:

no tak ale czemu zawsze znajdzie sie ktoś kto to życie uprzykrzy..ode mnie szacun dla Hugo za cierpliwość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic do nikogo nie mam .co to zbiorowy spor? o co chodzi. naprawde dziwne to .konkurencja mi tu pachnie albo niewiem. po 2 na poczatku tematu pisze ze ze kto sie wypowiada a nie ma nic do tego dostaje ostrzezenie . a dalej ida obelgi na moje dobre imie . jak ktos mnie nie zna prosze mnie nie obrazac .i nie pisac bzdur .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ode mnie szacun dla Hugo za cierpliwość
:polew: to wyrafinowany ukryty snajper, a komputer ma tak wielki, jak stodoła B) wszystko ogarnia sam :ph34r:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie szacun dla Hugo za cierpliwość

:polew: to wyrafinowany ukryty snajper, a komputer ma tak wielki, jak stodoła B) wszystko ogarnia sam :ph34r:

:grin: ciekaw jestem czy on tą cierpliwość ma jako cnotę czy koło stodoły z kompem stoi stodoła z ziołem na relax przy czytaniu wypowiedzi takich ludzi jak vp-tdi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laki jak napisalem wczesniej jak bylo z odeslaniem .ja nie mialem ochoty tracic na kuriera a ze od pana bej kurier jakis nie halo to nie moja wina .po 2 sprawa sie tyczyla niby pukajacego amora.a dowodow na to brak .pozniej kolejne inne dziwne rzeczy pisane na moj temat i niewiem co to komu co daje? umowiliscie sie ? . mnie to juz przerasta . wezcie dokladnie przeczytajcie co pisalem od poczatku w tym temacie i jak ktos osobiscie nie ma nic do mnie poco ta dyskusja.szkoda pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic do nikogo nie mam .co to zbiorowy spor? o co chodzi. naprawde dziwne to .konkurencja mi tu pachnie albo niewiem. po 2 na poczatku tematu pisze ze ze kto sie wypowiada a nie ma nic do tego dostaje ostrzezenie . a dalej ida obelgi na moje dobre imie . jak ktos mnie nie zna prosze mnie nie obrazac .i nie pisac bzdur .

własnie w tym problem że nikt cie tu nie obraza..to ty wszystkich obrazasz tym co tu piszesz..Hugo i domjenick udowodnili ci że masz 2 lub 3 konta a ty dalej w zaparte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra- koniec pogaduszek, wszystko już wiemy-spadajcie do "Na każdy temat" tam pewnie będzie wątek z pogaduszkami- jak zapadną ostateczne decyzję-powiadomimy i posprzątamy tu trochę :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator niech sprawdzi na jaki numer konta w pw kazał sobie przelewać kasę SPECKOM a na jakie vp-tdi i wtedy już się na 100% wyjaśni czy to ta sama osoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator niech sprawdzi na jaki numer konta w pw kazał sobie przelewać kasę SPECKOM a na jakie vp-tdi i wtedy już się na 100% wyjaśni czy to ta sama osoba :P

za daleko się rozpędziłeś z uprawnieniami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288266-czujnik-paliwa-b5-19-tdi-nr-8d0919673h/

koleszka nadal wciska ludziom towar, nie chce pokazać zdjęć przed zakupem i nikt nic z tym nie robi? Przecież złamał regulamin posiadając dwa konta i nadal jest na forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Ale jaki cwaniak z niego - piszę, że sprawny był PRZED wyjęciem, a teraz już leży 3 miesiące :naughty: Najśmieszniejsze jest to, że kolega vp-tdi ma w ogóle problem z czytaniem ze zrozumieniem, milion razy był pytany jak z 1BA zrobił 1BE i nie odpowiedział do teraz.

Chłopie rozumiesz, że PODSTAWOWY błąd jaki popełniłeś to prosto ujmując OSZUKANIE kupującego? Polega ono na tym, że kupujący chciał kupić 1BE, natomiast Ty pomimo tego, że miałeś amory 1BA, zapewniałeś, że sprzedajesz amory 1BE. Rozumiesz to? Wyjaśniłem dosyć jasno?

Hmm czytając Twoje posty to pewnie nie rozumiesz więc spróbuję zobrazować to może na o wiele prostszym przykładzie: to tak samo jakbyś chciał kupić lampy do B5 polift, ktoś piszę Ci, że ma takowe i chętnie je sprzeda, a tak na prawdę ma i wysyła Ci lampy przedliftowe! Taka i taka lampę (podobnie jak z tymi amorami) będziesz mógł założyć do swojego auta, ale raczej kurde nie będziesz zadowolony i uradowany, a raczej będziesz rozgoryczony i wkurzony, że dostałeś przedlifty! :decayed: Prościej się nie da.

Sory, że się wtrącam jako osoba trzecia, ale nie wytrzymałem czytając wypowiedzi vp-tdi i stwierdziłem, że podejmę próbę wytłumaczenia temu człowiekowi to co wszyscy chcą mu wytłumaczyć przez ostatnie 2 strony tego tematu!
:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...