Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

noi wszystko w temacie, jest to zamiennik dla 1BA, jak widać nie ma C ani E, to czego sie zrobił nagle jako 1BE :decayed:

Wykaz numerów OEM:

Producent Numer OEM

AUDI 8D0513031D

AUDI 8D0513031F

AUDI 8D0513031G

AUDI 8D5513031K

AUDI 8D5513031L

AUDI 8D9513031F

AUDI 8D9513031G

LIPMESA 179644

LIPMESA 179692

LIPMESA 179739

LIPMESA 179833

RECORD FRANCE 33 4388

VAG 8D5513031K

VAG 8D5513031L

VAG 8D0513031G

VAG 8D0513031F

VAG 8D0513031D

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem zamiast odeslac za free do kolegi bej to co nie pasowało

pisze wyżej (to o kurierze)

a amory nie były 1 ba tylko 1 be ,jak by byly 1 ba zjeżdzał bym z górki .... tak by auto wygladało tył by był podniesiony a przód nisko a tak stał normalnie.

15 lat doświadczenia 1000 naprawionych aut i nie wie że amortyzator nie ma wpływu na wysokość auta :facepalm: chyba rozwiałem moim poprzednim wpisem wszystkie niejasności :) Z mojej strony ja od kolegi nic nie chce. Trudno ja dałem ciała, że go zapewniłem że podejdą do przedlifta więc on próbował mnie wykręcić w zamian. Dobrze że trochę już siedzę w branży i nigdy nie zwracam kasy przed oddaniem towaru bo bym ani nie miał kasy ani amorków. A te 20zł co wydałem na kuriera jakoś przeżyje wielki majątek to nie jest ;)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na zakupy do mnie, jak sami widzicie staram się z każdym klientem konfliktowe sprawy załatwiać tak aby klient nie był stratny ani 1zł.

za samą taką akcje bym wyrzucił z forum po cholerę mu dwa konta?? chyba żeby jak najwięcej ludzi wykręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba wszystko jasne: pkt 29 regulaminu forum:

29. Korzystanie z dwóch albo większej ilości kont skutkuje natychmiastowym, dożywotnim banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za czujność brawka :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bk8sd2gc.jpg fug38flu.jpg

Firma AL-KO model 1170G

a tu mały wycinek z naszych rozmów na PW:

vp-tdi napisał

pasujące do przedlifta 1.9 tdi ? 1ba ?

tak przedlift polift jeden ciort jeśli chodzi o amortyzator, amory standardowe więc takie jak 1BA

ok jesli sa dobre to biore. za pobraniem czy na konto ?

amorki wyglądają jak nowe, tłoczysko chodzi ciężko więc muszą być dobre ;) wolałbym przelew mniej formalności i nie muszę czekać na kase 10dni i wysyłka kurierem przy przelwie tylko 18zł

Więc chyba wszystko wyjaśnione w temacie :)

o to chodziło.wyraznie opisane ze chodzi o 1ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za samą taką akcje bym wyrzucił z forum po cholerę mu dwa konta?? chyba żeby jak najwięcej ludzi wykręcić

Żeby np. stanąć we własnej obronie jako ktoś inny: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176885-czytaj-to-zanim-cos-kupisz-na-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow/page-50#entry4140066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem w szoku :facepalm: czytając to wszystko.


Żeby np. stanąć we własnej obronie jako ktoś inny: CZYTAJ TO !! Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców - Na Każdy Temat - Audi A4 Klub Polska

Gdybym nie przeczytał to bym nie uwierzył :kox:

Wywalić go na zbity pysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tyle w temacie.

Gosc złamał regulamin forum i powinien zostac dożywotnio zbanowany.

Tak sie zeszmacic za pare groszy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tyle w temacie.

Gosc złamał regulamin forum i powinien zostac dożywotnio zbanowany.

Tak sie zeszmacic za pare groszy :facepalm:

http://www.youtube.com/watch?v=iDAcdYjSWgc

chyba ino tyle do dodania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ok .u mnie jest 1be wiec moze faktycznie chodzi o springi ale o co chodzi? sprawa sie tyczy dokladnie 1szt amora ze niby puka tak? nic kupujacy nie pisal ze wysokosc nie pasí. tylko ze cos mu puka a nie pukalo u mnie. zmieniacie cala sytuacje a chodzi o pukanie amora a u mnie nic nie pukalo na co mam swiadkow .wiec czekam na konkretne zamkniecie tematu i odczepcie sie w koncu odemnie.tyle halasu o glupote i do tego ja nic nie mam. nie ma cie co robic przed ekranem? .wstyd zeby uzytkownicy audi tak naskakiwali na uzytkownika forum a4 . do tego tak uczciwego jak ja. na co moze wielu ludzi potwierdzic. co do usera a4 b5 1234 .byl u mnie robilem mu auto .oczywiscie kolejny zadowolony kient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa do Ciebie 2 pytania, tylko dwa pytania! nikogo nie obchodzi juz fakt stukania, pukania itd :facepalm: bo była prośba oddania wadliwego towaru z której nie skorzystałes

1. Dlaczego nie odesłałes towaru z którego byłeś nie zadowolony, mimo że było wszystko dogadane

2. Dlaczego sprzedałeś cos czym nigdy nie było(amortyzatory 1BA zmieniły sie na 1BE). Numery są podane wiec juz starczy tego owijania ile to swiadków tam było :)

a co do tego drugiego uzytkownika, pewnie konto też założył sobie u Ciebie, numeru IP nie oszukasz :kox::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę tu już trzeci dzień i oczom nie wierzę :shock3: co za gość

kiedy rozstrzygnięcie? bo nie chcę wchodzić miedzy wódkę a zakąskę z moim tematem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do usera a4 b5 1234 .byl u mnie robilem mu auto .oczywiscie kolejny zadowolony kient.
a pamiętasz kiedy pozwalałeś mu się logować ze swojego komputera na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...