Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi


tez rzekomy fachura od pomp itd a do konca nie wie o co sie rozchodzi.

dobrze ,że ty sie znasz na wszystkim i każdy cie lubi :grin:

i jak nie znasz nie oceniaj , do mnie jak coś piszą ludzie na pw i juz nie jeden dziekował za pomoc ( bez interesownie pomagam )


Trzeba wyrwać chwasta z forum

proszę mnie nie obrażać !!!!



1000 ludzi robiło u niego auto czyli średnio wychodzi że od 4 lat codziennie naprawia jedno auto i nie ma oddać 200zł?? Coś mi tu śmierdzi młodzieńczą fantazją.

co i jak napisałem(pw) z kolegą wyżej i 10x nie bede pisał tego samego a amory były sprawne i do ciebie nie mam nic .mam swiadków na to że nic nie pukało bo założyłęm je jakoś ,było sztywno ( za sztywno ) i mi to nie pasowało dlaego poszły dalej ,

co do tego co robie i za ile to już osobny temat i tu nie na temat dlatego nie bede sie wypowiadał. od 4lat to mało .... ponad 15lat sie w tym siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po 15 latach umiesz z komfortowego 1ba zrobić za sztywne 1be , powinieneś zostać inżynierem OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem dlaczego najwięcej szczekają Ci, którzy nie mieli ze sprawą totalnie nic wspólnego :facepalm: płacą Wam za to?

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaju, to forum dyskusyjne i trwa dyskusja. Sędzia w sądzie też nie ma ze sprawami, które prowadzi totalnie nic wspólnego...

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaju, to forum dyskusyjne i trwa dyskusja. Sędzia w sądzie też nie ma ze sprawami, które prowadzi totalnie nic wspólnego...

Wysłane batonikiem Kitkat

to niech się wypowiadają zainteresowani, a nie osoby trzecie, które nie mają totalnie nic wspólnego ze sprawą i nie znają szczegółów, a skaczą najwięcej. O to mi chodzi, nie porównujmy tego do spraw sądowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dwie negatywne opinie w sprawie @vp-tdi. Mamy czekac teraz na sto pozytywów?

Jak ktoś zostaje zatrzymany autem po spożyciu to też czekamy na świadków, że sto razy jechał trzeźwy i jedna, dwie wpadki po pijaku to można oko przymknąć?

Ale OK, bo odnoszę wrażenie, że to jakiś znajomy...

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój? żaden, ale skoro są dwie opinie, to poczekać jak

Prezes wrzuci na liste, a nie jeden przez drugiego się przekrzykują ze swoimi mądrościami, tak na prawde nie zajmując żadnej strony w sprawie. Tyle z mojej strony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale OK, bo odnoszę wrażenie, że to jakiś znajomy...

To lepiej nie odnoś takiego wrażenia bo zachowujesz się jak typowy Polak, który wszędzie widzi układy. Jestem w trasie i jak jutro wrócę do domu to poczytam wątek, bo w tej chwili siedzę na telefonie i nie mam na to czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego 2 i dlaczego negatywne!? konkurencja sie nudzi? .kaju dobrze pisze. jak kto nie wie oco kaman niech zamknie. `upe .a jak ma jakis problem do mnie niech wpada do mnie zobaczymy jaki kto chojrak .hehe

jihad radze lekaza odwiedzic albo pogadac z kims na poziomie.bo herezje siejesz jak z mody na sukces. .jak masz cos do mnie pisz na pw lub dawaj do mnie na warsztat .znajac zycie "owno sie znasz tylko napisac jest latwiej jak powiedziec... jak jestes taki halo to zapraszam tylko czekam na inteligetna odpowiedz co i jak masz nie halo do mnie a nie jakies wypociny bez poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co kolego vp-tdi to ty poziomem odpowiedzi specjalnie nie grzeszysz. Trochę kinder sztuby zabrakło a jakimiś pogróżkami czy tekstami o chijrakowaniu to wiesz...poziom raczej piaskownicy. Napisz konkretnie w odpowiedzi na argumenty o tym jak to pusciles dalej w obieg towar, który być może nim nie jest, w dodatku drozej. Kompletnie zlałeś natomiast propozycje kolegi, który na swój koszt chciał wziąć to co wysłał tobie. Zamiast bic pianę i pisać o poziomie( którego nota bene nie masz patrzac po stylu wypowiedzi) to odnieś się merytorycznie do zarzutów. Chyba, ze zgodnie z tym co piszesz wczesniej masz po prostu "wyjechane" na to co tu się pisze i wali cie to co kto sobie pomyśli. Można i tak, pytanie tylko czy przedstawiając się z imienia i nazwiska równie łatwo miałys na to wyjechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekg czytaj to co pisalem wczesniej.jesli tego nie rozumiesz zbedna dalsza dyskusja.i jak nie masz nic do tego to po kij cos tu wypisujesz? ja nie jestem jakis madral .caly czas sie ucze .ale nikt mi nic nie pokazywal .do wszystkiego sam doszedlem jeszcze jak nascie lat temu nawet neta nie bylo. i nie to ze zlalem kogos i juz 4x nie bede tego samego pisal co i jak bo to pisalem z kolega jak w temacie. wszystko dziala wiec poco mi to z powrotem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytac jego posty, dla mnie identycznie sie wypowiada jak slynny speckom i dzialalnosc podobna, tez rzekomy fachura od pomp itd a do konca nie wie o co sie rozchodzi.

ja też już dawno zauważylem podobieństwo charakteru kolegi vp tdi do słynnego łowcy okazji o nazwie speckom

ale nie chciałem sie wcinać w temat bo nic mi do tego :wink:

Edytowane przez mariuszbazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vp tdi mozesz odpowiedzic mi na pytanie które wyszlo nie jako od bej, jakim cudem przerobiles 1ba na za sztywne 1 be bo chcialbym cos takiego u siebie zrobić skoro mozna jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- pogaduszki pogaduszkami, ale od tej pory- wypowiadają się tylko strony, bo zaczyna się niepotrzebna dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem dobrze ze sie wtracaja osoby trzecie, poniewaz z rozmowy sprzedawcy-kupujacego nic nie wynika, sprzedajacy zadaje sensowne pytanie, a kupujacy pisze nie na temat, a na zarzucenie braku zwiazku z tematem bije piane i prawie grozi, a na koniec nikt na to nie reaguje z modów. Jak ktos nie potrafi uzasadnic powstalej sytuacji to jedno jest pewne cos ukrywa. Opinia osob trzecich jest tu wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...