Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego 2 i dlaczego negatywne!? konkurencja sie nudzi? .kaju dobrze pisze. jak kto nie wie oco kaman niech zamknie. `upe .a jak ma jakis problem do mnie niech wpada do mnie zobaczymy jaki kto chojrak .hehe

jihad radze lekaza odwiedzic albo pogadac z kims na poziomie.bo herezje siejesz jak z mody na sukces. .jak masz cos do mnie pisz na pw lub dawaj do mnie na warsztat .znajac zycie "owno sie znasz tylko napisac jest latwiej jak powiedziec... jak jestes taki halo to zapraszam tylko czekam na inteligetna odpowiedz co i jak masz nie halo do mnie a nie jakies wypociny bez poziomu.

Doczekamy się w końcu normalnej odpowiedzi, na to co napisały osoby, które kupiły od Ciebie towar? Tylko najlepiej takiej odpowiedzi bez agresji. Krótko i na temat. Ludzie są nie zadowolenie z transakcji, napisali o tym, więc chyba wypadałoby to wyjaśnić i załatwić sprawę do końca. No chyba, że Ci na tym nie zależy to pisz od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żebyście zrobili coś z użytkownikiem o nicku @vp-tdi. Jakiś czas temu szukałem amorków na tył 1be. Wysłał mi pw, że ma takie firmy al-ko, prawie nowe i 200zł z wysyłką. Zadalem jeszcze pare pytań czy na pewno 1be, czy wszystko sprawne. Oczywiście wg. niego wszystko było z nimi ok. Napisał, że nie wkłada ich do siebie bo do przedlifta nie pasują :decayed:. Przelałem kase, poczekałem ten tydzień na paczke. Obejrzałem, wkładam do auta a jeden z amorków ewidentnie stuka. Nie jest to kwestia złego montażu bo siedziałem całą sobote i sprawdziłem wszystkie możliwości i konfiguracje razem ze znajomym mechanikiem. Pisze więc do niego jaka sprawa i że wysyłam je spowrotem na mój koszt a on niech przeleje kase, ale wyparł się że amorki były sprawne, że on nie ma pieniędzy, że to są 1be i że dla niego są za twarde(wcześniej mówił że nie pasowały). Generalnie krętacz, chciał się ich pozbyć. Pomijam fakt, że kupił je miesiąc wcześniej też od gościa z forum za sume 2x mniejszą... Na koniec konwersacji pisze do mnie że jak mi stukają to żebym je sprzedał dalej komuś na forum :blink: No przepraszam, mnie na oszusta nie wychowano :whistling: Prosze o pomoc w odzyskaniu kasy i uważajcie na niego :thumbup1:

to już jest wystarczające by ocenić sytuacje.

bez sensu napisze .nowe to w salonie. a jak nie pasuja ci do auta to nie moja wina . a amory ja kupilem od bej wiec jak to jego niech on zabierz glos . dla mnie to dziecinada zeby mnie zglaszac tu .totalnie nie powazne

Skoro "kolega" prosi to się wypowiem. Sprzedałem mu amorki za 80zł + wysyłka 20zł. Niestety wysłałem amorki od polifta z myślą że będą pasować do przedlifta ale okazało się inaczej za co jeszcze raz przepraszam. Zaproponowałem aby mi je odesłał a ja zwrócę kasę. Niestety powiedział że nie ma na to czasu ani ochoty płacić za paczkę. Wtedy zaproponowałem że ja przyślę kuriera na swój koszt a jemu zwrócę 100zł żeby nawet złotówki nie był stratny. Wszystko cacy otrzymałem dane do zwrotu kasy, zapewnienie że paczka leży naszykowana a tu nagle otrzymuję info od kuriera że był po paczkę ale nie została nadana. "Kolega" nie potrafił wyjaśnić dlaczego nie dał kurierowi przesyłki, a na moje pytanie po co w takim razie płaciłem za kuriera odpisał że "już więcej nic ode mnie nie kupi" :D Odpowiedź kolegi zostawię bez komentarza :) Teraz pozostaje pytanie czy kolega uszkodził amorki i bał się je odesłać bo wiedział że mu nie zwrócę za uszkodzony towar kasy, czy była to nieudolna próba wyłudzenia pieniędzy? Myślał że mu wyślę kasę a on mi nie wyśle amorków i będzie zarobiony dwa razy? Ocenę pozostawię Wam. Ja straciłem tylko 20zł za kuriera więc nie pisałem o tym bo szkoda czasu.

CIEKAWOSTKA nr 1 ja sprzedałem amory 1BA za 80zł a "kolega" sprzedał je potem jako 1BE za 200zł ciekawe w jaki sposób "kolega" skrócił ich skok do 1BE

CIEKAWOSTKA nr 2 1000 ludzi robiło u niego auto czyli średnio wychodzi że od 4 lat codziennie naprawia jedno auto i nie ma oddać 200zł?? Coś mi tu śmierdzi młodzieńczą fantazją.

Czytajac te dwa komentarze bez wachania wpisał bym go na czarna liste, wyglada to tak, ze kupuje do siebie montuje, albo nawet podmienia(bo jaki problem wrzucić w karton i czekać na kuriera? nawet nie musi ingerować w jego zamówienie, prowadzi warsztat wiec ma stałe miejsce pracy, daje adres szykuje kase i odsyła - cały schemat), ale lepiej przecież jest sprzedać drozej i napisac "prawie nowe".

Wychodzi na to że:

1. Kupujący dostaje amortyzatory zamienniki 1BA, a sprzedaje to samo jako 1BE.

a). kupujący uszkadza towar, nie chce go oddać bo wyjdzie szydło z worka, mimo że nie ponosi kosztów przesyłki

b ). kupujący dostaje uszkodzony towar, ale chce na nim zarobić, wiec goni dalej jako wartosciowszy przedmiot

c). kupujący podmienia towar ze swoim i wystawia swój stary stukający na forum

Powstaje pytanie do użytkownika "bej" Jakiej firmy sprzedał te amortyzatory, ponieważ w tekscie vp-tdi pada nazwa Al-Ko, amortyzatory tej firmy to niska półka cenowa, która nie kosztuje 200zł jako nowe :) - wiec tu ukłon do sprzedawcy za swoją marże za uzywke, 1BE z pewnoscia to nie był, w katalogu nie widać takich zamienników.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/278041-amory-tyl-a4-b5-sedan/#entry4026567 tu jest odpowiedź Al-ko, wiec ładny syf, kupic za 100zł, zarobic na tym stówe, mimo że w sklepach taki sam kosztuje

http://sgparts.bazarek.pl/opis/3600189/amortyzator-tyl-audi-a4-b5-96-01r-sedankombi.html

ale to już szczegół, jakos trzeba żyć, jak ja bym taki cyrk odwalił i trzymał sie swojej wersji że sprzedałemdobre, to za kurierke bym oddał, bo wkońcu ustaliliscie miedzy sobą że kurier po to będzie :hi:

2. Sprzedajacy uszkadza towar

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA nr 1 ja sprzedałem amory 1BA za 80zł a "kolega" sprzedał je potem jako 1BE za 200zł ciekawe w jaki sposób "kolega" skrócił ich skok do 1BE

Niech vp-tdi to wyjaśni

dla mnie,był to ewidentny wałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac te dwa komentarze bez wachania wpisał bym go na czarna liste

A czytając kilka jego ostatnich postów w tym temacie dorzuciłbym bana.

BTW. Ciekawe z punktu widzenia psychologii jak ktoś, kto pisze, że prowadzi warsztat i chwali się kilkunastoletnim chyba stażem, a więc nie jest szczylem, tylko grubo po 30-ce lub nawet przed 40-ką, może walić gimnazjalne teksty w stylu "chodź na solo". Koleś albo ma 19 lat (i przy tym lekkie upośledzenie), albo naprawdę jest sporo starszy i ma duże problemy z własną psychiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ,ile razy mam pisac to samo ? amory były sprawne i takie same wysłałem jakie dostałem.

bez sensownie załozony spór i każdy swoje wywody bez sensu wypisuje .

ile razy mam pisac ,że mam świadków na to ze były sprane i nic nie pukało .ludzie !!!!

z mojej strony koniec tematu . jak coś to czytać strone poprzednio ,nie ede po raz X to samo pisał



jihaad

za takie pisanie jest paragraf ,weż na uwage to co piszesz i do kogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doczekamy się w końcu normalnej odpowiedzi, na to co napisały osoby, które kupiły od Ciebie towar? Tylko najlepiej takiej odpowiedzi bez agresji. Krótko i na temat. Ludzie są nie zadowolenie z transakcji, napisali o tym, więc chyba wypadałoby to wyjaśnić i załatwić sprawę do końca. No chyba, że Ci na tym nie zależy to pisz od razu.

jak wyżej towar był sprawny . zresztą zawsze odemnie sa sprawne rzeczy i to tez już o tym pisałem wcześniej . mam świadków na to 3 osoby ,że ze mną jechały na tych amorach i nic nie pukało ,sprzedałem je tylko dlatego ,że były za sztywne na te drogi po których jeżdże . wiec kupilem nowe ze sklepu a te poszły dalej ale jak by nie były sprawne odesał bym je temu od którego kupiłem ..... miałem je odesłać wszystko ok jego kurier jak przyjechał powiedział że mu druk nie pasuje(mam stara drukarke ale było wszystko widać ) i sobie pojechał bez paczki ,nie wiem oco chodzi



Albo jest zakompleksionym burakiem z zerowym dystansem.

o jak ładnie.... prosze wezcie na uwage co piszecie ,ja komuś jakoś nigdy nic takiego nie napisałem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra bo kolega gadu gadu o tym, ze były dobre chociaż teraz to ani amorow ani wiarygodności świadków nikt. Ie sprawdzi. A mnie interesuje ( i co jest ważnym elementem całej sprawy) to, skąd amory 1ba stały się 1be, jakim cudem zamiast odeslac za free do kolegi bej to co nie pasowało to amorki poszły dalej w Polskę za dwa razy wyższa cenę. To nie jest normalne zachowanie. I w tym punkcie, skoro sprawa wyszła juz na jaw to frumowiczom należą się chyba wyjaśnienia.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem zamiast odeslac za free do kolegi bej to co nie pasowało

pisze wyżej (to o kurierze)

a amory nie były 1 ba tylko 1 be ,jak by byly 1 ba zjeżdzał bym z górki .... tak by auto wygladało tył by był podniesiony a przód nisko a tak stał normalnie.

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bej Ci sprzedal 1ba. I co napiszesz ze to on się nie zna ?

I na jakie teksty i jaki paragraf a raczej artykuł jest za to bo narazie jedynym czynem zabronionym możesz się pochwalić Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym czynem zabronionym możesz się pochwalić Ty

jakim czynem zabronionym jak pisałem to już 6x że amory były sprawne i nic mi nie pukało a tego sprawa sie toczy !!! wiec nikogo nie oszukałem ,i wiec bez sensu załozony spór ....

ile razy jeszcze to samo mam pisać ,wszystko pisze wczeniej,

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać lubisz omijać pytania dla ciebie nie wygodne . Dalej nie rozwiązane jest ze bej pisze ze sprzedał Ci 1ba a ty piszesz ze 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vp-tdi

Amortyzatory to było typowe 1ba, jak by czytanie ze zrozumieniem nie było Ci obce, to Kowi pisał o tym że nawet nie ma takich zamienników. Ja sie zfrajerowałem bo na gwałt szukałem amorków i nawet nie sprawdziłem numerów, cen ani nic... zaufałem "koledze" z forum i taka kara

Wchodze tu co jakiś czas i sie zastanawiam dlaczego do ciężkiej cholery nie ma użytkownika o nicku "vp-tdi" na tej czarnej liście... :facepalm:


Ludzie są nie zadowolenie z transakcji

To chyba mało powiedziane w moim przypadku :thumbup1:


No chyba, że Ci na tym nie zależy to pisz od razu.

Przecież napisał to na samym początku dyskusji w tym temacie


se możesz pisać , inni kupują i to nie raz i nikt nie nażekał

ani ja, ani autor zamieszania nie mamy już nic nowego do powiedzienia więc teraz czekamy na reakcje modów

Edytowane przez misiek9980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kolega bej ma gdzies w skrzynce wiadomosci jak sprzedawał koledze vp-tdi te amorki.było by czarno na białym czy sprzedawał 1ba czy 1be. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wal sprawę o oszustwo na Policje.

chyba se jaja robisz ,i co jak ja mam świadków na to że były ok ,czytałeś to co pisałem wyżej czy mam po raz enty pisac to samo ,znowu.... moge isc na policje i to samo bede im mówił albo pokaże im ta strone niech se poczytają .do tego 3 potwierdzi moją wersje ,wiec bez sensu te wywody przeciwko mnie .

i wogóle spamujecie w temacie a nic do tego nie macie....



do ciężkiej cholery nie ma użytkownika o nicku "vp-tdi" na tej czarnej liście...

a z jakiej to racji ? ,że chcesz mi wcisnac coś co ci sie nie podoba ? założyłeś i co nie pasowały czy chodzi ci o to że coś tam pukało ?

daj dowód na to że coś tam w nich puka i pokaż sposób montażu , dlaczego u mnie po założeniu nic nie pukało ,żadnych wad nie miały były sprawne dlatego je mogłem sprzedać ,gdyby były nie sprawne to tak jak pisałem wczeniej .,albo by je odesłał ale o tym tez juz pisałem albo by poszły na złom i nikomu nic bym nie pisał bo szkoda czasu na pierdoły,a tu juz zażarta dyskusja trwa i tylko ja winny !? .

albo cos ktoś komus nie halo albo ja nie wiem... coś z tego macie że na kogoś tak naskakujecie ? konkurencja ? żal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz, jak to się stało, że amory 1BA- sprzedałeś jako 1BE- mnie to interesuje, a nie czy pukały i stukały, cały czas unikasz tego pytania, a ono jest tu istotne

co do pytania i oczekiwania od moderatorów - moderatorzy nie maja możliwości blokowania komuś dostępu do działu "sprzedam", ma to tylko Prezes


i jeszcze jedno pytanko :wink4: długo się znacie z użytkownikiem http://a4-klub.pl/index.php?/user/111818-a4b5-1234/

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem zamiast odeslac za free do kolegi bej to co nie pasowało

pisze wyżej (to o kurierze)

a amory nie były 1 ba tylko 1 be ,jak by byly 1 ba zjeżdzał bym z górki .... tak by auto wygladało tył by był podniesiony a przód nisko a tak stał normalnie.

wcale że nie. głównym wyznacznikiem wysokości jest sprężyna a nie amortyzator... Czy masz amor 1ba czy 1be trzeba zadać podobną siłe aby się "ugieły" także amor się podda tak samo i auto będzie mniej więcej na tej samej wysokości. Co nie zmienia faktu że będzie pracował nieprawidłowo, bo będzie miał inną charakterystyke ugięcia i pracy. Żeby nie bylo że się wtrącam bo to nie moja sprawa, ale tak tylko chciałem dodać...

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytac jego posty, dla mnie identycznie sie wypowiada jak slynny speckom i dzialalnosc podobna, tez rzekomy fachura od pomp itd a do konca nie wie o co sie rozchodzi.

:thumbup1: chyba pozegna sie z FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vp-tdi z całym szacunkiem, ale unikasz cały czas odpowiedzi na pytania:

1. Dlaczego nie odesłałes towaru z którego byłeś nie zadowolony, mimo że było wszystko dogadane

2. Dlaczego sprzedałeś cos czym nigdy nie było(amortyzatory 1BA zmieniły sie na 1BE). jaki kolor tych amorów był?

Piszesz ciągle że juz o tym pisałes, gdzie?

Gdyby komuś chciało sie szukać numerów amorów, to są dwa numery dla 1BE 8D0513031E i 8D0513031C dla A4 B5(nie ma znaczenia jakie nadwozie), wystarczy ze Bej, czy misiek by sie doszukał gdzieś numer tych Al-ko i po sprawie :) boi tak chłopaki sie juz nie dogadają.

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bk8sd2gc.jpg fug38flu.jpg

Firma AL-KO model 1170G

a tu mały wycinek z naszych rozmów na PW:

vp-tdi napisał

pasujące do przedlifta 1.9 tdi ? 1ba ?


tak przedlift polift jeden ciort jeśli chodzi o amortyzator, amory standardowe więc takie jak 1BA

ok jesli sa dobre to biore. za pobraniem czy na konto ?

amorki wyglądają jak nowe, tłoczysko chodzi ciężko więc muszą być dobre ;) wolałbym przelew mniej formalności i nie muszę czekać na kase 10dni i wysyłka kurierem przy przelwie tylko 18zł

Więc chyba wszystko wyjaśnione w temacie :)

Edytowane przez bej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...