Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Fabryczny bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam jakis fabryczny bluetooth zamontowany w autku, i teraz pytanie.

Wszystko super sie laczy z telefonem itd. na FISie wyswietla numer osoby dzwoniacej,

po wcisnieciu przycisku MODE na kierownicy moge wertowac liste kontaktow z telefonu.

1. Pytanie brzmi czy w jakis sposob moge odebrac rozmowe lub wybrac numer z ksiazki za pomoca kierownicy lub jakiegolwiek innego

przycisku oprocz tych na telefonie?

2. Pytanie to po wcisnieciu drugiego przycisku (po prawej na kierownicy) odzywa sie mila niemiecko jezyczna Pani ktorej za cholere nie rozumiem:) Czy da sie tam wgrac polski jezyk (czy to jest do wybierania glosowego)?

3. Czy po zamontowaniu RNS-E ten zestaw bluetooth bedzie wspolpracowal i wyswietlal na ekranie RNS-E?

Z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) odbiera się 3 przyciskiem od góry po prawej

Tylko to jest B7 tutaj jest tylko po jednym przycisku na strone i po rolce :wink4:

1) ja odbieram za pomocą RNS-E

2) można ustawić angielke, polki niestety nie :confused4:

3)tak jak napisał Trzeniu czyli TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez rns-e sie nie da odebrac? czy wybrac numeru? ehh :/

no nic poprostu kolejny powod dla ktorego trzeba sie jednak zdecydowac na RNS-E :>

A ta angielke to trzeba jakos dogrywac czy juz z RNS-E mozna przestawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na anglika zmienia sie w Vagu , odbieranie rozmowy i wybieranie numeru z fisa robi sie przez naciśnięcie lewej rolki , przy długim naciśnięciu odrzuca sie rozmowe , powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc koledzy

mam pytanko, niestety nie moge znalesc odpowiedzi na forum.

Audi A4 B7 2007 2.0 TDI

Fabryczny Bluetooth + Radio Concert (2DIN) + zwykła kierownica (nie multi)

w telefonie widac zestaw Audi BT

moje pytanie czy mozna przy uzyciu radia lub innych przyciskow tudziez dzwigni w audi, dzwonic (wybierac osobe do ktorej sie chce zadzwonic) lub odbierac rozmowe, bez dotykania telefonu?

czy trzeba z telefonu wybrac osobe (zadzwonic, odebrac) i tylko rozmawiac przez glosno mowiacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet podczas sprzedazy mowil ze mozna obslugiwac bez dotykania telefonu, stad moje pytanie.

w radyjku jest opcja: telefon, ale jak sie wcisnie to sie nic nie dzieje.

niestety ja tego w rekach nie mialem bo bym pewnie doszedl co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - małe sprostowanie:

Nie zawsze wyświetla informacje na RNS-E - to zależy od jej modelu i od modelu bluta.

Ja mam RNS-E z końcówką C i bluta którego oznaczenia nie znam niestety i nie pokazuje mi na wyświetlaczu tarczy do wybierania numerów i kontaktów. Mogę jedynie przeglądać wszystko na FIS'ie i wybierać głosowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nie moge rozpracowac zagadki pojawiania sie nazw z ksiazki kiedy ktos do mnie dzwoni.

jak ja wybieram numer to zawsze w trakcie rozmowy mam info z kim gadam.

ale jak do mnie ktos dzwoni to czasami pojawia sie samo CALL, czasami numer, a czasami numer i opis. mowie o numerach ktore mam w ksiazce.

kombinowalem juz czy sa zapisane tak samo, czy maja +48 czy nie, czy sie nie powtarzaja... itp itd i ciagle nie moge znalezc zaleznosci i reguly w tym czy dany numer sie wyswietli czy nie....

co dziwniejsze takie same zagadki mam z nokia 6230i jak i SE k610i...

u Was zawsze wyswietla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nie moge rozpracowac zagadki pojawiania sie nazw z ksiazki kiedy ktos do mnie dzwoni.

jak ja wybieram numer to zawsze w trakcie rozmowy mam info z kim gadam.

ale jak do mnie ktos dzwoni to czasami pojawia sie samo CALL, czasami numer, a czasami numer i opis. mowie o numerach ktore mam w ksiazce.

kombinowalem juz czy sa zapisane tak samo, czy maja +48 czy nie, czy sie nie powtarzaja... itp itd i ciagle nie moge znalezc zaleznosci i reguly w tym czy dany numer sie wyswietli czy nie....

co dziwniejsze takie same zagadki mam z nokia 6230i jak i SE k610i...

u Was zawsze wyswietla?

u mnie podobna zagadka... mam k750i .

Kolejny problem to fakt ze przy wybieraniu numerow z ksiazki nieraz widze tylko kilka, a nieraz cala liste - nie wiem od czego to zalezne wszystkie numery mam na simie.

P.S. jak moge wybierac glosowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcjonalnosci to pod tym linkiem macie wszystko ladnie opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest B7 tutaj jest tylko po jednym przycisku na strone i po rolce :wink4:

Rolka jest również przyciskiem. Przewijasz nią kontakty i przyciskając dzwonisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponownie

mam problem w autku ojca z BT i w zwiazku z tym pare pytan;

1. jak rozumiem sa rozne moduly BT montowane w audiczkach? - czy mozna to gdzies znalesc, jaki sie posiada modul? nie uzywajac Vaga/Vasa?, np wpis w instrukcji czy czyms takim? albo na jakiejs wlepce?;) (Audi B7 S-line BRE 2.0 TDI 2007r) - czy moze w konkretnym roczniku byl montowany jakis konkretny modul?

2. problem polega na tym ze z Samsungiem ojca Bt w audiczce laczy sie ladnie, ale z moim N73 (najnowszy soft sprzed jakichs 2 miesiecy) nie chce.

nawet sie nie wykrywaja, problemem jest to ze niedlugo ojciec zmieni telefon i chce jakas nokie: N95 8GB, N96, N79, E66, boje sie ze tez nie bedzie komunikacji z BT w samochodzie, a to by bylo niefajne. a niestety nie mam jak sprawdzic czy z innymi telefonami dziala

pojecia nie mam po co audi montuje te przystawki do telefonow Cullmann skoro sa one na straszne starocie a nie na nowsze telefony :wallbash:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był poruszany nieraz temat moduł bluetooth Audi + telefon z Symbianem i jest z tym różnie. Ja mam e65 i nie mogę wejść do kontaktów zapisanych na karcie sim. Użyj szukajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był poruszany nieraz temat moduł bluetooth Audi + telefon z Symbianem i jest z tym różnie. Ja mam e65 i nie mogę wejść do kontaktów zapisanych na karcie sim. Użyj szukajki.

wiem ze byl poruszany i czytalem te tematy

wiem rowniez jak ma sie BT do Symbiana, pytam tu o konkretne telefony.

w jednym poscie czytalem ze z N95 8GB dziala, ale nie obraze sie jesli ktos utwierdzi mnie w przekonaniu ze dziala.

do tego wiem rowniez ze bylo pisane iz dziala z nowszym oprogramowaniem, jednak jak widac nie, poniewaz ja mam najnowsze i nie dziala.

stad moje pytanie o moduly BT a tego juz szukajac forum nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wiadomości był link do zweryfikowanych telefonów:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_a_symbian-t51001.0.html;msg548005#msg548005

dzieki, ale to rowniez wiem ;)

przegrzebalem tamten temat i dostalem sie do listy najbardziej aktualnej, ale telefonow ktore mnie interesuja tam nie ma, dlatego pytalem tutaj, sa one stosunkowo nowe (poza N95) wiec myslalem ze moze ktos juz korzysta i moze cos powiedziec.

interesuje mnie tez kwestia tego modulu, gdzie sprawdzic jaki sie ma, nie uzywajac Vaga, na tamtej liscie jest N73 ale z modulem Q (tak to rozumiem) a mi N73 nie dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...