Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Fabryczny bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Mam N70 i N95. Obie działają, oprócz odczytu kontaktów z SIM. Mam jeszcze Siemensa S65 i z nim działa wsio, łącznie z odczytem SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N70 i N95. Obie działają, oprócz odczytu kontaktów z SIM. Mam jeszcze Siemensa S65 i z nim działa wsio, łącznie z odczytem SIM.

dzieki za info.

zastanawia mnie wiec tymbardziej czemu moja N73 nie bangla z BT w audiczce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że próbujesz podłączyć się Nokią, kiedy Samsung nie jest podłączony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że próbujesz podłączyć się Nokią, kiedy Samsung nie jest podłączony...

kwestia jest taka ze mojej N73 w ogole nie wykrywa, a ona nie wykrywa BT w aucie, juz pomijam parowanie ale w ogole sie nie wykrywaja.

stad tez sie obawiam ze jak ojciec zmieni telefon na nokie to nie bedzie mogl sie porozumiec z BT.

poza tym chyba kilka telefonow mozna sparowac, do 4? tak mi sie wydaje, ale jak mowilem w ogole sie nie wykrywaja...

w tej chwili nie zalezy mi specjalnie zeby byl dostep do ksiazki itp, tylko zeby mozna bylo odbierac i konczyc polaczenia i rozmawiac przez glosnomowiacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne. Skoro w Twojej Nokii BT działa i w Audi BT też działa, to muszą się znaleźć. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to 'przeszkadzający' Samsung. Spróbuj jeszcze raz (bez Samsunga w pobliżu :) ) przekręcasz kluczyk w stacyjce i szukasz Nokią urządzenia BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind

1. jak rozumiem sa rozne moduly BT montowane w audiczkach? - czy mozna to gdzies znalesc, jaki sie posiada modul? nie uzywajac Vaga/Vasa?, np wpis w instrukcji czy czyms takim? albo na jakiejs wlepce?;) (Audi B7 S-line BRE 2.0 TDI 2007r) - czy moze w konkretnym roczniku byl montowany jakis konkretny modul?

Takie coś o tylko rozpoznasz po nr na module z BT, będziesz musieć rozkręcić schowek i obadać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś o tylko rozpoznasz po nr na module z BT, będziesz musieć rozkręcić schowek i obadać wink4

wystarczy odczyt z vag-coma (numer sterownika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś o tylko rozpoznasz po nr na module z BT, będziesz musieć rozkręcić schowek i obadać :wink4:

ok dzieki za info, szkoda ze tylko w ten sposob

Takie coś o tylko rozpoznasz po nr na module z BT, będziesz musieć rozkręcić schowek i obadać wink4

wystarczy odczyt z vag-coma (numer sterownika)

wlasnie chodzilo o to by nie przez vaga, bo nie posiadam ;)

ale dzieki za odpowiedzi.

mam nadzieje ze jesli ojciec wybierze N95 8GB to bedzie dzialala z BT w autku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...