Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wypozyczenie samych san bo my to mamy quattro i konie nam nie potrzebne :lol:

Opublikowano
zdeniu musisz przyjechac, b o widze ze ostatnio spiety chodzisz, a tak to sie z dzikami wyluzujesz :cool:

:mrgreen: co by sie tylko za bardzo nie wyluzowac

fakt - sporo stresow - ale to przejsciowe

Dziś dzwoniłem do Wisły pytać ile kulig kosztuje i dowiedziałem się , że za kulig saniami do których wchodzi 15 ludzików , buli się 120zł.Czyli 8zł na głowe :twisted:

no to moze byc super zabawa

tylko ktoś z okolic niech zorientuje sie o jakis nocleg

bo moze na kilka dni moglbym sie wyrwac ale jeszcze nic pewnego :cool:

najpierw konkretna data wtedy bede mogl planowac

Opublikowano
najpierw konkretna data wtedy bede mogl planowac

No data juz jest 17,18 luty nie bylo sprzeciwu :mrgreen:

Opublikowano

no to moglbym juz byc 16 w piątek po poludniu

i inni tez by mogli :mrgreen:

zawsze to dwa wieczory zabawy :mrgreen:

a w niedzielke powrot

Opublikowano

No to musimy robić rozpoznanie po noclegowniach :P

Opublikowano

mysle ze nawet mozna by sie pokosic o 3 dni balowania i byc tam juz w czwartek bo moze czasu zbraknac na wytrzezwienie :lol:

Opublikowano

Coś czuje, że mało będzie jeżdzenia na nartach...:)

Opublikowano
Coś czuje, że mało będzie jeżdzenia na nartach...:)

Można pojeździć na jabłuszkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano
Coś czuje, że mało będzie jeżdzenia na nartach...:)

ej no jakos tego kaca trzeba zneutralizowac swiezym powietrzem ciagle nie bedzie sie pilo a moze bedzie :mrgreen: ostatnio tez tak mowilismy i 3 dni wyjete z zycia :lol:

Opublikowano

pewnie masz racje:)

Opublikowano

Bogdan Izba - Jaworzynka koło Wisły i koleś robi sam kulig a jak daje zjeść i bierze 50 zł za dobe z pełnym wyżywieniem

Opublikowano
Bogdan Izba - Jaworzynka koło Wisły i koleś robi sam kulig a jak daje zjeść i bierze 50 zł za dobe z pełnym wyżywieniem

A tak wygląda w lecie :)

Pomieści się 55 ludzików.Nocleg wraz z pełnym wyżywieniem wynosi 45 zł za osobę.Pokoje z łazienkami.Parking

Obraz137.jpg

Obraz142.jpg

Obraz135.jpg

Opublikowano

jak dla mnie super....mozna rezerwowac i wplacamy kase :D ....cene pewnie mozna by jeszcze urwac dla wiekszej grupy

Opublikowano

Ja odpadam. Mam nadzieję, że nie zostanę przez to znielubiany ;-), ale wtedy właśnie będę, jak dobrze pójdzie, albo w Kosovie po minach łaził albo talibów ganiał (zarabiając w ten sposób na B6) :mrgreen: Za to Mazury latem są jak najbardziej realne :-)

Opublikowano

jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy :lol:

Opublikowano
jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy :lol:

Mam nadzieje , że kilka A4 quattro będzie to nas wciągnie :lol:

Opublikowano
jak dla mnie super....mozna rezerwowac i wplacamy kase :D ....cene pewnie mozna by jeszcze urwac dla wiekszej grupy

Tam jest poprostu cudnie wyjeżdzasz taki najedzony że szok Bogdan izba zrobi takie ognicho i kulig z pochodniami. piknie ja sie pisze

Opublikowano
jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy :lol:

luzik damy rade, krowke na gorze sie postawi i zrobimy konkurs....kto 1 ten doji ....3s i wszyscy na gorze

mam jeszcze pytanko, jak tam sytuacja wyglada ze stokami, sa gdzies bliziutko?? raczej nie bede mial ochoty jezdzic autem....chyba ze lukas23, chcesz kontynuowac role klubowego drivera :?:

Opublikowano

Troche więcej fotek z tej okolicy

e372b44e2fc89595.jpg

ff187c24ccf8193e.jpg

056d3e25cbe7996b.jpg

aca248d042707fdf.jpg

8221f4dc8c0adbab.jpg

325b66d9e048b4d2.jpg

37cee407f93ffb59.jpg

ba354c2380d86816.jpg

84bddea11e444b4c.jpg

23c262532cbd29c4.jpg

3bcc50f2015bba39.jpg

Opublikowano

slicznie....tylko co z tymi wyciagami :twisted:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.