Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratki Auta i modów :wink: generalnie jedziesz na bogato :wink: ciekawe ile to wszystko Cię wyniesie :decayed: notuj koszta :naughty:

:hi:

Opublikowano

Fajna niunia :oklasky:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu dorwałem komplet progów w moim kolorze LZ9W w stanie do założenia. Odświeżyłem je maszynowo Swissvax CF PRO prezentują się nieźle. Mają od spodu ślady od kamyków, ale przy korekcie całościowej lakieru myślę, że wyprowadze je na cacy. W przyszłym tygodniu zamontuje

p1050150r.jpg

p1050151n.jpg

Schowek pasażera doczekał się full opcji czyli zmieniarka, lodówka i airbag off :) Jeszcze kabelkologia została i będzie śmigać z nową kontrolką w desce

p1050241v.jpg

p1050249g.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

fajnie idziesz z modami :decayed: jeszcze tylko RNS-E sam też się czaje bo mam to co Ty zamontowane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

RNS-E będzie, ale od razu model 2010+ bo nie widze w tej chwili sensu przesiadać się na starszy model

Opublikowano

dokładnie:wink: bardzo podobne auto do mojego, quattro , recaro, fajne to auto :decayed:

---------- Post dopisany 17-08-2012 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 20:36 ----------

a z kąt dorwałeś ta wiązkę pod wyłącznik poduchy ?

Opublikowano
  • Autor

a z kąt dorwałeś ta wiązkę pod wyłącznik poduchy ?

Była razem ze schowkiem, który kupiłem :)

Opublikowano

farciaż :decayed:

Opublikowano

bardzo fajnie wyposażone autko takie Recaro mógłbym mieć u siebie :decayed:

Opublikowano

Jak będziesz wymieniał fotele to ja zamawiam. Pierwszy jestem he

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

A tak po za tym to piękne auto, nie tak piękne jak moje ale ładne he (żart)

Opublikowano
  • Autor
Jak będziesz wymieniał fotele to ja zamawiam. Pierwszy jestem he

Nie przewiduje wymiany, bo niby co znajdę lepszego do B6? ;)

A tak po za tym to piękne auto, nie tak piękne jak moje ale ładne he (żart)

Dzięki za dobre słowo :) Przede mną jeszcze daleka droga, żeby auto było pięknością . Przede wszystkim razi mnie stan lakieru i nim mam zamiar się jeszcze zająć w tym sezonie. Będzie full korekta i zabezpieczenie powłoką kwarcową na zimę (C-quartz Pro), na lato mam cały arsenał wosków więc czymś się pomaże dla wetlooku.

W garażu czeka już pełne body S4 i tylko kwestia czasu kiedy zawioze graty do lakiernika i zawitają na aucie. Najpierw muszę pozbierać graty typu sterowniki do homelink, pdc przod/tył bo nie chce mi się później zrzucać zderzaków żeby je upychać. A tak zrobie to za jednym zamachem

Opublikowano

jak byś szukał wiązki do tylu do czujek to mam zbędna

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały up.

Audi dostało nowy oryginalny przełącznik świateł z funkcją AUTO 8E0 941 531 B.

p1050323h.jpg

p1050324l.jpg

Lampki LED z A5 Cabrio

img1014dy.jpg

A tak świecą

p1050344a.jpg

Nowe ramię wycieraczki tył i pióro z Audi Q7

dsc0278nz.jpg

dsc0279t.jpg

Opublikowano

Nie masz błędu przy tych lampkach ? jaka cena w ASO ?

Opublikowano
  • Autor
Nie masz błędu przy tych lampkach ? jaka cena w ASO ?

Błędów nie ma, ja płaciłem niecałe 40zł/szt, ale mam rabat w ASO

Opublikowano
Nie masz błędu przy tych lampkach ? jaka cena w ASO ?

Błędów nie ma, ja płaciłem niecałe 40zł/szt, ale mam rabat w ASO

Dzięki :hi:

Opublikowano
Nie masz błędu przy tych lampkach ? jaka cena w ASO ?
Właśnie jak to wygląda z błędami i pasuje P&P?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.