Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Lampki pasują p&p. Czasami trzeba zamienić bieguny i to tyle rezania.

Lampki świecą bez porównania lepiej niż lampki starego typu

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Zrobiłem dzisiaj porządek z bixenonami bo nocą było strach się bać jeździć. Wcześniej myślałem, że palniki się skończyły i kupiłem nowe, ale nie nastąpiła poprawa świecenia. Wtedy po lekturze forum uświadomiłem sobie, że odbłyśniki mogą już być wypalone..

Po demontażu soczewek, cała prawda wyszła na jaw.

p1050351r.jpg

Przy okazji wyciągniętych soczewek, było całkiem niezłe dojście do środka klosza , skorzystałem z tego i wyczyściłem środki lamp. Mikrofibra była cała czarna :shock3:

Jako, że miałem pod ręką soczewki Valeo nowszego typu, zakupione wcześniej od kolegi gwerty, zrobiłem podmiankę i efekty widać od razu poniżej.

p1050347p.jpg

p1050350.JPG

Poniżej efekt po założeniu soczewki tylko na jedną stronę, różnica widoczna od razu.

dsc0357w.jpg

dsc0359iz.jpg

A to już obie

p1050357p.jpg

Różnica jest gigantyczna, w końcu odzyskałem światła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewy z B8, czy zwykłe? :P

Z B8 sam bym nie wyrezał . To są soczewki z Saab/Volvo, ale pasują P&P do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewy z B8, czy zwykłe? :P

Kolego świetne autko, ale podaj jakieś konkretne numery katalogowe tych soczewek i z jakiego: (auta, modelu, rocznika)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewy z B8, czy zwykłe? :P

Kolego świetne autko, ale podaj jakieś konkretne numery katalogowe tych soczewek i z jakiego: (auta, modelu, rocznika)????

Uderz do Grześka (Gwerty) , on sprzedaje te soczewy. Z tego co mi pisał pochodzą z Saaba/Volvo. Mają trwalszą powłokę odłyśnika i podobno sam odbłyśnik też jest inaczej wyprofilowany co skutkuje lepszym świeceniem. Pasują bez przerabiania do A4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze różnica między tymi z Saaba/Volvo a B8 :eusathink:

Trzeba podpytaćGwerty , ja w rękach soczewek z B8 nie miałem wiec się nie wypowiem.

Ja napisze tylko tyle, że kupiłem B6 z ori xenonem i byłem zachwycony tym jak świeci, dosłownie jasno jak w dzień. Potem wrzuciłem bixenon i załamka - toż to nie świeci wcale. Juz zwykłe H7 w aucie **********mojej żony świeciły o niebo lepiej.

Jeszcze nie jeździłęm nocą w nowych soczewkach, ale sądze że różnica będzie. Chciałbym żeby te bixy świeciły chociaż tak samo dobrze jak xenony ktore miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

335zl

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ilu % rabacie ?

Kupiłem w getem.pl z resztą nie pierwszy i nie ostatni raz spisali się :good:

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 15:02 ----------

Dostałem propozycje zamiany chromów wokół szyb na czarne i się waham...

Mając w zamiarze kupno czarnych grilli z S4 ma to sens i współgrałoby ze sobą. Ale idąc w tzw. "Titanium Package" musiałbym zmienić też relingi i listwę na tylnim zderzaku na czarne.

Niby wszystko się da zrobić, ale czy nie będzie za ciemno?

big15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, szukając B6 koniecznie chciałem wersje z Chrom-pakietem, teraz po pół roku posiadania Audi, nie mogę na te listwy patrzeć . Żonie jak powiedziałem, że chromy wylatują to nie chciała słyszeć o tym. Potem pokazałem na parkingu B6 w czerni i ustawiłem się obok moją , tym bardziej była na NIE :grin:

Już dużo wcześniej zakładałem body z S4 z grafitowymi grillami i to już postanowione , z reszta niedługo chce je zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniaj chromu, chrom nadaje bardzo ładny efekt temu autu, tym bardziej ze masz ciemny kolor :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja Black jest :kox: ale z tego co się orientuję to chyba będziesz musiał zmienić też tylne szyby :eusathink:chyba, że się mylę :kwasny:

Wiem. Ustawieni jestesmy u szybiarzy na ta podmianke

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...