Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandej, chyba Ci chodzi o Osram Cool Hyper i one nie mają homologacji ;)

Opublikowano

Wandej, chyba Ci chodzi o Osram Cool Hyper i one nie mają homologacji ;)

Kurcze wiedziałem że gdzięś dzwonią ale nie wiedziałem gdzie :doh: Kupuje sobie te bo ponoć wymiatają całą resztę i wyglądają jak xenon :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wandej, chyba Ci chodzi o Osram Cool Hyper i one nie mają homologacji ;)

Kurcze wiedziałem że gdzięś dzwonią ale nie wiedziałem gdzie :doh: Kupuje sobie te bo ponoć wymiatają całą resztę i wyglądają jak xenon :kox:

tutaj masz H7 White Vision ale w Golfie MKV na soczewce. Na żywca światło jest jeszcze bielsze.

http://www.golfv.de/198400-philips-white-vision-h7-4300k.html

Opublikowano

Na szybko foto z postojami led h6w,

podrzuć linka i powiedz jak długo już je masz?

co do h7 ciekawi mnie jak w deszczu się sprawują, czy czasem jak blue vision - gumno widać(choć przy bixach z porządną soczewką, konkretnym palnikiem raczej szału nic nie zrobi)

Opublikowano
  • Autor

Na szybko foto z postojami led h6w,

podrzuć linka i powiedz jak długo już je masz?

co do h7 ciekawi mnie jak w deszczu się sprawują, czy czasem jak blue vision - gumno widać(choć przy bixach z porządną soczewką, konkretnym palnikiem raczej szału nic nie zrobi)

Kupilem od kolegi Tomnik. Mam je od wczoraj ;)
Opublikowano

Gdzie znaleźć dystrybutora od tych H7? :)

Opublikowano

Na szybko foto z postojami led h6w,

podrzuć linka i powiedz jak długo już je masz?

co do h7 ciekawi mnie jak w deszczu się sprawują, czy czasem jak blue vision - gumno widać(choć przy bixach z porządną soczewką, konkretnym palnikiem raczej szału nic nie zrobi)

Kupilem od kolegi Tomnik. Mam je od wczoraj ;)

Postuj z czystym sumieniem mogę polecić :naughty:

Turzol :thumbup1:

h7 musze luknąć, ale przy soczewce z B8 to chyba szału nie ma :eusathink:

Opublikowano

Artur nie chesz może super nowej rameczki w chromie do s4 ? Kupiłem właśnie z ASO całą a potrzebny mi tylko środek , a ramka nówka do oddania :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ty tego parcha w końcu odpal a nie tylko wypychasz z garażu na mody i wpychasz :D

przecież to nie 80letnie porsche :jerk:

Opublikowano
  • Autor

ty tego parcha w końcu odpal a nie tylko wypychasz z garażu na mody i wpychasz :D

przecież to nie 80letnie porsche :jerk:

I tu cie zaskocze bo zrobił już prawie 1000km i jezdzi w miare regularnie :D

Opublikowano

Sam widziałem, że na chodzie jest :)

Opublikowano

Wandej, chyba Ci chodzi o Osram Cool Hyper i one nie mają homologacji ;)

Kurcze wiedziałem że gdzięś dzwonią ale nie wiedziałem gdzie :doh: Kupuje sobie te bo ponoć wymiatają całą resztę i wyglądają jak xenon :kox:

Ja mam takie w długich. Rewelacja.

W końcu żarówka off-roadowa.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

ty tego parcha w końcu odpal a nie tylko wypychasz z garażu na mody i wpychasz :D

przecież to nie 80letnie porsche :jerk:

I tu cie zaskocze bo zrobił już prawie 1000km i jezdzi w miare regularnie :D

ta ale na spota to nie dotarłeś

Opublikowano

ty tego parcha w końcu odpal a nie tylko wypychasz z garażu na mody i wpychasz :D

przecież to nie 80letnie porsche :jerk:

I tu cie zaskocze bo zrobił już prawie 1000km i jezdzi w miare regularnie :D

ta ale na spota to nie dotarłeś

no właśnie nie dotarłeś :facepalm:

Opublikowano

Piękna sztuka , niestety nie miałem przyjemności oblukać na żywo :(:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się upolować całkowicie nowe i ori błotniki w moim kolorze polakierowane w niemieckim ASO. Na początku nie sądziłem że to LZ9W, ale po założeniu na auto i dokładnym umyciu okazało się, że trafiłem z kolorem w 100% :banan:

2Vqoqvg.jpg

Opublikowano

gdzies je dorwał i za ile?? jak mozna wiedzieć

Opublikowano
  • Autor

na znanym portalu aukcyjnym, 5 stówek z przesyłką


będę miał na sprzedaż moje dotychczasowe błotniki w stanie wzorowym, bez nawet kropki rdzy ale w lakierze LY7Q

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Udało mi się upolować całkowicie nowe i ori błotniki w moim kolorze polakierowane w niemieckim ASO. Na początku nie sądziłem że to LZ9W, ale po założeniu na auto i dokładnym umyciu okazało się, że trafiłem z kolorem w 100% :banan:

2Vqoqvg.jpg

Znajdź dla mnie takie same :-)
Opublikowano

na znanym portalu aukcyjnym, 5 stówek z przesyłką

będę miał na sprzedaż moje dotychczasowe błotniki w stanie wzorowym, bez nawet kropki rdzy ale w lakierze LY7Q

biore lewy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.