Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chytrze :grin: ale najważniejsze że może się udać :kox: , wieczorem dam Ci znaka w jakim stanie jest moja ramka po roku leżakowania, żebyś na darmo nie zamienił :wink:


wiem nawet kto kupił :banan: hehe ale juz pocięty grill

He he no i po ptakach...... :decayed:

Opublikowano

3.0TDI Q, tylko kwestia jeszcze wyboru budy i rocznika :D Raczej od 2010r w gore.

No to grubo [emoji106]
Opublikowano

Artur zamieniaj kraty :wink: , mam ramke black i chrom na stanie :decayed: - wsio od zdesia S4 .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie dzisiaj mija 5 rok od kiedy A4 jest w moim posiadaniu :banan:

Długo mnie korciło żeby znaleźć coś specjalnego czego raczej nikt wcześniej się nie podejmował, a że wcześniej polowałem długie miesiące to jakby specjalnie na okrągłą rocznice wpada sobie frykas :D

Do rzeczy

kod wyposażenia PDG - Insulating / Acoustic Glass czyli po naszemu szyby podwójne laminowane, tłumiące hałas.

Co wyjątkowe to występowały jako opcja tylko i wyłącznie w Avantach i jak ktoś dysponuje cennikami salonowymi to może sprawdzić ile się wtedy ceniło Audi za ten wypas - była to wtedy prawie najdroższa opcja w cenniku stąd tak wyjątkowo rzadka :)

Osobiście spotkałem jedno A4 B6 z tymi szybami więc miałem okazje porównać jak w rzeczywistości sie sprawdzają w porównaniu do zwykłych. Od wtedy zapisałem sobie na liście pożądanych tajli. Już raz byłem bliski ich zakupu, i miałem wyruszyć po nie na samą północ kraju, ale w dzień wyjazdu ktoś mi je sprzątnął z przed nosa (ten ktoś pewnie z forum, ale sie nie ujawnia :wink: )

Teraz jak tylko się pojawiły to położyłem łapę i już nie oddałem. Dodam, że komplet rocznikowo zgodny z poprzednimi szybami i na dodatek w świetnym stanie bo dopilnowałem żeby podczas demontażu były odpowiednio potraktowane a nie targane po szałasach. Oczywiście z ramkami i uszczelkami zgarniającymi - to ważne bo te elementy są całkiem inne niż w serii. Ramka z szybą jest fest ciężka , czuć różnicę w końcu to podwójnie sklejane szkło.

Kilka fotek na szybko , sorry za zdjęcia z klimatem piwnicy :grin:

khowhcV.jpg

Oznaczenia na szybach VSG, zwykłe szyby mają bite ESG

50FAzPM.jpg

A tutaj uchwycona grubość samej szyby

wGmy5Ut.jpg

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Nie ma chyba drugiej B6 na tym forum tak doposazonej jak Twoja :-)

To teraz nie będzie słychać klekotu tdi? :-D

Opublikowano

Teraz bedzie klekotal jak trzy litrufka ;)

Opublikowano

Nie ma chyba drugiej B6 na tym forum tak doposazonej jak Twoja :-)

To teraz nie będzie słychać klekotu tdi? :-D

Za krótko jesteś na tym forum :grin:

Niezły bajer Artur :thumbup1::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Teraz bedzie klekotal jak trzy litrufka ;)

Haha namiastka tego co kiedyś mam nadzieje będzie [emoji106]

Czekam na lepsza pogodę i montuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Szacun stary,

Świr!

Opublikowano

A zawiasy drzwi nie są do tych szyb jakoś wzmocnione ?

Opublikowano

To teraz masz pancernego avanta dla VIPów. :grin:

Opublikowano
  • Autor

A zawiasy drzwi nie są do tych szyb jakoś wzmocnione ?

Nie sprawdzałem tego ale cenna uwaga, zaraz odpalam Etke.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No to prawdziwy rarytas :slina:

Opublikowano

No i???? Daj więcej info bo jakby tu rzec jesteś pionierem w tym modzie :decayed:

Opublikowano

Tez mam te szyby u siebie i musze przyznac. Meeeega roznica!! ;)

Opublikowano
  • Autor

No i???? Daj więcej info bo jakby tu rzec jesteś pionierem w tym modzie :decayed:

Gdyby to było takie hop-siup to dawno bym wsadzil te ramki, ale teraz pogoda nie pozwala, a poza tym planuje tez przy okazji wytłumić porządnie blachy wewnątrz drzwi matami. To wszystko pochłonie mnie czasowo i mysle ze dopiero na wiosne sie za to wezme.

Tez mam te szyby u siebie i musze przyznac. Meeeega roznica!! ;)

Tak w B7 też była taka opcja +1500€ dopłaty :decayed:

Opublikowano

Witaj!

Szybki klasa!

Orientujesz się ile taki set waży?

Avant + taki zestaw szyb to wagowo już będzie sporoooo...

No ale komfort akustyczny (z wygłuszeniem blach) jak w A8 :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Nie miałem pojęcia że w b6 wychodziły podwójne szyby :o U kumpla w e39 jest mega różnica :)

Opublikowano

Ciągle mało :decayed:

Opublikowano

No i???? Daj więcej info bo jakby tu rzec jesteś pionierem w tym modzie :decayed:

Gdyby to było takie hop-siup to dawno bym wsadzil te ramki, ale teraz pogoda nie pozwala, a poza tym planuje tez przy okazji wytłumić porządnie blachy wewnątrz drzwi matami. To wszystko pochłonie mnie czasowo i mysle ze dopiero na wiosne sie za to wezme.

Tez mam te szyby u siebie i musze przyznac. Meeeega roznica!! ;)

Tak w B7 też była taka opcja +1500€ dopłaty :decayed:

No to grubo polecieli... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.