Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

muszę jeszcze poczytać żeby wszystko dokładnie sprawdzić w moich rejonach nie ma dobrych tunerów żeby się coś dowiedzieć a te 190 km by się przydało bo jeżdżę na zloty a 1/4 nie gardzę :decayed: a te 130 km to trochę mało przy tej masie,serce mnie boli jak golf 3 z tą samą mocą mnie objeżdża jak chce:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wysadziłem tego turbo... Jak wysadzę będę się rozglądał za czymś wydajniejszym. :wink:

BTW u Ciebie chyba ostatnio turbo klękło co teraz będziesz pchał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wysadziłem tego turbo... Jak wysadzę będę się rozglądał za czymś wydajniejszym. :wink:

BTW u Ciebie chyba ostatnio turbo klękło co teraz będziesz pchał ?

ja już zapomniałem o tym że turbo robiłem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak wygląda sytuacja ze sprzęgłem? Mam AHU i chciałbym zrobić z niego około 145km. Opcja 2.0 czyli graty z AFNa + AWX + pewnie większy intercooler i ten moment okolo 320Nm. Sprzęgło mam nowe LUKa, dwumas z niewiadomym przebiegiem (czasem stuknie przy gaszeniu, zero szarpania). O ile się nie mylę to seryjne sprzęgło wytrzymuje 300Nm więc czy ta opcja 300Nm+ wytrzyma czy raczej rozpadnie się szybko? Wiadomo że zależy od jazdy (zasad przestrzegam) ale nie robi się 140km żeby jeździć po bułki :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak wygląda sytuacja ze sprzęgłem? Mam AHU i chciałbym zrobić z niego około 145km. Opcja 2.0 czyli graty z AFNa + AWX + pewnie większy intercooler i ten moment okolo 320Nm. Sprzęgło mam nowe LUKa, dwumas z niewiadomym przebiegiem (czasem stuknie przy gaszeniu, zero szarpania). O ile się nie mylę to seryjne sprzęgło wytrzymuje 300Nm więc czy ta opcja 300Nm+ wytrzyma czy raczej rozpadnie się szybko? Wiadomo że zależy od jazdy (zasad przestrzegam) ale nie robi się 140km żeby jeździć po bułki :P

Pozdro

Jakbyś chciał graty na zmianę AHU -> podciśnienie (gruszka/ akumulator podciśnienia, przewody podciśnienia, kolektor wydechowy AFN, węże olejowe do turbosprężarki wejściowy i wyjściowy, gumowy wąż łączący turbosprężarkę z filtrem powietrza i wiązkę elektryczną do N75 ) mam w dobrej cenie ;)

mam też pompę AFN hybrydę 11mm tłoczek z renowki na oddanie

jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie robi się 140km żeby jeździć po bułki :P

jakby to było 240 KM to bym rozumiał... 140 to sie nadaje do w miare sprawnego przemieszczania, do sklepu po bułki i do koscioła w niedziele:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie robi się 140km żeby jeździć po bułki :P

jakby to było 240 KM to bym rozumiał... 140 to sie nadaje do w miare sprawnego przemieszczania, do sklepu po bułki i do koscioła w niedziele:decayed:

Popieram przedmówcę :thumbup1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...