Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś że Sachs sprzedaje regenerowane dwumasy?

Jak miałem wymienieany zestaw to mechanior mi mówił, żeby omijać Sachsa, bo regenerowane. Więc wziąłem LUKa. Na pierwszy montaż miałem Sachsa, więc się zdziwiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie ma regenerowane:wink: szczególnie bym sie tym nie przejmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wycenke od Toma77

-sprzęgło od AWX-a Luk 470 zł

-dwumas Luk 1060 zł

Wiec jak widzisz Kowi cena taka sama jak od moich kolegów w sklepie (dla mnie :-)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi sluchaj gadam z tymi ziomkami od czesci :facepalm:

Ok numer sprzegla mam -zgadza sie jest od awx-a ale te z do afn-a

Ale mowie mu ze dwuamasa jest taka sama jak w afnie-to mi dzwoni ze sie nie zgadza ze awx-mial inne wedlug katalogu i ja tez sie juz zakrecilem.

sumujac. 623330100 plus dwuamasa do silnika z oznaczeniem pod af-na ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwumas od AFNa(sachs) + sprzegło AWX LUK, wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwumas od AFNa(sachs) + sprzegło AWX LUK, wszystko gra

zadzwonie i tak mu przekaze jak napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie z innej beczki... WTRYSKI :eusathink:

Znalazłem takie coś - SPORTOWE Wtryski 216 FRATELLI BOSIO 1.9TDI DZISIAJ (3500350297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Szukać na innych końcówkach? Czy to będzie dobre i bezawaryjne? Bo chyba koleś jakaś gwarancje daje...

Rozmawiałem z człowiekiem który robił mi program w B4 i mówił, że do 160 KM wystarczą mi wtryski z Bory ASV i fura bez problemu będzie latała...

Jest ktoś na forum kto zajmuje się wtryskami? Mam 2 komplety wtrysków z Audi 2.5 TDI i myślałem żeby za dopłata zamienić je na jakieś fajne ASV/216 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Nadarzyna i się spytaj ile 216 na BOSCHU będą Cię kosztować i będziesz miał święty spokój:) jak oni Tobie to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie czego informuję ze jest mozliwość grupowego załatwienia wtrysków do VP na bazie bosch, firad, seven diesel, bosio...

ponieważ ciagle mam pytania ale nie mam czasu, to mysle ze raz na miesiac lub dwa moglbym ogarnac wieksza ilosc na raz, np kilka kompletow

szczegoly na forum golfa, zobaczymy co z tego wyjdzie

Grupowy zakup wtryskiwaczy TDI - TYLKO VP, bez pompowtrysków : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

oczywiscie mozna tez bezpośrednio jechac do Nadarzyna, co wszystkim polecam ale akurat pracownik jest na zwolnieniu lekarskim juz 2 mieisac (ten co ogarniał wtryski i pompy) wiec moze byc z terminami gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w tym dziale są modzone klapotoki może ktoś pomoże :wink:

http://a4-klub.pl/1-9-191/wskaznik-boost-287837/#post3800476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cowboy - ja będę chętny na komplet 216 Bosch-a ale dopiero za około 3 miesiące...

Może do tego czasu zbierze się komplet osób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam AWX to przy tym setupie Etap2 muszę zmienić sprzęgło i jak to jest z żywotnością silnika?

- turbo BRD

- FMIC

- program

- brak EGR

- DP

- pompki seria

Wynik: max 200km 400nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sprzegłem to nigdy nie wiadomo, bo jak masz seryjne od nowoscia przebieg ponad 300tys to klęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sprzegłem to nigdy nie wiadomo, bo jak masz seryjne od nowoscia przebieg ponad 300tys to klęknie

Jeśli kupię nowe to powinno być ok? a jeśli nie to jakie najlepiej założyć żeby atakować te ok 190 km. po założeniu tego wszystkiego od razu jechać na strojenie tak? sorry że tak pytam uczę się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe powinno być ok:wink: gdzieś tam czytałem że od BRD pasuje też, ale ja nie wymieniałem to musisz pytać kogos kto ma AWXa i robił temat ze sprzęgłem, bo niewiem czy to sie nie tyczyło skrzyni 6ki:whistling: jak złożysz wszystkie graty<najlepiej w krótkim czasie) to robisz program, bo tak to będzie za korekty dopłacał(zalezy u kogo to bedziesz robił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do AWXa pasuje tylko sprzęgło AWX (228 mm). Natomiast do AVFa można też wrzucić sprzęgło od BRD (sprzęgło AVF i BRD mają 240 mm) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...