Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU 1,9] Moje Audi - Jacobs avant


bialas23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jak wszyscy to wszyscy :> tez sie pochwale moja A4. Autko nabyłem rok temu w lutym, poprzedni właściciel sprowadził ja do polski w 2006, niestety lakier był w kiepskim stanie i niestety trzeba ja było pomalować, zniszczony lakier wynagrodziło dosyć bogate wyposażenie tz : climatronic, kubełkowe fotele, komputer pokładowy, tempomat, radio delta + zmieniarka, kierownica z esy. Po zakupie, przyszedł czas na malowanie, zostało pomalowana dookola, bez dachu. Wyszło jak widać.

Następnym krokiem było navi z a6, dwa dni przycinania i dopasowywanie weszło, i siedzi do dziś, w miedzy czasie dopadłem cały zestaw systemu bose :) takie granie w zupełności mi wystarcza.Ale jak nie na tym koniec, postanowiłem wymienić przednie lampy, założyłem po lifcie jakoś najbardziej mi sie podobały do tego dołożyłem xenon 8000k. No i trzeba było kupić jakieś koło wybór padł na 17" mam 7,5J i opona 205/45 po założeniu na standardowym zawieszeniu było jakoś łyso :confused4: no i znalazłem na allegro zawias z weitka sprinki + amorki prawie nowe za naprawde niewielkie pieniazki, zakręciłem i wtedy to było to :> Ale to wy oceńcie .....

Pozdrawiam

1006588fu1.jpg

1006593gf1.jpg

1006595cn8.jpg

1006594bc8.jpg

1006592mn9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki rezacz i dopiero teraz sie ujawnil :kox: autko super sie prezentuje, te kolka wygladaja jak 18' :naughty: navi tez sie prezentuje tylko jakos dziwnie wyglada na desce sprzed liftu :)

ogolnie gratulacje wlozonego wysilku i efektu jaki uzyskales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaczek :wink4: Felga robi robotę, gleba, lampki Valeo też już są, więc gitara :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna i dobre mody ... gustowne :)

co do navi to dziwny pomysl zrobiles wg mnie... ja bym wolal wsadzic konsole poliftowa i wtedy navi by sie ladnie komponowala a koszt wcale nie duzo wiekszy

felgi fajne ... spolerowane MAM`y ... tylko szkoda ze ich tak duzo na naszych drogach

ogolenie wyglada elegancko i dlatego bym trzasnal ... chrom relingi i ori chromy wokol szyb

ogolnie pozytywna

+ :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele ładne - na takie choruje :kox:

Fotek navi nie widze :mysli: Ogólnie to b.ładne auto :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowwww zrobiona z gustem :th: ja proponował bym ci srebrne relingi oraz lekką ścieme szybek . ps. noi jak bys chciał przybajeżyc bardziej to kjluczyk scyzoryk zapodaj. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialas23 tylko jeszcze jakies male dystansiki zaloz. Bo kola chowaja sie w blotnikach.. :th:

Ta fela robi wrazenie.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladny avancik. Felgi pasuja idealnie po obnizeniu. Tez tak mysle zrobic tylko jesli ktos ma dluzszy czas sportowy zawias to niech sie wypowie po jakim czasie koncza sie wahacze. Bo jakos chyba mnie nie stac na wymiane ich co pol roku. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialas23 tylko jeszcze jakies male dystansiki zaloz. Bo kola chowaja sie w blotnikach.. :th:

Ta fela robi wrazenie.. :kox:

Fela to mnie położyła do do wyra i kazała leżeć kilka minut!

Szacun za włożenie Navi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...