Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a4 b8 avant 2.0tdi quattro s-line - wstępnie coś*takiego, ale to dopiero po nowym roku..

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

http://img545.imageshack.us/img545/4631/zdjciekl.jpg

Z dokładka to prawie jak wobler :grin:

Bajk jak za***rdala to wciąga tyle powietrza, że wszyscy dookoła łapią laga :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj wziąłem racelogica i pojechałem potestować czasy przed nowym setupem - nie będę ich tutaj publikował, bo się*płakać chce :grin:

Opublikowano

zszedłes do fabrycznych danych do 100 ? :)

kiedy zaczynasz rezanie?

Opublikowano
  • Autor

do 100 to nie ma tragedii - gorzej 100-200 :grin:

wszystkie części powinny być u mnie przed połową*listopada - jak nie będzie żadnych opóźnień to od razu jadę*działać :wink:

Opublikowano

no dobra zabij 100-200 ile ma :) myśle że do 160 to idzie jeszce a potem się robi sleeper? robiłeś pomiar 1/4?

Ja się musze usmiechnąc do naszego kolegi - twojego sąsiada o RL`a to może zmierze go choć raz, bo teraz to nawet nie mam co stawać w szramki z nim po ostatnim jego strojeniu :D

Opublikowano
  • Autor

napiszę Ci na PW lepiej :decayed:

Opublikowano

Dawaj dane tutaj

Opublikowano

nie, nie...devastation - daj spokój.. rozumiem bajk`a ... lepiej po modach poda czasy, przed i po :)

Opublikowano
do 100 to nie ma tragedii - gorzej 100-200 :grin:

wszystkie części powinny być u mnie przed połową*listopada - jak nie będzie żadnych opóźnień to od razu jadę*działać :wink:

ale przynajmniej Ci to skręca, nie tak jak forumowe kanapy :wink:

pomodzisz i będzie jechało aż miło:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to fakt - na skręcanie narzekać nie mogę*:wink:

Opublikowano

Nie mam pojecia jak sie lata X ale uwazam ze VIII to super zabawka :)

Tutaj maly testdrive mojej, moze kiedys jak skoncze projekt to sie bajk ustawimy? :wink:

EVO VIII 2005 testdrive 04 - YouTube

Opublikowano

Link nie blangla... :whistling:

Opublikowano

Makki koncz evo i wpadaj bez przygod do PL to sie coś ustawi.

P.s. Ogarnąłeś juz tamte drobiazgi co dzwoniłeś jak byłeś w PL? Co było problemem?

---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

Ps. Link dziala dobrze idzie :) na ile wystroiles?

Opublikowano
  • Autor

Makki - z chęcią*:wink:

jakie masz parametry teraz u siebie?

Opublikowano

bajk - patrząc na filmik to bardziej tutaj Michałek potrzebny niż Ty czy ja z naszymi skromnymi mocami :)

Opublikowano
  • Autor

wiem :grin:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

oraz Makki chyba napędy nie do końca Ci działają

Opublikowano

ale choinka na blacie :decayed:

Opublikowano
oraz Makki chyba napędy nie do końca Ci działają

oj tam oj tam :)

Setup ma bardzo ciekawy, właśnie loknałem że check i napędy to chyba nie ogarnięty jeszcze był temat. Niezły przeciąg będzie jak mu to wystroją i zacznie to jeździć :)

Opublikowano

Ale dwie kontroli żeby się paliły od dyfrów a nie trzy to nawet u mnie się nie działo :kox:

Opublikowano

Bo to tu w No chyba es jelopy dlubaly , zreszt co si dxic tunawet nie wiedza dobrze co to evo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.