Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta


roma

Czy w ramach akcji przeciwko wysokim cenon paliw podoba Ci się pomysł utrudniania ruchu oraz blokowa  

  1. 1. Czy w ramach akcji przeciwko wysokim cenon paliw podoba Ci się pomysł utrudniania ruchu oraz blokowa



Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie zdziwiło, wręcz zszokowało, że kolejny raz zostało wybrane PO w wyborach. Takie rzeczy to tylko w POlsce... Jedyny ratunek to wyjazd z PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnicy, lekarze, policjanci itd. protestowali, wyrażali swoje niezadowolenie dlaczego kierowcy nie mogą?

i co wywalczyli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnicy, lekarze, policjanci itd. protestowali, wyrażali swoje niezadowolenie dlaczego kierowcy nie mogą?

i co wywalczyli?

Nic. Niby demokracja, a jednak nie... Już u Kadafiego mieli lepiej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cene paliw to nie pomoże... ale to jest chore żeby w państwie, które chce gonić europe zachodnia i liczyc sie w europie, za minimalna krajowa moc kupic kolo 190litrow paliwa... ja to sie pytam skad sa dane o srednich zarobkach na poziomie 3 tys?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cene paliw to nie pomoże... ale to jest chore żeby w państwie, które chce gonić europe zachodnia i liczyc sie w europie, za minimalna krajowa moc kupic kolo 190litrow paliwa... ja to sie pytam skad sa dane o srednich zarobkach na poziomie 3 tys?!

Prezesi, bankowcy, osoby, które zarabiają po 5000 zł i więcej zawyżają statystki, a prawda jest brutalna i nie powiedzą jak naprawdę jest. Ok. 80% społeczeństwa albo więcej osób ledwo zarabia 1000 zł-1500 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie pytam skad sa dane o srednich zarobkach na poziomie 3 tys?!

a stąd że jest sporo Kulczyków, którzy legalnie nabijają średnią. tak jest w każdym kraju i uwierz że te cudowne średnie w euro w Niemczech czy innych krajach też są zawyzone przez zarobki bogaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanowiliście się co z ludźmi, którzy codziennie tyrają za kółkiem aby zarobić na chleb ?

(kurierzy, prywatne firmy transporotwe itp)

Dla nich czas zrealizowania zlecenia nie raz jest bardzo ważny, też chcą - jak Wy, spędzić czas po pracy w domu z rodziną lub przed TV...

A czym sobie taki człowiek zasłużył, że tak chcecie utrudnić im pracę ? Wydaje mi się, że przyjmujecie taktykę a'la ŚP Lepper - byle by głośno było o tym w mediach....

Życzę Wam powodzenia, ale osobiście nie popieram takich akcji. Chyba troszkę inna forma protestu była by odpowiedniejsza - taka bardziej dotykająca polityków..... :mysli:

hmm :mysli: a może by tak zacząć kraść ... dobrze wiemy ze rząd nie lubi konkurencji :nabijasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jeszcze sprawa, ze 2 lata temu jak kupowalem auto ropa mogla kosztowac w granicach 3,5 a teraz nagle odpad przy produkcji przewyzsza wartoscia benzyne... co do tematu, zwykla pokazowka ktora nie da nic, ale moze zwroci odrobine uwagi na problem[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:37_________________________________________________

a zastanowiliście się co z ludźmi, którzy codziennie tyrają za kółkiem aby zarobić na chleb ?

(kurierzy, prywatne firmy transporotwe itp)

Dla nich czas zrealizowania zlecenia nie raz jest bardzo ważny, też chcą - jak Wy, spędzić czas po pracy w domu z rodziną lub przed TV...

A czym sobie taki człowiek zasłużył, że tak chcecie utrudnić im pracę ? Wydaje mi się, że przyjmujecie taktykę a'la ŚP Lepper - byle by głośno było o tym w mediach....

Życzę Wam powodzenia, ale osobiście nie popieram takich akcji. Chyba troszkę inna forma protestu była by odpowiedniejsza - taka bardziej dotykająca polityków..... :mysli:

hmm :mysli: a może by tak zacząć kraść ... dobrze wiemy ze rząd nie lubi konkurencji :nabijasie:

innego okradniesz szkoda, okradac pastwo okradasz siebie i to nie ma bardzo ma jaki kolwiek sens... prosta rada, polityka jako dodatek a nie glowne zrodlo utrzymania i praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie beke sobie robie ale coś z tym trzeba zrobic bo robi się coraz gorzej oni obywateli wyniszczają ale fakt taki ze wrócą lata 90 gdzie zaczną się kradzieze aut to wszystko powróci bo obywatel zeby przeżyc bedzie musiał kombinowac.(szara przykra prawda) Ale co do tego protestu to fakt najbardziej ucierpią pracownicy firm kurierskich. ale warto spróbować. gdyby był taki protest w moim rejonie znalazło by się trochę ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrk na kółkach chcecie zrobic z tym blokowaniem auostrad na euro 2012??

Przeciez pół euro by to pokazało a poza tym w całej europie ceny paliw idą w górę więc po co chcecie ośmieszać jeszcze bardziej nasz kraj, wystarczy, że narobimy sobie siary, że nie mamy dróg itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek to wyjazd z PL.

od ok roku piszesz to samo, piszesz, że wyjeżdżasz a z tego co widzę to ciągle siedzisz w PL :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie po prostu wydaje, że ktos pragnie zaistnieć, bez względu na konsekwencje, bo skoro z góry wiadomo, że to nic nie da- to po co to robić? przecież Rząd dobrze wie, że ceny paliw są wysokie, ale skąd ma wziąć pieniądze?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:17_________________________________________________no i tak sobie spojrzałem na statystyki- udzielających się w tym wątku-20 parę osób, a z ankiety wygląda, że ponad 70- wniosek jest znany nie od dziś-nikomu sie nie podobaja ceny i siłą chcą zmusic Rząd do obniżenia cen paliw, a jak przejdzie-wyjdą na ulicę, żeby Rząddał im podwyżki o ileś tam i tak każdy będzie wychodził...

czy każdy opowiadający się za taką formą protestu, jak ma kryzys w domu-zaciska pasa i szuka oszczędności tam gdzie może,szuka innych, alternatywnych możliwości zarobku, czy ulega protestom dzieci, które chcą nowy rower i krzyczą i grożą, że do szkoły nie pójdą...-ulegacie? kupujecie rower pomimo, że was na to aktualnie nie stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówcie co chcecie ludzie tankują i nawet jeśli (oby nie) będzie po 8zl. to i tak tankować będą na tym maja czysty biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek to wyjazd z PL.

od ok roku piszesz to samo, piszesz, że wyjeżdżasz a z tego co widzę to ciągle siedzisz w PL :decayed:

Ty się nie odzywaj, bo mi Tatuś nie kupuje samochodu tak jak Tobie i nie kąpie w kasie jak Twój...

Gdyby nie sprawa doświadczenia dawno by mnie tutaj nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takimi blokadami to nic nie zdziałacie tylko pic na wodę

Tusk nawet nie będzie słyszał o tym

co innego nie kupować paliwa przez tydzień może dwa przez dziesiątki tysięcy kierowców

jeździć jak najmniej przez ten czas własnymi autami tylko komunikacją miejską

tylko pytanie, który leniwy polak na to pójdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek to wyjazd z PL.

od ok roku piszesz to samo, piszesz, że wyjeżdżasz a z tego co widzę to ciągle siedzisz w PL :decayed:

Ty się nie odzywaj, bo mi Tatuś nie kupuje samochodu tak jak Tobie i nie kąpie w kasie jak Twój...

Gdyby nie sprawa doświadczenia dawno by mnie tutaj nie było...

śmieszny jesteś i tyle :wink4: szkoda, że nie jest do końca tak jak piszesz.

P.S. to nie miało być chamskie co napisałem wcześniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do euro to i tak bedzie siano wiec czy zrobia ten protest czy nie nic to nie zmieni. podatki podatkami ale tu chodzi o monopol... pamietacie tp? byla sama bylo drogo, teraz sie namnozylo i potanialo. i kolejna sprawa taniejący zloty... tego sie nie zmieni i sie nie poradzi... strajk chca? niech robia. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:51_________________________________________________http://money.cnn.com/pf/features/lists/global_gasprices/

stare ale pokazuje ze cos jest nie tak[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________http://www.wykop.pl/ramka/654309/9-40-zl-za-litr-benzyny-niewykluczone/

no i jeszcze cos ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...