Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ladny sedan 1.8


luibuki

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wkoncu dodaje foty mojego malenstwa :P sugestie co do zmian jaich kolwiek mile widziane ;) jest to zwykly 1.8 ADR 125 KM 2 x el. szyby xenon ori 2 x poduszki centralny zamek z domukaniem z pilota el szyberdach halogeny licznik z FISem no i to chyba na tyle z tych podstaw :P auto teraz stoi na zimowych kolach mam do tego 17 borbeta. oto kilka fot

SDC10054.jpg

SDC10055.jpg

SDC10060.jpg

SDC10061.jpg

SDC10062.jpg

SDC10065.jpg

SDC10066.jpg

no doszla klima automatyczna no i podlokietnik z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie nic nie pucujesz ze masz nowe lampki z tylu i w zderzaku swiecidełka?? ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ9U ?? jeśli tak to prawie kak mój, nawet tylne lampy :decayed: Oby turlał sie bezawaryjnie, czekam na foty z alu :good:

P.S wiesz że przerabiany z angola? przynajmniej tak sugerują lusterka bo u kierowcy małe a u pasażera duże, powinno być na odwrót, albo chociaż symetrycznie jak ktoś by sobie zmieniał :kox: to nie konieczne duży minus jak coś.

Edit: mój błąd, oba lusterka duże, czyli chyba nie angol, sorki :wink4:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla :tongue4:

Angole nie wychodziły z dwoma dużymi, to amerykańce tak miały, tu najwyraźniej ktoś przedtem wymienił małe prawe na duże, w sumie to dobrze bo jeden mod juz wyeliminowany, tak jest ładniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko to od pasazera jest duze alwe ma inny kolor ma wiec auto raczej nie anglik :P a co do gleby to mailem ale mi jeden tylni poszedl i zalozylem ori ale szukam czegos nizszego i przy okazji szukam alu 18 od rs6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny jeszcze nie sa skonczone bo tych kratek ori mi brakuje mam tylko dziury wyciete i tak wlozone ale nawet w oczy sie nie rzuca ;)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 18:58_________________________________________________a co do klimy to tak mysle nad zalozeniem chociaz manualnej zeby tyle przerobek nie bylo[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________a co do koloru to dokladnie LZ9U ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakie aluski byscie zalozyli? bo chce swoje borbety opchnac i cos innego kupic i nie wiem co mysle nad rs6 ale moze cos innego polecacie ;)

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2012 at 16:05 ----------

oto obiecane foty na alu :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

oto obiecane foty na alu :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda, tylko gleby brak:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi :P musialem fabryke zalozyc

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi :P musialem fabryke zalozyc

---------- Post dopisany 25-05-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 21:17 ----------

sdc11794a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

sdc11794a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sdc11782vq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc :P

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna podstawa, fajna felga, zapodawaj ori chromy :thumbup1:

p.s. schowek w środku masz połamany jak coś to mam w bardzo ładnym stanie na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ogolnie chce jeszczze kilka zmian zapodac np gril polift kiera polift albo esa podlokietnik no i klima a nad ori chromami myslalem ale troche zabawy z tymi malymi szybkami i troche sie zniechecilem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura bardzo ładnie się prezentuje ale ten xenon chyba średnio oryginalny masz bo widzę brak spryskiwaczy i manualna regulacja wysokości świateł.Myślałeś nad zmianą grila na poliftowy i wywaleniu nakładek na pedały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...