Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Daj spokój, szkoda piasku :grin:

Szczota czołowa na szlifiere i jazdaaaaa !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie bedzie takiego mialo miejsca.

Ale po piasku warto liznąć tarcze na tokarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, szkoda piasku :grin:

Szczota czołowa na szlifiere i jazdaaaaa !!!!!

Ja ostatnio wszystko tak wyczyscilem 320 /288 pol dnia roboty ale efekt zadowalajacy ;) tylko prysnac teraz ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345x30 i 300x22 z S4 B6 pasują P&P do ośki?

bedzie pasowac, ale nie ma osłon na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zestawu 6-cio tłoczkowego brembo z Porsche.

Da radę ktoś napisać jak ogarnąć tego moda?

Jakie/od czego zaciski, tarcze i klocki najlepiej się sprawdzą w B6 do jazdy na codzień?

Jakieś przewody czy adaptery też będą potrzebne, jak coś to gdzie szukać i ile mogą kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zestawu 6-cio tłoczkowego brembo z Porsche.

Da radę ktoś napisać jak ogarnąć tego moda?

Jakie/od czego zaciski, tarcze i klocki najlepiej się sprawdzą w B6 do jazdy na codzień?

Jakieś przewody czy adaptery też będą potrzebne, jak coś to gdzie szukać i ile mogą kosztować?

Daj sobie spokoj z tą wydumką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie je ładnie ogarnie to bedzie ok. Do tego jeszcze dobry klocek & tarcza (czytaj DS&OZ) oplot i bedzie hulać aż miło.

Jak chcesz to mam Brembo 4-tłoki z perforowanymi OZ-ami, calosc P&P. Szukaj w dziale Sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał S4 i tyle, albo jeśli chcesz żeby naprawde fajnie hamowało to szukał zestawu z RS4. Niestety ten drugi jest cholernie drogi w eksploatacji i bardzo cieżko go dorwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakładaj S4 i nie kombinuj

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

przy prosiakach jest więcej minusów niż plusów. Plus to mniejsza waga i wygląd (chociaz przy duzym kole to i tak srednio wyglądają).

Minus to ciężko z dostępnością dobrej tarczy i tlocka, felga min. 18 cali- do tego nie każda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakładaj S4 i nie kombinuj

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

przy prosiakach jest więcej minusów niż plusów. Plus to mniejsza waga i wygląd (chociaz przy duzym kole to i tak srednio wyglądają).

Minus to ciężko z dostępnością dobrej tarczy i tlocka, felga min. 18 cali- do tego nie każda

tarcze czy pod ZR18/ZL18 czy ZR17/ZL17 sa od zimmermana i uwazam je za dobry zestaw choc znalazlem tez nawierty 345x32 do 18'' ktore spisuja sie b.dobrze...dostepnosc w klockach taka jak wszedzie czyli ori/bosch/brembo/pagid/ferrodo wiec tragedi niema....wyglad napewno lepszy hamowanie zaloze sie ze tez niz zestaw na 1 tloczku takze ja bylbym za zestawem brembo przy 19'' feldze wyglada b.dobrze a raczej wiekszej kolega niebedzie zakladal

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

3wvd.jpg

rlzc.JPG

77s4.jpg

tutaj jak to u mnie lezy set 345mm na prosiaku i 300mm na zacisku z rs4 b7 i jazmie s4 b6(dzieki dev za podpowiedzi) hamuje to za***iście

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

tylko jak sieman pisze zaciski sa dosc szerokie ja mam kolo 9,5'' et 35 i musialem dystans dac 20mm(15 by styknal)zeby nie tarly ramiona o zacisk.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, a ja dalej nie wiem co mam robic z tym złomem który zabrałem od Ciebie w piątek. ....

Wrzuc info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, a ja dalej nie wiem co mam robic z tym złomem który zabrałem od Ciebie w piątek. ....

Wrzuc info na pw

kurde sorrki zapomnialem juz skrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...