Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co u mnie byly za klocki przed wymiana ale jakis czas temu zalozylem ATE- to byl pierwszy i ostatni raz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ate az taki badziew??a wczoraj kupilem komplet ate :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jezdze na ATE i sobie chwale... ale jak bede zakladal 345 + zacisk brembo to skusze sie pewnie na inny zestaw - i wtedy sie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno nie jezdze na Ate, nie chwale, nie polecam, nie montuje, no chyba ze juz sie ktos strasznie uprze, jego sprawa

a temat jazdy Siemiana mocno odbiega od ekspoloatacji pozostalych uzytkownikow forum, wiec nie mozna brac tego za wzor do nasladowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno nie jezdze na Ate, nie chwale, nie polecam, nie montuje, no chyba ze juz sie ktos strasznie uprze, jego sprawa

I tu się z Kolegą zgodzę. Z tej półki cenowej to wolę już zamontować Boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno nie jezdze na Ate, nie chwale, nie polecam, nie montuje, no chyba ze juz sie ktos strasznie uprze, jego sprawa

a temat jazdy Siemiana mocno odbiega od ekspoloatacji pozostalych uzytkownikow forum, wiec nie mozna brac tego za wzor do nasladowania

A co jest z ATE ze nie polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakość już chyba nie ta co kiedyś. Dotychczas byłem zadowolony ale jak przegrzałem tarcze i klocki to zdanie zmieniłem. Rozumiem że dostały w dupe ale nie powiny się dziać moim zdaniem takie hocki klocki przy takim rozmiarze hamulca... :gwizdanie: Klocki zaczeły teraz jeszcze piszczeć to doszedłem do wniosku że przechodze na coś innego.

Najwyższy czas spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zalozylem ATE to sie jakos tak m i e n t k o pod noga zrobilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDB1407 - drut

FDB1629 - blacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wszystkie części kupuje u wojtekce, bo Wojtuś też się opiekuje moim autkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupujecie? jakis sklep netowy? bo intercars krzyczy 400zl.

za co 400zł ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie

:> :> :> :>

Ferodo jest drogie zapodaj Bosch-a z fabryki Pagid :> :> :> :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:28_________________________________________________Bosch 0 986 424 779

TRW GDB1528

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak przegrzałem tarcze i klocki to zdanie zmieniłem. Rozumiem że dostały w dupe ale nie powiny się dziać moim zdaniem takie hocki klocki przy takim rozmiarze hamulca... :gwizdanie: Klocki zaczeły teraz jeszcze piszczeć to doszedłem do wniosku że przechodze na coś innego.

Marek, wydaje mi się, że przyczyną Twoich problemów była już grubość tarcz, wyglądają na nieźle dojechane. Ile mają mm ? bo widzę, że rant z zewnętrznej strony ma ok 1,5mm, pewnie od wewnętrznej jest jeszcze większy, a min. grubość to 28mm dla tej tarczy. Pewnie przy spokojnej jeździe dawały jeszcze radę ale nie przy Twoim killowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubości nie mierzyłem ale z tego co pamiętam to Wojtek jak zmieniał klocki 3 tygodnie temu to sprawdzał i było jeszcze ok. Po tych klockach miałem wymieniać.

Na tych tarczach mam założone czwarte klocki, a same tarcze mają niecały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zamierzasz wrzucic na przod ? Ori tarcza to chyba przesada cenowa, jaki jest koszt kpj. na przod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...