Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ladnie zamontuj ebc bedziesz zadowolony

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

EBC ?????

jakie EBC ????

bo tam jest w czym wybierac....

Opublikowano

a mnie ludzie którzy sie raczej na motoryzacji znają odradzali EBC... :gwizdanie:

Opublikowano

Potwierdzam.

Dosyć mocno ostatnio się zagłębiałem w ten temat i wychodzi na to, że do użytku codziennego się nie nadają.[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 06:41_________________________________________________Nawet jeśli ktoś jeździ jak wariat... :cool1:

Opublikowano

to zalezy co zalozysz

EBC posiada w ofercie 3 rodzaje tarcz:

gladkie, naciNane oraz nawiercano-nacinane

cenowo niekorzystne ale jakosciowo bardzo dobre

Opublikowano

to zalezy co zalozysz

EBC posiada w ofercie 3 rodzaje tarcz:

gladkie, naciNane oraz nawiercano-nacinane

cenowo niekorzystne ale jakosciowo bardzo dobre

no widzisz , a ja uwazam dokladnie odwrotnie i nie posluchalem madrzejszych... :rolleyes: do mojej poprzedniej Imprezy zmeniajc tarcze i klocki zakupilem caly zestaw EBC tarcza nawircana i Redstaffy i co , i podpalilem hamulce przy pierwszym mocniejszym dohamowaniu , sam klocek bez porownania do DS2500

Opublikowano

w temacie EBC opinii jest tyle co wypowiedzi zwykle są skrajne

z własnego doświadczenia;

blackstuff - marna jakośc, dymią sie przy mocniejszym hamowaniu odpowiednik Ferodo Target :thumbdown: :thumbdown: :sick3: :sick3:

greenstuff - std. klocek jakośc porównywalna do std TRW, Ate, Ferodo Premier, Bosch-a itd itp :chytry:

redstuff - odpowiednik FDSP i Ate PowerPad, z homologacja na ulice, niezły wspólczynnik tarcia :good:

yellowstuff - odpowiednik FDS2500 z homologacja na tor i ulice, k**ewsko mocny klocek :good:

bluestuff - klocek rajdowy odpowiednik FDS3000 i w górę tylko do zastosowan rajdowych, strasznie piszczą

i nie hamują, no chyba że sie mocno nagrzeją :>

klocki EBC najlepiej współpracuja z tarczami EBC

kiedys próbowałem EBC redstuff z perforowanymi OZ-ami, po 24tkm tarcza była "zaorana" :shocked:

Opublikowano

Jakoś wszyscy jarający się tarczami EBC skrzętnie pomijają przebieg, po jakim nadają się na złom... :cool1:

Opublikowano

odebrałem dziś zestaw przednich spowalniaczy:

tarcze 320, zaciski, jarzma , klocki, osłony, przewody, nawet śruby do zacisków były :) słowem - komplecik z rozbitej 3.0 TDI, dawca dużo się chyba nie najeździł bo tarcze wyglądają na ori, a mają 29,9 mm grubości (nowe 30mm), klocki 19,7mm (nowe 20,3mm) :) zaciski też w niezłym stanie, paczka ponad 40kilo, za wszystko 500pln z dostawą , postaram się pstryknąć foto.

pytanko do znawców:

-jakich samarów używać do tulei prowadzących jarzma?

-jakiego smaru używać do klocków(przy jarzmach)

-jaki smar na tarcze od strony piasty i jaki od strony felgi ?

szukam teraz zestawu 288 na tył - w rozsądnej cenie ;)

Opublikowano

u mnie się taki tył właśnie montuje :decayed::naughty:

Opublikowano

a skąd wytrzasłeś / za ile / i czy nie mają więcej kompletów ?

i daj znać jaka różnica po upgrad'zie tyłow , w porównaniu do serii.

szukam od paru dni po allegro tyłów, ale nic sensownego nie znalazłem, powoli skłaniam się do wymiany jarzm , tarcz i klocków na 255. czas nagli, tylne klocki już się kończą ;) - staram się nie hamować na drodze ;)

Opublikowano

-jakich smarów używać do tulei prowadzących jarzma?

-jakiego smaru używać do klocków(przy jarzmach)

-jaki smar na tarcze od strony piasty i jaki od strony felgi ?

1. biały smar Ate do hamulców 03.9902-1002.2

2. smar miedziany ale dokładnie oczyśc powierzchnie styku klocków z jarzmami

3. smar miedziany

Opublikowano

1. biały smar Ate do hamulców 03.9902-1002.2

czy może: 03.9902-0501.2 - Smar do hamulców -: ATE smar,pasta montażowa tłoczka cylinderka ?

a smaru litowego do czego się używa ?

Opublikowano

tak to ten, sorry popieprzyłem numery

Opublikowano

ja wlasnie tez szukam takiego tylu 288 , i jakie klocki proponujecie do ori tarcz 320mm ??

Opublikowano

to zalezy jaki masz tam zacisk, chodzi o rodzaj klocka

masz blache w zacisku czy drut ???

bo to wazne

Opublikowano

A ja teraz czekam na przesyłkę od devastation z moimi nowymi "hamidłami" na przód :decayed:

Pochwalę się, jak przyjdą... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

od znajomego odkupiłem, bo planował mod tyłu na 288 ale narazie się rozmyślił bo miał ważniejsze wydatki, a mnie sie konczyły klocki i tarcze.

Opublikowano

Ja też szukam czegoś mocniejszego na tył do B7 więc jakby ktoś coś słyszał to chętnie przygarnę w rozsądnej cenie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.