Opublikowano 21 Marca 201016 l no coz tak to juz bywa, a para nakladek to jedyne 79 zl To jest surowiec tych z S4 tylko ze jest nie obrobiony, czyli caly czarny matowy. Pozdrawiam
Opublikowano 21 Marca 201016 l no coz tak to juz bywa, a para nakladek to jedyne 79 zl To jest surowiec tych z S4 tylko ze jest nie obrobiony, czyli caly czarny matowy. Pozdrawiam no to teraz polowa forum bedzie maila hamulce s4
Opublikowano 21 Marca 201016 l z wyglądu owszem ale z jakości raczej nie..... :> ??? no komprende jak z jakosci, przeciesz to jest surowiec tych samych nakladek co ma s4 tylko bez obrobki! Originalna czesc z ASO nie jakas tam wlasnoreczna robota A po drugie one pasuja tylko na zaciski z duza klamra ktore byly montowane oprocz w S4 takze w 2.0TSI 3.0TDI itd. Wiec nikt kto ma 1.6 albo 1.8T nie zalozy je sobie (tam ta klamra jest zwykla "spinka") wiec obawy turdzi ze polowa forum bedzie takie mialo sie nie sprawdzi
Opublikowano 21 Marca 201016 l z wyglądu owszem ale z jakości raczej nie..... :> o wypraszam sobie juz za tydzien bede mial na aucie hamulek S4 cale 345mm
Opublikowano 21 Marca 201016 l jakie klocki zapodajesz ???????? zobaczymy ile maja wspólnego z S4 :> :> :> :>
Opublikowano 22 Marca 201016 l uffffffff..... ciezka sprawa z tym Ate... tarcze ok, ale klocki.... nie polecam
Opublikowano 22 Marca 201016 l uffffffff..... ciezka sprawa z tym Ate... tarcze ok, ale klocki.... nie polecam no zobaczymy mi jeden zaufany upalacz mowil ze sa ok jak na cene. siemian tez mowi ze daja rade , a przeciez on jezdzi jak wariat Zobaczymy sam jestem ciekaw , bo wiadomo co inny kierowca to inne preferencje
Opublikowano 22 Marca 201016 l do tych tarcz idzie oczywiście klocek Ate bo i zacisk jest Ate ale.... własnie jest jedno ale, klocek od eSy ma oznaczenie: (o ile dobrze pamietam, jesli nie, niech mnie ktoś poprawi) 8E0 615 116 A - klocek od strony tłoczka 8E0 615 115 D - klocek od strony zewnętrznej z tego co sie orientuje nie jest to std klocek Ate, tylko klocek z mieszanką taka jaką charakteryzują PowerPad-y w tych zaciskach oczami wyobrazni widze FDS-y z perforowanymi tarczami :> :> :> tylko jest bieda bo Otto Zimmermann nawet w ori nie robi takich :confused4:
Opublikowano 22 Marca 201016 l to jest pewnik a jaki koszt jest takich klocków? [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:25_________________________________________________FDSP do tego zacisku kosztuja 450zł
Opublikowano 22 Marca 201016 l zwykłe do 3.0 tdi 8E0698151G 487.93zł eSowe 8E0698151C 705.54zł Ale ceny to wole kupić DSy
Opublikowano 22 Marca 201016 l ja sie nawet nie zastanawiam co mam kupic :> :> :> :> mit Ate juz dawno prysł...
Opublikowano 23 Marca 201016 l Panowie jakby ktos reflektowal mam na sprzedaz hamulce z S4 B5 ( dwutloczkowe 321 mm ) . Komplet czyli dwa zaciski , klocki i tarcze. Klocki 7-8 mm tarcze 25 mm . Tarcze do stoczenia lub wymiany bo przy hamowaniu trzeslo kiera. komplet za 500 zl.
Opublikowano 25 Marca 201016 l tarcze powinny miec w nominale 30mm, teraz maja 25, a minimalnie moga miec 27.5mm, czyli nadaja sie tylko na szmelc
Opublikowano 25 Marca 201016 l Hmm... Moze zle zmierzylem. Upewnie sie jutro. Jesli sa faktycznie 25 mm to ida na zlom
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto