Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlansie moje sie jutro zaloza, a po ile ten staff ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no coz tak to juz bywa, a para nakladek to jedyne 79 zl :evil:

To jest surowiec tych z S4 tylko ze jest nie obrobiony, czyli caly czarny matowy.

Pozdrawiam

Opublikowano

no coz tak to juz bywa, a para nakladek to jedyne 79 zl :evil:

To jest surowiec tych z S4 tylko ze jest nie obrobiony, czyli caly czarny matowy.

Pozdrawiam

no to teraz polowa forum bedzie maila hamulce s4 :wink4:

Opublikowano

z wyglądu owszem ale z jakości raczej nie..... :>

Opublikowano

z wyglądu owszem ale z jakości raczej nie..... :>

???

no komprende jak z jakosci, przeciesz to jest surowiec tych samych nakladek co ma s4 tylko bez obrobki! Originalna czesc z ASO nie jakas tam wlasnoreczna robota :no:

A po drugie one pasuja tylko na zaciski z duza klamra ktore byly montowane oprocz w S4 takze w 2.0TSI 3.0TDI itd. Wiec nikt kto ma 1.6 albo 1.8T nie zalozy je sobie (tam ta klamra jest zwykla "spinka") wiec obawy turdzi ze polowa forum bedzie takie mialo sie nie sprawdzi :decayed:

Opublikowano

z wyglądu owszem ale z jakości raczej nie..... :>

o wypraszam sobie juz za tydzien bede mial na aucie hamulek S4 cale 345mm :naughty::wink4:

Opublikowano

jakie klocki zapodajesz ????????

zobaczymy ile maja wspólnego z S4 :> :> :> :>

Opublikowano

wszystko ATE , do tej masy i osiagow beda i tak az nad to

Opublikowano

uffffffff.....

ciezka sprawa z tym Ate...

tarcze ok, ale klocki....

nie polecam

Opublikowano

uffffffff.....

ciezka sprawa z tym Ate...

tarcze ok, ale klocki....

nie polecam

no zobaczymy mi jeden zaufany upalacz mowil ze sa ok jak na cene.

siemian tez mowi ze daja rade , a przeciez on jezdzi jak wariat :wink4:

Zobaczymy sam jestem ciekaw , bo wiadomo co inny kierowca to inne preferencje

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

do tych tarcz idzie oczywiście klocek Ate bo i zacisk jest Ate :good:

ale.... własnie jest jedno ale, klocek od eSy ma oznaczenie: (o ile dobrze pamietam, jesli nie, niech mnie ktoś poprawi)

8E0 615 116 A - klocek od strony tłoczka

8E0 615 115 D - klocek od strony zewnętrznej

z tego co sie orientuje nie jest to std klocek Ate, :cool1:

tylko klocek z mieszanką taka jaką charakteryzują PowerPad-y :shocked:

w tych zaciskach oczami wyobrazni widze FDS-y z perforowanymi tarczami :> :> :>

tylko jest bieda bo Otto Zimmermann nawet w ori nie robi takich :confused4: :confused4:

Opublikowano

hmmm, całkiem możliwe. Klocki do s4 w aso są droższe niż do 3.0 tdi

Opublikowano

to jest pewnik

a jaki koszt jest takich klocków?

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:25_________________________________________________FDSP do tego zacisku kosztuja 450zł

Opublikowano

zwykłe do 3.0 tdi 8E0698151G 487.93zł

eSowe 8E0698151C 705.54zł

Opublikowano

zwykłe do 3.0 tdi 8E0698151G 487.93zł

eSowe 8E0698151C 705.54zł

Ale ceny :thumbdown: to wole kupić DSy

Opublikowano

ja sie nawet nie zastanawiam co mam kupic :> :> :> :>

mit Ate juz dawno prysł...

Opublikowano

Panowie jakby ktos reflektowal mam na sprzedaz hamulce z S4 B5 ( dwutloczkowe 321 mm ) . Komplet czyli dwa zaciski , klocki i tarcze. Klocki 7-8 mm tarcze 25 mm . Tarcze do stoczenia lub wymiany bo przy hamowaniu trzeslo kiera. komplet za 500 zl.

Opublikowano

tarcze powinny miec w nominale 30mm, teraz maja 25,

a minimalnie moga miec 27.5mm, czyli nadaja sie tylko na szmelc

Opublikowano

Hmm... Moze zle zmierzylem. Upewnie sie jutro. Jesli sa faktycznie 25 mm to ida na zlom :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.