Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

punktowanie i wiercenie 48 otworów to czas ok 3 godzin razy dwie tarcze

wiec policz sobie roboczogodzine :bag:

ile roboczogodzina?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stówkę :polew: :polew: :polew: :polew:

no może dyche mniej...

Opublikowano

stówkę :polew: :polew: :polew: :polew:

no może dyche mniej...

o k.rwa 1200 za 4 tarcze :shocked: Drogi Jestes :evil: O połowę taniej ori :decayed: [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 00:12_________________________________________________Kileeer załatwie Ci taniej :naughty: :> chyba...bo jeszcze nie płaciłem :gwizdanie: Moj mechanio odwala robote w godzinach pracy na firmie a resztę na warsztacie
Opublikowano

stówkę :polew: :polew: :polew: :polew:

no może dyche mniej...

o k.rwa 1200 za 4 tarcze :shocked: Drogi Jestes :evil: O połowę taniej ori :decayed: [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 00:12_________________________________________________Kileeer załatwie Ci taniej :naughty: :> chyba...bo jeszcze nie płaciłem :gwizdanie: Moj mechanio odwala robote w godzinach pracy na firmie a resztę na warsztacie

napisz na PW jak zapłacisz :gwizdanie:

Opublikowano

a tam na PW, wal z informacja na forum

wszyscy sa ciekawi, ja też :tongue4:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:20_________________________________________________Daniel, wiercenie litej tarczy mija sie z celem

no chyba ze chcesz żeby fajnie wygladało

Opublikowano

Nie mam wiertary stołowej, bo bym sam sobie to zrobił. Z tyłu nie ma chyba tyle pierdolenia jak z przodem, bo tarcza tylna nie jest wentylowana.

Opublikowano

a tam na PW, wal z informacja na forum

wszyscy sa ciekawi, ja też :tongue4:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:20_________________________________________________Daniel, wiercenie litej tarczy mija sie z celem

no chyba ze chcesz żeby fajnie wygladało

Napisze na forum :decayed: Tył tak jak Tomik pisze dla efektu wizualnego :naughty:,żeby było tak samo :cool1: jak z przodu :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 22:08_________________________________________________

Nie mam wiertary stołowej, bo bym sam sobie to zrobił. Z tyłu nie ma chyba tyle pierdolenia jak z przodem, bo tarcza tylna nie jest wentylowana.

U mnie było mniej kombinowania nad pomiarem ,bo tyły mają 10x4 dziury-przód 5x4 i 5x5 a co do wiercenia czy robienia kresek na obwodzie,to musiał zawozic tyły znajomemu,bo jakis tam problem miał z zamocowaniem tarczy przez łożyska czy cós w tym stylu,grunt,że jutro czy pojutrze skończy wiercenie i toczenie :>
Opublikowano

szkoda że nie napisałeś wczesniej jak to chcesz wiercic

mógłbym Ci podpowiedziec co i jak

trzeba pamietac aby otwory nie były zbyt blisko obwodu

minimum 7mm bo jak jest mniej mogą popękac tarcze

i najlepiej jest wiercic: 3-4-3-4-3-4, to w zupełnosci wystarczy

jakis czas temu na forum był gośc który proponował taka usługe ale niestety nie pamietam jego nicku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

chciałem ,żeby było jak w tych o.z. z allegro do mojego modelu http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-i1602470492.html -bedzie tyle samo dziur tylko w linii prostej,bardziej z ukosa tył coś takiego http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-tyl-audi-a6-c5-1-8-2-8-i1603883573.html tylko zamiast 10x4 będzie 9x4 ,bo się pierdoln.ł w liczeniu :polew: :polew: :polew: ale luz :evil:

Opublikowano

po wierceniu jest potrzeba przetoczenia tarcz?

Opublikowano

a po co ?

ogolnie to sie nie toczy perforowanych tarcz

bo noz odskakuje i chu....jnia sie robi

Opublikowano

a dzisiaj takie coś przytargałem - ktoś chce :naughty:

jutro ma coś przyjść z Movit'a

dsc02917n.jpg

i troche tarcz do VAG'ów :tongue4:

aż się wózek prawie rozkraczył :>

dsc02918wg.jpg

Opublikowano

"the japierdole" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a dzisiaj takie coś przytargałem - ktoś chce :naughty:

jutro ma coś przyjść z Movit'a

dsc02917n.jpg

i troche tarcz do VAG'ów :tongue4:

aż się wózek prawie rozkraczył :>

dsc02918wg.jpg

Co Ty Masz sklep ? :)
Opublikowano

Nie meline :tongue4:

Opublikowano

Fajna kolekcja gratów :kox:

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 11:19_________________________________________________

Nie meline :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

dziuple... :decayed:

Opublikowano

większa częśc dla klijenta poszła już do sklepu a reszta do sprzedaży

np ceny tarcz Zimmermanna do :

- A4 b6 2003r 320x30mm gładkich to 495 zł para

- A4 b7 2008r 320x30mm gładkich to 370 zł para

- S4 B5 1999r 320x30mm gładkich to 350 zł para

Opublikowano

- A4 B6 2003r 320x30mm gładkich to 495 zł para

- S4 B5 1999r 320x30mm gładkich to 350 zł para

na czym polega róznica ???? :mysli: :mysli: :mysli:

pomine tutaj fakt że w B6 nie było takiej tarczy

moze chodzi titaj o perforowane ????

Opublikowano

nr 3312 i 1249 i 3331 wg katalogu

nie porownywalem ich jeszcze, tak tylko na szybko strzelilem wymiarami i cenami

ale az z ciekowosci sprawdze dzis bo to podejrzane widac

Opublikowano

a ceny perforowanych tez masz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.