Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ile kosztuje ta blaszka taka do zacisku 320 mm ? :)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ile kosztuje ta blaszka taka do zacisku 320 mm ? :)

W IC około 40zł za obie (w ASO ok. 50zł za sztukę)

Opublikowano

QUICK BRAKE nr QB1639 w IC 53.73 PLN cena chyba za dwie szt

Opublikowano

Panowie ile kosztuje ta blaszka taka do zacisku 320 mm ? :)

NOsb, jak chcesz to mam dwie pomalowane proszkowo na kolor czarny (błysk)

Opublikowano

OZ wierci na rozne srednice

zalezy od auta, czesto jest to 4,3mm

ja wiercilem na 5mm bo wowczas nie wiedzialem jaka ma byc srednica

zrobilem to na pale

ogolnie powinno wiercic sie tylko tarcze wentylowane

przy litych tarczach nie ma to uzasadnienia

pozostaje tylko efekt wizualny

Wstępnie ma wszystkie nawiecic 4,5mm wiertło .Początek roboty a juz kurwicy powoli dostaje :evil:
Opublikowano

OZ wierci na rozne srednice

zalezy od auta, czesto jest to 4,3mm

ja wiercilem na 5mm bo wowczas nie wiedzialem jaka ma byc srednica

zrobilem to na pale

ogolnie powinno wiercic sie tylko tarcze wentylowane

przy litych tarczach nie ma to uzasadnienia

pozostaje tylko efekt wizualny

Wstępnie ma wszystkie nawiecic 4,5mm wiertło .Początek roboty a juz kurwicy powoli dostaje :evil:

Skoro można bez problemu dostać takie tarcze to po c**j kombinować i wiercić. Szkłem d*py nie podetrzesz... a hamulce to bezpieczeństwo nie tylko Twoje.

Opublikowano

Ok dzieki za info. Okazalo sie ze w tych hamulcach moich nie bylo jednej tej blaszki nawet cholera nie widzialem :) klient dzwonil wczoraj ale dzisiaj cisza :)

Opublikowano

To dołączyłem do grona "321 z przodu" .... :kox: :kox:

Paczka doszła :good:, w przyszłą sobotę [mam nadzieję] swap :naughty:

Gustowny czarny kolorek :evil:

Opublikowano

oj teraz była grupowa rozsyłka od Devastation do klientów ;) do mnie też dotarło już 345/300 :naughty:

Opublikowano

razem było 17 kompletów

ale nie wszystkie dla klubu A4 :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Panowie od tygodnia mam dostęp do Zimmermanna w super cenach, tylko grupa VAG

tarcze 288 - 312 - 320 - 321 - 345 mm gładkie i nawiercane

podajcie ceny w jakich mozna najtaniej kupić tarcze - sprawdze czy mam lepiej :)

Opublikowano

Panowie od tygodnia mam dostęp do Zimmermanna w super cenach, tylko grupa VAG

tarcze 288 - 312 - 320 - 321 - 345 mm gładkie i nawiercane

podajcie ceny w jakich mozna najtaniej kupić tarcze - sprawdze czy mam lepiej :)

to chyba Devastation może wiedziec najlepiej :)

Opublikowano

Ile za zestaw tarcz nawiercanych 320 na przód i 288 na tył?

Opublikowano

OZ nie ma perforowanych 288 na tył i 345 na przód

SID pisał o 288 przód

ostatnio kupiłem perforowane 320mm za 600zł/kpl z wysyłką

ale zauwazyłem że Lewian stosuje upusty w zaleznosci od wielkosci zamówienia

dzisiaj akurat zamawiałem towar, suma zamówienia opiewała na 2076zł a zapłaciłem 1800zł

Opublikowano

no fakt OZ ma w katalogu iż tarcza 345mm wystepuje wiercona a jak się chce kupic to jej nie ma - tak jakby błąd w katalogu

320x30mm nr 1249.52 wiercona kupuje duzooo taniej więc widze różnice.

ceny podam pózniej na pw

a teraz z innej beczki :

za kilka dni/tygodni opiszę Wam jak założyć zaciski 4-ro tłoczkowe Brembo na tarcze 330mm do A4

cały urok w tym że całość na markowych gratach i wierconych tarczach założysz do 1500-1800 zł

Opublikowano

no to cieakwe brembo 4T + 330 mm.... ale jak pamiętam to wówczas ET 35 to jest max?

Opublikowano

to zalezy jaka felga,

w S4 B5 przy feldze ET45 zacisk wchodzi i zostaje z 5mm luzu od ramion,

ale felga S4 B5 ma bardzo plaskie i cienkie scianki ramion (tego nei ma juz przy innych felgach z ET35 mawet)

Opublikowano

Zmieniając przewody hamulcowe trzeba podkładki zmieniać? Ile ich trzeba na przód+tył?

Jakie one powinny być? Wymiary itp?

Bo chciałbym coś dobrać.

Albo podajcie ich numer z ETKI :decayed:

Opublikowano

Zmieniając przewody hamulcowe trzeba podkładki zmieniać? Ile ich trzeba na przód+tył?

Jakie one powinny być? Wymiary itp?

Bo chciałbym coś dobrać.

Albo podajcie ich numer z ETKI :decayed:

Do przódu nie potrzebujesz podkałdek. a do tyłu jak kupisz ori przeowdy to będziesz miał komplet ze śrubami razem.

Opublikowano

Zmieniając przewody hamulcowe trzeba podkładki zmieniać? Ile ich trzeba na przód+tył?

Jakie one powinny być? Wymiary itp?

Bo chciałbym coś dobrać.

Albo podajcie ich numer z ETKI :decayed:

Potrzebujesz 2 miedzianych uszczelek/podkładek.

W ETCE nie widnieją jako oddzielna część.

Podrzucę Ci w tygodniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.