Opublikowano 28 Kwietnia 201115 l przeciez Ci mówiłem że mam skitrane, ale czekają na BEX-a :gwizdanie: :gwizdanie: jeżeli ich nie założe to jestes do nich pierwszy w kolejce :good: ale uprzedzam, do tego sa nowe tarcze Zimmermanna i klocki Ate Ceramic albo od RS4
Opublikowano 28 Kwietnia 201115 l przeciez Ci mówiłem że mam skitrane, ale czekają na BEX-a :gwizdanie: :gwizdanie: jeżeli ich nie założe to jestes do nich pierwszy w kolejce :good: ale uprzedzam, do tego sa nowe tarcze Zimmermanna i klocki Ate Ceramic albo od RS4 a te kloce "ceramiczne" to warte są czegokolwiek?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________Zimmermanny jak najbardziej
Opublikowano 28 Kwietnia 201115 l a nie lepiej 8-io tłoczkowy ????? :decayed: że 8 ma tłoków to nie znaczy że lepiej niż6-tło sam mam 8-tło i przesiadam niebawem się na 6-tło
Opublikowano 28 Kwietnia 201115 l a nie lepiej 8-io tłoczkowy ????? :decayed: że 8 ma tłoków to nie znaczy że lepiej niż6-tło sam mam 8-tło i przesiadam niebawem się na 6-tło a dlaczego?
Opublikowano 28 Kwietnia 201115 l qurwa wiedziałem że ktos mi popsuje zabawe :baseball: :baseball: róznica w skutecznosci pomiedzy 6-cio a 8-io tloczkowym wynosi max 2% ale zawsze mozna zapodac lepsze klocuszki: http://allegro.pl/ferodo-ds2500-audi-rs6-rs4-r8-lamborghini-phaeton-i1581518892.html a takie sa juz na wypasie
Opublikowano 29 Kwietnia 201115 l w 8-mio tlo są małe tłoki a w 6-cio masz duże tlo, teraz w każdych bardzo mocnych autach są 6-cio - trzymają one lepiej duży klocek na dużych tarczach +380mm co nie oznacza że 8-tlo są dalej mega w hamowaniu :-) ja czekam na swoją ceramike, a to już niebawem dev.. te ferodo FCP do RS4 to kilery dla auta,tarcz,opon i kierowcy
Opublikowano 29 Kwietnia 201115 l doskonale wiem czym "smierdza" FCP ale to juz wysoka póła i to do bardzo mocnych i szybkich aut
Opublikowano 1 Maja 201115 l Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
Opublikowano 1 Maja 201115 l Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html tutaj cos nie gra z tylnymi tarczami :mysli: prawidłowo powinno byc 100.1229.00[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:50_________________________________________________nr 100.1216.20 odnosi sie do A6 C4
Opublikowano 1 Maja 201115 l Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html tutaj cos nie gra z tylnymi tarczami :mysli: prawidłowo powinno byc 100.1229.00[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:50_________________________________________________nr 100.1216.20 odnosi sie do A6 C4 Kurde nie Strasz bo trza będzie odesłac [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:23_________________________________________________Wysłałem maila do gościa-wysyłka dopiero w srodę tak,że zdąży poczytac mam nadzieję ....[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:29_________________________________________________100.1217.20 -ale na tyle tarcze jest taki numer w linku :gwizdanie:
Opublikowano 2 Maja 201115 l numer 100.1217.20 odnosi sie do tarczy od A6 ta tarcza zakładana jest na piaste a Ty potrzebujesz tarczy z piastą w którą musisz zamontowac łozyska tutaj masz tarcze jaką potrzebujesz do siebie: http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/81/54/33/1581543327
Opublikowano 2 Maja 201115 l numer 100.1217.20 odnosi sie do tarczy od A6 ta tarcza zakładana jest na piaste a Ty potrzebujesz tarczy z piastą w którą musisz zamontowac łozyska tutaj masz tarcze jaką potrzebujesz do siebie: http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/81/54/33/1581543327 Dzięki ,jeszcze raz na auci sprawdz jakie są poprzednie
Opublikowano 2 Maja 201115 l nic nie musisz sprawdzac masz oske wiec potrzebujesz tarcze z piastą i nowymi łozyskami
Opublikowano 2 Maja 201115 l nic nie musisz sprawdzac masz oske wiec potrzebujesz tarcze z piastą i nowymi łozyskami Dokładnie tak jest, czasem też trzeba nowe tarczki z ABS
Opublikowano 2 Maja 201115 l Miały byc do A4 ,a tak teraz patrzę ,że w opisie jest tylko a6 -Po otrzymaniu maila zwrotnego ,że juz jest wystawiona aukcja na którą czekam ,bez dokładnego sprawdzenia opisu zakupiłem.Po prostu ktos mnie wprowadził w błąd :gwizdanie: Dziękuję jeszcze raz za informacje ,dzięki Tobie prawdopodobnie zaoszczędzę czas na odsyłanie towaru
Opublikowano 2 Maja 201115 l jak chcesz Zimmermanna to tutaj masz przedstawiciela na PL: www.lewian.com.pl
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto