Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ? :mysli:

chu...jnia jakaś ?

a mi to 300mm na tył mówi że nie ma :decayed:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeciez Ci mówiłem że mam skitrane, ale czekają na BEX-a :gwizdanie: :gwizdanie:

jeżeli ich nie założe to jestes do nich pierwszy w kolejce :good: :good:

ale uprzedzam, do tego sa nowe tarcze Zimmermanna i klocki Ate Ceramic albo od RS4

Opublikowano

przeciez Ci mówiłem że mam skitrane, ale czekają na BEX-a :gwizdanie: :gwizdanie:

jeżeli ich nie założe to jestes do nich pierwszy w kolejce :good: :good:

ale uprzedzam, do tego sa nowe tarcze Zimmermanna i klocki Ate Ceramic albo od RS4

a te kloce "ceramiczne" to warte są czegokolwiek?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________Zimmermanny jak najbardziej :good:

Opublikowano

a nie lepiej 8-io tłoczkowy ????? :decayed: :decayed: :decayed:

że 8 ma tłoków to nie znaczy że lepiej niż6-tło :)

sam mam 8-tło i przesiadam niebawem się na 6-tło :wink4:

Opublikowano

a nie lepiej 8-io tłoczkowy ????? :decayed: :decayed: :decayed:

że 8 ma tłoków to nie znaczy że lepiej niż6-tło :)

sam mam 8-tło i przesiadam niebawem się na 6-tło :wink4:

a dlaczego?

Opublikowano

qurwa wiedziałem że ktos mi popsuje zabawe :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

róznica w skutecznosci pomiedzy 6-cio a 8-io tloczkowym wynosi max 2%

ale zawsze mozna zapodac lepsze klocuszki:

http://allegro.pl/ferodo-ds2500-audi-rs6-rs4-r8-lamborghini-phaeton-i1581518892.html

a takie sa juz na wypasie

Opublikowano

w 8-mio tlo są małe tłoki a w 6-cio masz duże tlo,

teraz w każdych bardzo mocnych autach są 6-cio - trzymają one lepiej duży klocek na dużych tarczach +380mm

co nie oznacza że 8-tlo są dalej mega w hamowaniu :-)

ja czekam na swoją ceramike, a to już niebawem

dev.. te ferodo FCP do RS4 to kilery dla auta,tarcz,opon i kierowcy :)

Opublikowano

doskonale wiem czym "smierdza" FCP

ale to juz wysoka póła i to do bardzo mocnych i szybkich aut

Opublikowano

:hi: Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem :) Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html :wink4:

tutaj cos nie gra z tylnymi tarczami :mysli: :mysli: :mysli:

prawidłowo powinno byc 100.1229.00[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:50_________________________________________________nr 100.1216.20 odnosi sie do A6 C4

Opublikowano

:hi: Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem :) Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html :wink4:

tutaj cos nie gra z tylnymi tarczami :mysli: :mysli: :mysli:

prawidłowo powinno byc 100.1229.00[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:50_________________________________________________nr 100.1216.20 odnosi sie do A6 C4

:shocked: Kurde nie Strasz bo trza będzie odesłac [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:23_________________________________________________Wysłałem maila do gościa-wysyłka dopiero w srodę tak,że zdąży poczytac mam nadzieję ....[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:29_________________________________________________100.1217.20 -ale na tyle tarcze jest taki numer w linku :gwizdanie: :mysli:
Opublikowano

numer 100.1217.20 odnosi sie do tarczy od A6

ta tarcza zakładana jest na piaste a Ty potrzebujesz tarczy z piastą w którą musisz zamontowac łozyska

tutaj masz tarcze jaką potrzebujesz do siebie:

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/81/54/33/1581543327

Opublikowano

nic nie musisz sprawdzac

masz oske wiec potrzebujesz tarcze z piastą i nowymi łozyskami

Opublikowano

nic nie musisz sprawdzac

masz oske wiec potrzebujesz tarcze z piastą i nowymi łozyskami

Dokładnie tak jest, czasem też trzeba nowe tarczki z ABS

Opublikowano

Miały byc do A4 ,a tak teraz patrzę ,że w opisie jest tylko a6 -Po otrzymaniu maila zwrotnego ,że juz jest wystawiona aukcja na którą czekam ,bez dokładnego sprawdzenia opisu zakupiłem.Po prostu ktos mnie wprowadził w błąd :gwizdanie: Dziękuję jeszcze raz za informacje ,dzięki Tobie prawdopodobnie zaoszczędzę czas na odsyłanie towaru :wink4:

Opublikowano

jak chcesz Zimmermanna to tutaj masz przedstawiciela na PL:

www.lewian.com.pl

Opublikowano

Tylko dla odbiorców hurtowych ,nie mam danych dostępowych :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.