Opublikowano 17 Kwietnia 201115 l a kto tu mówi o okazji ?????? ostatnio kupiłem cały komplet z RS4 B7 za 4tzł klocki i tarcze w zaje....istym stanie :good: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 16:11_________________________________________________gdyby ktoś potrzebował na swap tył 256/22mm do B5Q: http://moto.allegro.pl/audi-s3-zacisk-tyl-lewy-kompletny-i1521317387.html http://moto.allegro.pl/audi-s3-zacisk-tyl-prawy-kompletny-i1521317260.html
Opublikowano 17 Kwietnia 201115 l Mam takie pytanko - chyba bede zmienial tarcze z tylu na nowe z klockami (mam 288mm) i zastanawiam sie czy nie zalozyc 300mm Jest sens
Opublikowano 17 Kwietnia 201115 l sens jest...ale spróbuj kupic hamulce -> zaciski na tył... to jest problem większy niż na przód 345mm... choć zdarzają się przypadki że można trafić.
Opublikowano 18 Kwietnia 201115 l takie zapytanie te zaciski co ma siemian na sprzedaż 345 to normalnie jest 1 tłoczkowy tak? a ten co ma u siebie założony to jest 2 tłoczkowy?
Opublikowano 18 Kwietnia 201115 l takie zapytanie te zaciski co ma siemian na sprzedaż 345 to normalnie jest 1 tłoczkowy tak? a ten co ma u siebie założony to jest 2 tłoczkowy? z tego co się orientuję to siemian ma również założony zacisk jednotłoczkowy z s4
Opublikowano 18 Kwietnia 201115 l hamulce z S4 mają 1tłoczkowe zawsze... to nei RS4 choć tam jest 6 tłoczków
Opublikowano 18 Kwietnia 201115 l hamulce z S4 mają 1tłoczkowe zawsze... to nei RS4 choć tam jest 6 tłoczków nie zapomnij dodać z s4 b6/b7 bo w budzie b5 były dwa tłoki. [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________ dać Wam pare foto porównań zacisków ? do Audi dawaj zobaczymy...
Opublikowano 18 Kwietnia 201115 l dać Wam pare foto porównań zacisków ? do Audi wrzuć, przyda się dla wiekopomnych
Opublikowano 18 Kwietnia 201115 l takie zapytanie te zaciski co ma siemian na sprzedaż 345 to normalnie jest 1 tłoczkowy tak? a ten co ma u siebie założony to jest 2 tłoczkowy? to co Siemian ma na sprzedaz to dokladnie takie jakie ma u siebie zalozone - czyli 345mm jedno-tloczkowe z S4
Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l wyglądaja dokładnie tak samo tylko nie są w kolorze i nie mają blaszek s4
Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l o kurde no fakt :wallbash: a na pierwszy rzut oka wyglądają na inne
Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l od góry po lewej Brembo/Porsche 4-ry tłoki p&p dla tarcz S4 B5 321x30mm od góry po prawej Brembo 4-ry tłoki p&p dla S4 pod tarcze 330x32 od lewej na dole Brembo/RS4 B7 8 tłoków p&p dla S4 pod tarcze 365x34mm lub 380x34mm od lewej drugie Brembo/Porsche Cayenne 6-tło p&p dla S4 pod tarcze 368x34mm od lewej trzecie BremboPorsche Cayenne 6-tłok p&p dla S4 pod tarcze 330x32mm lub 350x32mm od lewej ostatnie Brembo/RS4 4/6 Ceramika 6 tłok p&p dla S4 pod tarcze 380x38mm porównanie klocków idąc od góry : Porsche Cayenne 6-tłok, Ceramiczne Audi RS4 / 6 i ostanie Audi RS4/6 B7
Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l ja pierdziele... jeszcze pare takich postów i nasprawde nie wytrzymam i włoże coś z tego... Chyba musze zablokować ten wątek.. :wallbash: :wallbash:
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto