Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l Tomik jeżeli chodzi o rozmiar tarcz tutaj Masz poglądowe - http://moto.allegro.pl/tarcze-pd-klocki-ate-przod-tyl-audi-a4-warto-i1485857488.html
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l Tomik jeżeli chodzi o rozmiar tarcz tutaj Masz poglądowe - http://moto.allegro.pl/tarcze-pd-klocki-ate-przod-tyl-audi-a4-warto-i1485857488.html a o co chodzi??
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l same zaciski tez sa inne, zacisk od 320 moze nie ogarnac tarczy 345, a napewno jest troszke inny bo probowalem podmienic aluminiowa czesc z 345mm zacisku zacisku i otwory pasowaly ale zarys nie pasowal, na fotkach widac, ze tarcza 345mm w zacisku 320mm (czerwonym) nie ogarnia tarczy http://img21.imageshack.us/i/dscn1137w.jpg/ ten jest pod 345mm http://img217.imageshack.us/i/dscn1138d.jpg/
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l koledzy a czy zaciski jarzma i tarcze z A3 8P 2.0 TFSi 200KM w wymiarze 320mm przód i tył 286mm czy da się to zamontować do B6? Bo mogę dostać taki komplet za śmieszną kwotę i mam zgryza czy będzie pasowało bez rzeźby do A4 B6
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l same zaciski tez sa inne, zacisk od 320 moze nie ogarnac tarczy 345, a napewno jest troszke inny bo probowalem podmienic aluminiowa czesc z 345mm zacisku zacisku i otwory pasowaly ale zarys nie pasowal, na fotkach widac, ze tarcza 345mm w zacisku 320mm (czerwonym) nie ogarnia tarczy http://img21.imageshack.us/i/dscn1137w.jpg/ ten jest pod 345mm http://img217.imageshack.us/i/dscn1138d.jpg/ kolego pokręciłeś troche. Te zaciski były takie same. Tyle że 320 były z 3 wersje wymienne (na druty, i 3 rodzaje na blaszki)
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l kolego pokręciłeś troche. Te zaciski były takie same. Tyle że 320 były z 3 wersje wymienne (na druty, i 3 rodzaje na blaszki) Te wersje o których piszesz różniły się tylko drutami i blaszkami czy to kompletnie inne zaciski?
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l Minimalnie inne. Cięzko to opisać, ale spróbuje. Te z drutami to stara wersja np. w a6 c5 2.5 tdi. Pierwzy rodzaj z blaszkami- zacisk "płaski" patrząc z boku drugi rodzaj- zacisk w kształcie "półksięzyca" trzeci rodzaj zacisk zakończony "wypustami" ale ten był w s3 pod tarcze 345mm
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l Patrząc po fotach to to jest na druty: to jest od 3.0 tdi wystajacy: A to od a6 3.0 tdi plaski: Oczywiście wszystkie pasują do b6?
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l dokładnie tak [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:25_________________________________________________a takie są w s3 345mm:
Opublikowano 9 Kwietnia 201115 l tez sie zastanawiam.... O ceny To dane do mojego [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:41_________________________________________________ Tomik jeżeli chodzi o rozmiar tarcz tutaj Masz poglądowe - http://moto.allegro.pl/tarcze-pd-klocki-ate-przod-tyl-audi-a4-warto-i1485857488.html a o co chodzi?? Chodzi o dane moich tarcz i klocków do wyceny dostepnych
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l Minimalnie inne. Cięzko to opisać, ale spróbuje. Te z drutami to stara wersja np. w a6 c5 2.5 tdi. Pierwzy rodzaj z blaszkami- zacisk "płaski" patrząc z boku drugi rodzaj- zacisk w kształcie "półksięzyca" trzeci rodzaj zacisk zakończony "wypustami" ale ten był w s3 pod tarcze 345mm tych zacisków po 320mm jest troche wiecej jak opisuje Siemian ale po krótce opisze: A6 i allroad ma druty, do tego wystepuja podobne zaciski w trasporterze T4 audi, seat, volvo, bmw ma blachy, konstrukcyjnie sa takie same ale mają inne klocki do tego czesc zewnetrzna, metalowa ma rózny wyglad, sa szersze i węższe posiadaja również dodatkowe "przeciwwagi" które ograniczają drgania zacisku (seat, Vw)
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l no tak dev, ale jesli mowimy o zaciskach z a3 a4 i a6 to to glownie mowimy o takich jak podalem. czy sa w tych autach jeszcze jakies? Czlowiek uczy sie cale zycie dlatego pytam
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l Siemian to te co wziąłem od ciebie to wyglądają jak te z 3.0 TDi wystające?? czy mi się wydaje.... i jednak te co jadą od ciebie to klasyczne s4? pytam bo mam felge 8x18 ET43 i to musi wejść w to ET... a docelowo w 7,5x17 ET 43 (na zime) INNE PYTANIE: Jakich klocków tarcz używacie... Chciałem wziąć Zimmermann + Ferodo DS... ale słysze że FDS piszczeć lubią a ja tego nie lubie...
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l same zaciski tez sa inne, zacisk od 320 moze nie ogarnac tarczy 345, a napewno jest troszke inny bo probowalem podmienic aluminiowa czesc z 345mm zacisku zacisku i otwory pasowaly ale zarys nie pasowal, na fotkach widac, ze tarcza 345mm w zacisku 320mm (czerwonym) nie ogarnia tarczy http://img21.imageshack.us/i/dscn1137w.jpg/ ten jest pod 345mm http://img217.imageshack.us/i/dscn1138d.jpg/ kolego pokręciłeś troche. Te zaciski były takie same. Tyle że 320 były z 3 wersje wymienne (na druty, i 3 rodzaje na blaszki) mysle ,ze na zdieciach widac jak glegoko wchodzi tarcza w zacisk, jaka jest odleglosc progu na tarczy do klocka, oba zaciski sa na blaszki, golym okiem identyczne
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l Siemian to te co wziąłem od ciebie to wyglądają jak te z 3.0 TDi wystające?? czy mi się wydaje.... i jednak te co jadą od ciebie to klasyczne s4? pytam b o mam felge 8x18 ET43 i to musi wejść w to ET... a docelowo w 7,5x17 ET 43 (na zime) INNE PYTANIE: Jakich klocków tarcz używacie... Chciałem wziąć Zimmermann + Ferodo DS... ale słysze że FDS piszczeć lubią a ja tego nie lubie... leca te plaskie. Takie same mam u siebie z s4 lakierowane.
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l czyli płaskie z 3.0 TDI z A6 to to samo co S4 B6/B7 jak rozumiem kwestia zewnętrznej blaszki tylko? czy klocki są też inne... własnie a pod jaki model klocki się bierze wówczas? pod S4 czy A6 3.0 TDi?
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l czyli płaskie z 3.0 TDI z A6 to to samo co S4 B6/B7 jak rozumiem kwestia zewnętrznej blaszki tylko? czy klocki są też inne... klocki sa te same
Opublikowano 10 Kwietnia 201115 l klocki sa takie same. Roznia sie tylko mieszanka. Wiele producentow stosuje jeden rodzaj do tych dwoch rodzajow hamulcow
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto