Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek masz jakieś info o klocach, kiedy będą? Bo coś się nie odzywają do mnie :confused4:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłem dzisiaj w ICars-ie ale nic nie było w moim korytku :angry: :angry: :angry:

ponoc ma byc na 20 marca, zobaczymy....

Opublikowano

byłem dzisiaj w ICars-ie ale nic nie było w moim korytku :angry: :angry: :angry:

ponoc ma byc na 20 marca, zobaczymy....

W poniedziałek i Ja pojadę do IC zobaczymy czy coś mają dla mnie... To odrazu wezmę inne gadżety potrzebne do zmiany.

Opublikowano

a co jeszcze potrzebujesz?

śruby doszły? podkładki masz ?

Opublikowano

a co jeszcze potrzebujesz?

śruby doszły? podkładki masz ?

Podkładki jadą do mnie śrub jeszcze nowych nie mam. Jak nie kupię to złoże na starych.

No kupię w końcu tarcze w IC przód i tył no i kloce na tył i miałbym wszystko.

aaa i płyn muszę kupić. Typ200 czy Blue Racing?

Opublikowano

jak chces to Blue ale najpierw odpowietrz zaciski na zwykłym

zawsze jest problem z odpowietrzeniem tyłu a 1 litr Blue bedzie za mało

Opublikowano

jak chces to Blue ale najpierw odpowietrz zaciski na zwykłym

zawsze jest problem z odpowietrzeniem tyłu a 1 litr Blue bedzie za mało

kumam. Zrobi się. :good:

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

dev, wspomniales w temacie wrc'a, ze ogarnales 360mm/330mm w B6.

Na jakich to zaciskach? O ile to nie tajemnica :wink4:

Ja byc moze za jakis czas wloze 352mm na przod (SID organizuje taki zestaw pod moje zaciski) i mam chrapke na wieksze tarcze z tylu przy moim zacisku z S4 B6 - da rade cos wsadzic? Np. tarcze z S4 B8 330mm? Pozostaje pewnie kwestia jarzma/adapterow jakichs...

Opublikowano

potrzebujemy przednie dwutloczkowe zaciski Ate od A8 S8

pod tarcze 365mm, ale jest jedno ale nie ma takiej tarczy o wysykosci 46.5mm

wiec wrzucamy tarcze 360mm od RS4 B5 i no trzeba podpilowac 2mm otwory w zwrotnicach

na tyl jarzma tarcze klocki oslony od A6 4F, A4 B8 lub A5 S5 od tarczy 330mm

zacisk pasuje od S4 B6/7 od tarczy 300mm

Opublikowano

:notworthy:

w takim razie za jakis czsa zrobie sobie swapik na 330mm :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj chciałem założyć 18" repliki bbs lm i d*pa :( tył nie wszedł

Opublikowano

Łaj ????????????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj chciałem założyć 18" repliki bbs lm i pupa :( tył nie wszedł

to juz predzej przod powinien nie wejsc niz tyl... :blink:

Opublikowano

kur poczytałem i juz mnie korci żeby hamy zmieniać- Devastation odezwę sie do Ciebie ja kupka na hamy będzie odpowiednia :good:

Opublikowano

ups sorry, przód**

Opublikowano

jakie ET tam masz ?

Na ten zacisk spokojnie wchodzi ET45

Opublikowano

Ja mam ET 43 w ori Rs6 i jest może z 2mm luzu. Nawet nie wiem jakie ET tamte są ale za cholere nie weszły

Opublikowano

czyli jest wiecej jak ET45 :mysli: :mysli: :mysli:

ostatnio Siemian wrzucal takie same zaciski pod felge z ET45 felgi i pasilo

Opublikowano

może zależy od wzoru trochę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.