Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fakt, zmylil mnie jego post, w ktorym napisal, ze ma hamulce z S4 B5. Zaciski tez mi sie jakies podobne wydawaly.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mlody zdejmij zacisk i pare razy wypompuj tloczek i wcisnij

w srodku masz nowe oringi i moze byc ciasno

Opublikowano

tak myślałem że maciupeńkie... :gwizdanie:

Opublikowano

318mm

coś mi właśnie mi nie pasiło :good:

Opublikowano

tak myślałem że maciupeńkie... :gwizdanie:

ale tam jest sama ceramika, klocek i perforowane tarcze

wiec wielkosc nie ma wiekszego znaczenia

Opublikowano

Tomek niedługo spadochrony będziemy montować :polew: :polew: :polew:

Musisz zacząć myśleć na takimi rozwiązaniami. :decayed:

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli: mam juz kotwice z rufowca....

Jak ja rzuce podczas hamowania to myslicie ze bedzie lepsza od spadochronu ???

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli: mam juz kotwice z rufowca....

Jak ja rzuce podczas hamowania to myslicie ze bedzie lepsza od spadochronu ???

Ja bym to zamontował przed kradzieżą :polew: :polew: :polew: na pewno nie odjadą :naughty:

A nad spadochronem to czas się zastanowić :naughty:

Opublikowano

siemian jakie masz tarcze i klocki w swoim zestawie S4 ? I jak to dziala proste sa czy juz pokrzywiles ?

Opublikowano

tarcze Ate i klocki Trw (tarcze się kończą to założyłem co było pod ręką). Tarcze minimalnie krzywe, kloski spalone (klocki ate dużo lepsze)

Opublikowano

tarcze Ate i klocki Trw (tarcze się kończą to założyłem co było pod ręką). Tarcze minimalnie krzywe' date=' kloski spalone (klocki ate dużo lepsze)

[/quote']

jakie plany ????? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Niestety przegrałem walkę z tylnymi jarzmami więc musiałem oddać do mechanika. Właśnie dzwonił, za 10 minut auto przywiezie ale problem był taki... Nie zmienił przewodów na te w oplocie bo podobno za ch... nie mógł ich odkręcić i mówił, że ktoś już tam wcześniej chyba był :s

Opublikowano

Niestety przegrałem walkę z tylnymi jarzmami więc musiałem oddać do mechanika. Właśnie dzwonił, za 10 minut auto przywiezie ale problem był taki... Nie zmienił przewodów na te w oplocie bo podobno za ch... nie mógł ich odkręcić i mówił, że ktoś już tam wcześniej chyba był :s

o k**wa to co tam się dzieje? To mnie wystrachałeś :confused4:

Bo ja zamierzam sam rezać :mysli:

Opublikowano

Jarzmo jest przykręcone jak sk***ysyn i poza tym to Helmuty żeby było mało dali tam jeszcze kleju... Nie wiem po co ale kto to zrozumie...

Opublikowano

Jarzmo jest przykręcone jak sk***ysyn i poza tym to Helmuty żeby było mało dali tam jeszcze kleju... Nie wiem po co ale kto to zrozumie...

no to będzie trzeba młotek dobry użyć a jak nie pomoże to ciąć jarzmo, bo i tak do wyjebania. Ale szkoda że te przewody nie ogarnięte masz ;(

Opublikowano

No nie wiem, przód zrobiliśmy ale tył on mówi, że jest piz*a. Zaraz przyjedzie to dowiem się na 100% co i jak. Może dam do innego mechanika :P

Opublikowano

Niestety przegrałem walkę z tylnymi jarzmami więc musiałem oddać do mechanika. Właśnie dzwonił, za 10 minut auto przywiezie ale problem był taki... Nie zmienił przewodów na te w oplocie bo podobno za ch... nie mógł ich odkręcić i mówił, że ktoś już tam wcześniej chyba był :s

to w koncu zmienił te jarzma czy nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.