Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak co ja mam jeden prawy zacisk do sprzedania od A6 3.0TDI :wink4:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tarcze tylko Zimmermann w stosunku cena/jakosc. Klocki to juz wedle uznania... nawet TRW moga byc.

a własnie powiem Ci Flyer że poprzednio na tyle miałem TRW i było nawet ok.

Ale ostatnio założyłem na przód TRW i straszliwa kupa to jest. Mimo że je porządnie dotarłem to przy pierwszej szybszej jezdzie się całe zeszkliły i straszliwie dymiły...

Powiem tak. Ostatnio byłem niezadowolony z Ate ale po tym co zobaczyłem jezdząc na Trw dochodze do wniosku że Ate były bardzo dobre...

Opublikowano

jak co ja mam jeden prawy zacisk do sprzedania od A6 3.0TDI :wink4:

ja chce dwa :kox:
Opublikowano

no niestety mam tylko prawy :wink4:

Opublikowano

Tarcze tylko Zimmermann w stosunku cena/jakosc. Klocki to juz wedle uznania... nawet TRW moga byc.

a własnie powiem Ci Flyer że poprzednio na tyle miałem TRW i było nawet ok.

Ale ostatnio założyłem na przód TRW i straszliwa kupa to jest. Mimo że je porządnie dotarłem to przy pierwszej szybszej jezdzie się całe zeszkliły i straszliwie dymiły...

Powiem tak. Ostatnio byłem niezadowolony z Ate ale po tym co zobaczyłem jezdząc na Trw dochodze do wniosku że Ate były bardzo dobre...

Ty to kazde tarcze i klocki zaorasz, wiec wiesz... :decayed:

Ja wczesniej mialem klocki/tarcze ATE i ogolnie bylem zadowolony :)

Teraz mam klocki Brembo i piszcza niemilosiernie...

Opublikowano

nie Brembo tylko Ferodo

Opublikowano

Inaczej - PAGID :decayed:

Wczesniej przy 312mm mialem Ferodo i bylem zadowolony.

Opublikowano

pagid to nie ferodo i odwrotnie

Fly masz oznaczenie swoich klockow?

Opublikowano

Nie mam. Mam to co przyslal mi SID w zestawie.

Opublikowano

a od czego dokladnie masz zaciski ?

Opublikowano

Porsche Cayenne

Opublikowano

na ten przykład

5b08b5b1ee1ea154med.jpg

69069630d50eed64med.jpg

nie mam na tym kompie linków

ale jak ktos chce to podesle wiecej fot na mail

w tym poscie byly gdzies tez czarne

b69544c30db0f8e7med.jpg

a2130da8a60c9ee7med.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________i złote

ale juz dawno u jednego z Kolegów z forum:

zaciski.th.jpgzaciski2.th.jpg

Dev a dałoby radę opierniczyć na taki sam kolor te blaszki mocujące klocek?

Zacisk był chciał mieć czarny/szary/możliwie zbliżony do ori i jak zostaną te "złociste" blaszki to wyjdzie z tego ****

Niekoniecznie z calą celebrą [piecowo itp] ale żeby miały ten sam kolor?

Opublikowano

te blaszki chu...jowo sie maluje i zwykle unikam ich malowania

nie ma jak ich zaczepic na hakach

nie bardzo rozumiem twoje pytanie

chcesz miec pomalowane zaciski czy nie ????

czy chodzi Ci tylko o blaszki?

mogę Ci te balszki wypiaskowac a pomalujesz sobie sam

Opublikowano

Chcę malować zaciski

I chcę by blaszki były w tym samym kolorze

Opublikowano

te blaszki to jest babranie nie robota :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a moze to dasz do cynkowania ??????

ładnie wyjdzie i antykorozyjnie[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:02_________________________________________________

Porsche Cayenne

czytalem że masz na przodzie tarcze 345mm...

dziwne, bo Cayenne ma 350mm

mialeś przerabiane adaptery ?????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kto streści od czego można założyć hamulce ..............

by były większe bo mam kogoś kto rozbiera autka z przebiegiem np 2 tys km głównie VW jakaś mała lista?

Opublikowano

prosssssssszzzzzzz

audi:

A4 B5 S4 ale tylko przód

A4 B6/7 S4 lub 3.0i, 3.2i, 3.0Tdi - przód i tył

Allroad - przód

Opublikowano

prosssssssszzzzzzz

audi:

A4 B5 S4 ale tylko przód

A4 B6/7 S4 lub 3.0i, 3.2i, 3.0Tdi - przód i tył

Allroad - przód

Ja bym dodał jeszcze a4 b7 2.0TFSI przód i tył

Opublikowano

a co takiego wyjątkowego jest w układzie hamulcowym z 2.0 TFSI?

Opublikowano

nic, ale tam jest taki zestaw jak w 3.0 tdi wiec na takie tez mozna zmieniac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.