Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma moze ktos na zbyciu ?????

potrzebuje 1 lub 2 sztuki

9172b207e9adaaa9med.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ASO ma napewno na zbyciu :decayed: :decayed: :decayed:

Pisz do mirona. kiedyś wymieniał blaszki na s4. Dawid_n też

Opublikowano

taaaa ASO, złodzieje

qurwa nigdzie nie moge tego kupic, ani Fota, ani ICars, TOM77 tez nie ma

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 22:16_________________________________________________który miron hm?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sa=search

Opublikowano

vip :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzisiejsza gruntowna regeneracja zacisków na tarcze 312mm

wszystko na ori czesciach Ate

już poleciały do Kolegi z forum

a0c5fe84100c7994med.jpg

24d47048b8b4c0admed.jpg

a tutaj mój "nocny" warsztat pracy w domu

kobita mnie zabije jak wróci i sie zorientuje ze mam "nadgodziny"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

8ba32dc8aa42818amed.jpg[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:13_________________________________________________ma ktoś zdjecia tego qurestwa ?????????????

24.4406-0101.2

24.4406-0102.2

bo jest to nowy produkt Ate, 4 tłoczkowe zaciski tarcza 326/30mm :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

No więc jutro dostanę zaciski 320/288 i szykuję się do założenia. Czy są jakieś śruby/przewody które lubią się uj**ć po 9 latach nie odkręcania? :P

Opublikowano

na pewno bedzie kłopot z odkreceniem tylnych jarzm :kwasny:

w tym niemieckim dziecku wehrmachtu fryce wymyslili skrecenie śrub tylnych jarzm na klej :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chu....j wie po co :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

przed odkręceniem dobrze jest włozyc sztorcowy imbus i jeb...ąć parę razy 2 kilowym młotkiem

yhy yhy, zapomniałeś dodac od kogo je dostaniesz....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A od takiego kolesia z forum... Nie wiem jeszcze czy to na pewno hamulce czy nie jadzie do mnie 60kg cegły... albo jeszcze czego innego... Koleś się podejrzanie nazywa...

:polew:

Powiedz mi Tomek co tam mi mowiłeś, wiertłem 8.5 coś przewiercić... Napisz na priva to będę pamiętał bo jak znowu przez telefon to zapomnę :D Jestem bardziej wzrokowcem...

Opublikowano

to nie cegły tylko suporex :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiertłem 8.5mm musisz poprawic otwory w tylnych jarzmach tam gdzie pracują prowadnice zacisków

Opublikowano

:hi:

Gdyby ktoś chciał komplet 320 na przód i 288 na tył mam na sprzedaż. :naughty:

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał komplet 320 na przód i 288 na tył mam na sprzedaż. :naughty:

no wlasnie... czemu sprzedajesz? plany sie zmienily?

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał komplet 320 na przód i 288 na tył mam na sprzedaż. :naughty:

no wlasnie... czemu sprzedajesz? plany sie zmienily?

mam trzy komplety przodu i dwa tyłu. :decayed:

Opublikowano

ja wezme jeden kpl

Opublikowano

110226_180539.jpg

Co myślicie nad naklejeniem jakiejś naklejki na te zaciski? Albo chociaż 4 czarne pierścienie?[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:43_________________________________________________http://cgi.ebay.ie/AUDI-Brake-Caliper-Calliper-Caliber-Decals-Stickers-/350441535357?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5197f1777d#ht_1760wt_905

Opublikowano

110226_180539.jpg

Co myślicie nad naklejeniem jakiejś naklejki na te zaciski? Albo chociaż 4 czarne pierścienie?

mozesz poszukac nakładek tego typu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29591.msg1480214#msg1480214

Opublikowano

Tylko teraz jaką wersję kolorystyczną? czarna nakładka + białe pierścienie czy czarna + czerwone pierścienie?

Opublikowano

czarna + srebrne pierscienie

Opublikowano

na początek to bym to polakierował na czarno...

Opublikowano

co ?

Opublikowano

i nie malował nic tylko zostawił gładkie... A jak pierścienie to walnij sobie jeszcze taką wielką naklejke AUDI na tylną szybe jakby ktoś nie zauważył albo pomylił z Dacią...

Nie mów mi że to Twoje auto i masz takie coś na drzwiach naklejone...[br]

co ?

Dopisany: 28 Luty 2011, 19:21_________________________________________________zaciski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.