Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W zawieszeniu 1BV są tylko inne górne wahacze i nie ma rozróżniena czy A4 czy S4. Łożyska są takie same nawet RS4 B7 ma takie samo łożysko jak A4 B6.

Dlatego myśle że wymiana z 288 na 345 nie będzie miała bardzo dużego wpływu na zużycie zawiechy czy łożysk.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta aukcja jest psu pod ogon

nie wiadomo o co chodzi

Opublikowano

Nie rozumiem, co z aukcją albo opisem jest nie tak ?

Opublikowano

nie podaja zadnych oznaczen

tylko tabelke z kilkoma autami które maja przynajmniej 4 rodzaje klockków

na jednej aukcji chcą sprzedawac kilka rodzai klocków cwaniaki

Opublikowano

Nie rozumiem, co z aukcją albo opisem jest nie tak ?

to powiedz nam mądralo pod jaki zacisk to są klocki bo z tabeli można przeczytać o autach z róznymi zaciskami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Nie rozumiem, co z aukcją albo opisem jest nie tak ?

to powiedz nam mądralo pod jaki zacisk to są klocki bo z tabeli można przeczytać o autach z róznymi zaciskami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Weź przestań z takimi tekstami bo po raz kolejny sapiesz coś do mnie :polew: napisałem do kolesia jakie klocki dokłada wysłał aukcje że takie i to wszystko !!

Opublikowano

ja do wzystkich sapie :polew: :polew: :polew: nawet nie pamiętam że do Ciebie coś sapałem :polew: :polew: :polew:

Dev napisał że do d... opis.

Spytałeś co z nim nie tak to Ci odpowiedziałem poprostu :naughty::wink4: :wink4:

Opublikowano

Siemian, wrzuc foto tej 17" felgi ktora masz na aucie pod 345mm tarcze.

Opublikowano

ja mam nie ori felgi na zime. Takie:

12.jpg

Opublikowano

aaaaaa takie masz....

własnie sie zastanawialem nad zakupem takowych... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

warto ?

Opublikowano

mnie się one śrendio podobają, ale takie były a na szybko potrzebowałem rok temu... :)

Opublikowano

ta aukcja była juz opisywana przeze mnie na forum

tarcze nie beda pasowac

Opublikowano

jak widze takie hamulce to aż mnie w sercu ściska... ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

wielkosc tarcz nie jest wykladnikiem skutecznosci

lepiej wrzucic cos mniejszego, z sensem, ale lepszej jakosci

Opublikowano

a to te zaciski z s6 nie są wydajne?

Opublikowano

to sa bardzo mocne zaciski, dwutłoczkowe, dwa klocki w zacisku

tak jak RS4 B5, ale tutaj juz trzeba cos działac z pompa i ze wspomaganiem

bo seryjny zestaw moze okazac sie za słaby do tych tarcz i zacisków

Opublikowano

to doradzilibyście coś ciekawego, tak w rozsądnej cenie na przód ? oczywiście coś mocniejszego niż to co mam teraz.. z dostępnych aukcji/ogłoszeń.

Tył mam zamiar wsadzić z RS4, nawet jest jedna fajna aukcja z zaciskami, ale nie wiem czy wszystko podejdzie bez przerobienia. Może też ktoś doradzi..

Truje wam tutaj dosyć tyłek, ale słaby jestem jeżeli o hamulce, a Wy tutaj robicie świetną robotę ze swoimi poradami :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.