Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo zalezy :)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj przetestowałem lekko hamulce. Przy 130 wcisnąłem deche to przy około 110 już czułem ABS. Z bratem jechałem co ma passata i mówił, że masakra :D:banan1:

Opublikowano

no i tak ma być. jak przy 230 wdepne w hamulec to też ABS się włacza

Opublikowano

taaa :D

Opublikowano

taaa :D

a mam Ci nagrać filmik? :decayed::naughty:

Opublikowano

No dawaj, tylko zamontuj kamere na wysokości pedału co bym widział :D

Opublikowano

tu masz z 210 ale na seryjnym tyle jeszcze: :decayed:

Opublikowano

Grubo :D Muszę sprawdzić jeszcze moje przy większych prędkościach bo na razie nie miałem okazji. W niedziele jadę na zlot to może zobaczę:D

Opublikowano

tu masz z 210 ale na seryjnym tyle jeszcze: :decayed:

eeeeeeeeeeeeeeeetam....

moja padaka na perforowanych OZ-ach 312/256mm i FDSP hamuje znacznie szybciej :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 01:06_________________________________________________

Grubo :D Muszę sprawdzić jeszcze moje przy większych prędkościach bo na razie nie miałem okazji. W niedziele jadę na zlot to może zobaczę:D

jak juz sie najezdziles to spusc płyn ze wszystkich zacisków

Opublikowano

Witam :)

W lutym załozyem swoj komplet 320/288 i powiem że roznica ogromna :kox: auto wreszcie zaczęło hamowac jak trzeba :decayed:

Robiłem dziś pomiar drogi hamowania ze 100km/h nie mierzyłem dokładnie ale to okolo 30 do 40 metrów

Pod ta felge (16) pasuja idealnie 57637778.th.jpg

Co dziwne pod felga RS6 (18) sa małe problemy :kox:

Zacisk delikatnie obciera co widac na fotkach

zmianarozmiaruzmianarozw.th.jpg

zmianarozmiaruzmianarozg.th.jpg

zmianarozmiaruzmianarozg.th.jpg

Zapomniał bym :decayed: Graty skompletowane przy częściowej pomocy devastation pomagał tez dobrymi radami ;)

Dzieki Dev :)

Opublikowano

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

Opublikowano

Możliwe :) ale felga wydaje sie być oryginalna ma wszystkie fabryczne numery itp. [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:46_________________________________________________

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

Siemian nie wiem :) musiał bym to sprawdzić ale sporo osob na forum ma te felgi i to chyba to samo

Opublikowano

nie mówie że nie jest ori. Ta felga występowała poprostu w paru wersjach.

Jaki masz numer na feldze? Albo jakie ET?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:53_________________________________________________felga z a3, a4 i a6 wygląda identycznie rózni się tylko parametrami (szerokość i ET)[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:54_________________________________________________jakie masz na nich opony? chodzi mi o rozmiar

Opublikowano

Czyli poprostu źle napisałem :wink4: myślalem że ona wystepowałe tylko w RS6

Et to chyba 43 ale ręki sobie nie daje uciąć.

Rozmiar opon 225/40/18

Opublikowano

nawet w a4 w 2007 roku występowała w dwóch odmianach ET 43 i 45 :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:57_________________________________________________

Czyli poprostu źle napisałem :wink4: myślalem że ona wystepowałe tylko w RS6

w rs6 występowała w rozmiarze 19 cali i szerokości 9 cali

Opublikowano

nawet w a4 w 2007 roku występowała w dwóch odmianach ET 43 i 45 :gwizdanie:

Dobra starczy juz heheh :decayed: zaraz zmienie opis na ...popularna oklepana felga z rożnych modeli audi (18)

Opublikowano

w rs4 występowała w rozmiarze 18' ale ET24 a to oznacza że napewno o zaciski by nie ocierała a wręcz wystawałaby z nadkoli[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 01:00_________________________________________________hehehe, nie o to mi chodzi. :decayed:

Chce poprostu wiedzieć z czego masz felge żeby wiedzieć na przyszłość jakie obcierają :)

Dlatego prosiłbym Cie żebyś sprawdził numer jeśli będziesz miał możliwość :)

Opublikowano

Jak bede w najblizszym czasie gdzies na podnosniku to spisze te wszystkie oznaczenie i wrzuce tu :wink4:

Opublikowano

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

chlopie, przy ET54 to on by nawet metra nie przejechal... ma felge ET43, a jesli zaciski sa z B5/C5 to normalne, ze trze. AVUS III tez mi tarl.

Opublikowano

z tego co widze to ma ten nowszy zacisk...

Jeśli by metra nie ujechał to powiedz mi jakim cudem mój kolega jezdzi a4 b6 2.5 tdi z takimi kołami z a3... Wydaje mi się że 312 a 320 jeśli chodzi o głębokość zacisku kształtuje sie podobnie...[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 01:24_________________________________________________

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

chlopie, przy ET54 to on by nawet metra nie przejechal... ma felge ET43, a jesli zaciski sa z B5/C5 to normalne, ze trze. AVUS III tez mi tarl.

avus ma et45 więc jeśli ta by miała 43 to by nie tarła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.