Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierdziele... jeszcze pare takich postów i nasprawde nie wytrzymam i włoże coś z tego... Chyba musze zablokować ten wątek.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

W Twoim przypadku to nawet wskazane abyś coś takiego miał u siebie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pare zloty lezy.....

Nie lepiej zrobic z tego uzytek ???

foto robione z 2-3 tyg temu, ostatnio przywiozlem tego wiecej z FR

ze wzgl na moja prace nie mam czasu na jakąś reklame i sprzedaż tego, powoli upycham to głównie dla znajomych w S4 i RS4 B5/B6/B7

obecnie na stanie około 30 kompletów - to co widać na foto to tylko jeden regał z wielu w garażu :)

przywiozłem teraz zwrotnice z A6 c6 więc przymiarki będą i się tego pozbędę może :rolleyes: bo tam wszyscy w 3,0tdi mają problem z tarczami 347x30mm

Opublikowano

pare zloty lezy.....

Nie lepiej zrobic z tego uzytek ???

przywiozłem teraz zwrotnice z A6 c6 więc przymiarki będą i się tego pozbędę może :rolleyes: bo tam wszyscy w 3,0tdi mają problem z tarczami 347x30mm

jaki problem ???

Opublikowano

każdy użytkownik A6 który ma 3,0 tdi lub 3Tfsi ma problem z tarczami 347x30mm

przy dynamicznej jezdzie zabija tarcze w 3-5 tyś km

Opublikowano

trafia sie pare A6-ek w miesiacu na hamulce

ale nie zauwazylem zadnyc niepokojacych objawow

a kilku gosci jezdzi na prawde szybko bo klocek montuje Ferodo DS

co konkretnie sie dzieje z tymi tarczami ?

Zuzywaja sie nadmiernie, pekaja czy bija ?

Opublikowano

A6 3,0 to za ciezkie bydel i za mocne na seryjne heble które i tak są za słabe na to auto

tarcze szybko sie przegrzewaja/biją

Opublikowano

trzeba zapodac lepszy klocek, nie bedzie takiego efektu

ale fakt buda sporo wazy i to powoduje takie skutki

Opublikowano

tak tak wiem, ja mam jeszcze w garażu a6 z końca 2008 i ma hamownie 321,

chyba że jest tak wersja 3,0 tdi 233 ps miała 321 a 240 ps miała 347 :mysli:

Opublikowano

mam już na pokładzie 320/288 :kox:. W końcu samochód hamuje, tym bardziej że z tyłu już nie było klocków tylko blachy, a tarcze cieniutkie....

Opublikowano

trochę wiocha zakładać takie atrapy, ciekawe z czego są wykonane, i czy wytrzymują wysokie temperatury

Opublikowano

witam

jestem własnie na etapie adaptacji zacisków TRW z B8 do B6/7 tarcza 320mm

wszystko ładnie, ale jest jeden problem

jak to ostatnio bywa z przypadku grupy VAG zaczynaja sie małe utrudnienia

w tym przypadku chodzi mi o rozbiórke tych zacisków na czynniki pierwsze

celem demontazu jest wypiaskowanie poszczególnych elementów i malowanie proszkowe

producent wymyslił sobie 10kątne śruby SPLINE (XZN)

gdzie normalnie są to śruby z 12kątnymi wewnetrznymi łbami

i tym samym prosze o pomoc w znalezieniu takiego klucza , średnica 12mm

przekopywałem neta przez kilka dni, rozmawiałem z kilkoma przedstawicielami firm narzedziowych

niestety bezskutecznie......

a na zaciski Nosfer czeka.....

Opublikowano

Dev, kiedy paczkę do mnie wysyłasz? :slina::evil::wink4:

Środek już podrasowałem :kox: teraz czas na heble :naughty:

Opublikowano

jutro rano o 10.00 dam znac :wink4:

od wtorku zakład byl zamkniety, produkcja wstrzymana

Opublikowano

to jak z tą A6 będzie :kox: :kox:

Opublikowano

z jaka A6 ??? :mysli:

Opublikowano

tzn z tymi hamulcami:)

tak tak wiem, ja mam jeszcze w garażu a6 z końca 2008 i ma hamownie 321,

chyba że jest tak wersja 3,0 tdi 233 ps miała 321 a 240 ps miała 347 mysli

Opublikowano

Prosze - jesli to jest to czego szukasz - to malowanie gratis dla mnie :kox::tongue4:

http://www.centrumtechniki.pl/KLUCZE-TORX-XZN-IMBUS-HEX-RIBE_Nasadki-Spline-XZN-12z%283,48035,%29.aspx

ma byc 10-cio kątny :cool1: :cool1: :cool1:

ale jak znajdziesz to bedziesz miec malowanie za FREE !!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.