Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l ja pierdziele... jeszcze pare takich postów i nasprawde nie wytrzymam i włoże coś z tego... Chyba musze zablokować ten wątek.. :wallbash: :wallbash: W Twoim przypadku to nawet wskazane abyś coś takiego miał u siebie :gwizdanie:
Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l pare zloty lezy..... Nie lepiej zrobic z tego uzytek ??? foto robione z 2-3 tyg temu, ostatnio przywiozlem tego wiecej z FR ze wzgl na moja prace nie mam czasu na jakąś reklame i sprzedaż tego, powoli upycham to głównie dla znajomych w S4 i RS4 B5/B6/B7 obecnie na stanie około 30 kompletów - to co widać na foto to tylko jeden regał z wielu w garażu przywiozłem teraz zwrotnice z A6 c6 więc przymiarki będą i się tego pozbędę może bo tam wszyscy w 3,0tdi mają problem z tarczami 347x30mm
Opublikowano 19 Kwietnia 201115 l pare zloty lezy..... Nie lepiej zrobic z tego uzytek ??? przywiozłem teraz zwrotnice z A6 c6 więc przymiarki będą i się tego pozbędę może bo tam wszyscy w 3,0tdi mają problem z tarczami 347x30mm jaki problem ???
Opublikowano 22 Kwietnia 201115 l każdy użytkownik A6 który ma 3,0 tdi lub 3Tfsi ma problem z tarczami 347x30mm przy dynamicznej jezdzie zabija tarcze w 3-5 tyś km
Opublikowano 22 Kwietnia 201115 l trafia sie pare A6-ek w miesiacu na hamulce ale nie zauwazylem zadnyc niepokojacych objawow a kilku gosci jezdzi na prawde szybko bo klocek montuje Ferodo DS co konkretnie sie dzieje z tymi tarczami ? Zuzywaja sie nadmiernie, pekaja czy bija ?
Opublikowano 22 Kwietnia 201115 l A6 3,0 to za ciezkie bydel i za mocne na seryjne heble które i tak są za słabe na to auto tarcze szybko sie przegrzewaja/biją
Opublikowano 22 Kwietnia 201115 l trzeba zapodac lepszy klocek, nie bedzie takiego efektu ale fakt buda sporo wazy i to powoduje takie skutki
Opublikowano 23 Kwietnia 201115 l tak tak wiem, ja mam jeszcze w garażu a6 z końca 2008 i ma hamownie 321, chyba że jest tak wersja 3,0 tdi 233 ps miała 321 a 240 ps miała 347
Opublikowano 24 Kwietnia 201115 l mam już na pokładzie 320/288 . W końcu samochód hamuje, tym bardziej że z tyłu już nie było klocków tylko blachy, a tarcze cieniutkie....
Opublikowano 24 Kwietnia 201115 l obczajacie jakie cuda http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Audi-A2-A3-A4-A6-A8-S2-S3-S4-S6-S8-Brake-Calipers-Red-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem335f3246e7QQitemZ220640462567QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
Opublikowano 24 Kwietnia 201115 l trochę wiocha zakładać takie atrapy, ciekawe z czego są wykonane, i czy wytrzymują wysokie temperatury
Opublikowano 24 Kwietnia 201115 l witam jestem własnie na etapie adaptacji zacisków TRW z B8 do B6/7 tarcza 320mm wszystko ładnie, ale jest jeden problem jak to ostatnio bywa z przypadku grupy VAG zaczynaja sie małe utrudnienia w tym przypadku chodzi mi o rozbiórke tych zacisków na czynniki pierwsze celem demontazu jest wypiaskowanie poszczególnych elementów i malowanie proszkowe producent wymyslił sobie 10kątne śruby SPLINE (XZN) gdzie normalnie są to śruby z 12kątnymi wewnetrznymi łbami i tym samym prosze o pomoc w znalezieniu takiego klucza , średnica 12mm przekopywałem neta przez kilka dni, rozmawiałem z kilkoma przedstawicielami firm narzedziowych niestety bezskutecznie...... a na zaciski Nosfer czeka.....
Opublikowano 25 Kwietnia 201115 l http://allegro.pl/bity-torx-tri-wing-hex-plus-mega-germany-wawa-i1534240076.html zobacz czy tu będzie kiedyś właśnie gdzieś widziałem taki zestawik, podobny,
Opublikowano 25 Kwietnia 201115 l Dev, kiedy paczkę do mnie wysyłasz? Środek już podrasowałem teraz czas na heble
Opublikowano 25 Kwietnia 201115 l jutro rano o 10.00 dam znac od wtorku zakład byl zamkniety, produkcja wstrzymana
Opublikowano 26 Kwietnia 201115 l tzn z tymi hamulcami:) tak tak wiem, ja mam jeszcze w garażu a6 z końca 2008 i ma hamownie 321, chyba że jest tak wersja 3,0 tdi 233 ps miała 321 a 240 ps miała 347 mysli
Opublikowano 26 Kwietnia 201115 l Prosze - jesli to jest to czego szukasz - to malowanie gratis dla mnie http://www.centrumtechniki.pl/KLUCZE-TORX-XZN-IMBUS-HEX-RIBE_Nasadki-Spline-XZN-12z%283,48035,%29.aspx
Opublikowano 26 Kwietnia 201115 l Prosze - jesli to jest to czego szukasz - to malowanie gratis dla mnie http://www.centrumtechniki.pl/KLUCZE-TORX-XZN-IMBUS-HEX-RIBE_Nasadki-Spline-XZN-12z%283,48035,%29.aspx ma byc 10-cio kątny :cool1: ale jak znajdziesz to bedziesz miec malowanie za FREE !!!!!!
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto