Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tył w b8 jest 330

Czyli nie podejdzie do B7 ? Bo mogę mieć komlet z S4 B8 !!! :hi:

bierzesz zacisk od S4 B6/7 i zakladasz na jarzmo od B8

linke od recznego przedluzasz i wiooooooo

zmienialem tak juz w 5-iu autach[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 18:06_________________________________________________dzisiaj wpadło na chwile A4 B6 na takich 16" kołach :decayed: :decayed: :decayed:

pod spodem zacisk z drutem od allroad-a i tarcza 320mm

0e56e23fd3db9572med.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tył w b8 jest 330

Czyli nie podejdzie do B7 ? Bo mogę mieć komlet z S4 B8 !!! :hi:

bierzesz zacisk od S4 B6/7 i zakladasz na jarzmo od B8

linke od recznego przedluzasz i wiooooooo

zmienialem tak juz w 5-iu autach[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 18:06_________________________________________________dzisiaj wpadło na chwile A4 B6 na takich 16" kołach :decayed: :decayed: :decayed:

pod spodem zacisk od allroad-a i tarcza 320mm

0e56e23fd3db9572med.jpg

Wchodzi ledwo co :decayed:

Opublikowano

Sprawdzalem, jest jeszcze przynajmniej 10mm luzu

Opublikowano

nie, i na dodatek jakies rozje...bane :mysli: :mysli: :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy na zaciskach 320 przód i 288 tył jest jakiś nr żeby być pewnym że to właściwe?? z 3.0tdi Q podejdzie bez problemu oczywiście komplecik do zwykłej b6??

Opublikowano

tak podejdzie. podeslij foto jak nie jestes pewien to Ci powiem.

Jak nie masz na oku to ja mam pare zestawów :hi: :hi:

Opublikowano

tak podejdzie. podeslij foto jak nie jestes pewien to Ci powiem.

Jak nie masz na oku to ja mam pare zestawów :hi: :hi:

och ty nasz Dealerze zacisków na Polskę :decayed: :decayed: :decayed:

Wczoraj uratowały mi :audi: od grubego wypadku :gwizdanie: - brać jak ktoś jeszcze nie ma BRAĆ :good:

Opublikowano

niestety nie mam foty tych hebli, mam je odebrać w przyszłym tygodniu, cały komplet, zaciski tarcze klocki osłony przewody, wiem tylko że z 3.0 tdi Q

Opublikowano

bedzie dobrze,

tam jest minimum 320/288mm, tarcze proponuje lekko "liznac" na tokarce bo bedzie bicie

przygotuj sobie od razu dobre wierlo fi 5, gwintownik M6 i sruby M6 ze stozkowym lbem

aby przykrecic tarcze do piast, nie bedzie problemow z wymiana kola

Opublikowano

ok dzięki wielkie za porady, jak uda mi się to kupić to może będzie trzeba zestaw odnowić to się zgłosze, chyba że nie kupie

Opublikowano

a ja mam pytanko jeszcze odnośnie tych 321 z przodu i 16" na zime.. sprawdzał ktoś jaki dystans potrzeba zeby ori stalowa felga weszła na ten zacisk ?

Opublikowano

15mm, ale trzeba szukac stalówek od A6-ki, wchodzi bez dystansu

Opublikowano

kurde w tamtym roku kupilem stalówki 16 ori 8e0... poszly do piaskowania i malowania zeby były ładne na zime .. a potem przyszły wieksze hamulce :wallbash: :wallbash: wiec zostaje opcja z dystansem

Dzieki za szybką odpowiedź, w takim razie zamawiam 15 mm :)

Opublikowano

15 to bedzie za mało ja mam 17 i masz takie cos

DSC00889.jpg

więc tu masz nie wielki odstęp przy 15 będzie jeszcze mniejszy, więc nie radził bym chyba ze bedziesz szlifował

Opublikowano

kurde w tamtym roku kupilem stalówki 16 ori 8e0... poszly do piaskowania i malowania zeby były ładne na zime .. a potem przyszły wieksze hamulce :wallbash: :wallbash: wiec zostaje opcja z dystansem

Dzieki za szybką odpowiedź, w takim razie zamawiam 15 mm :)

zanim zamówisz dystans to pozycz od kogos i dokładnie sprawdz

nie wiem jaka masz dokładnie felge, a moga być różne i może 15mm byc za mało[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:16_________________________________________________

15 to bedzie za mało ja mam 17 i masz takie cos

DSC00889.jpg

więc tu masz nie wielki odstęp przy 15 będzie jeszcze mniejszy, więc nie radził bym chyba ze bedziesz szlifował

chyba mówisz o 16" a nie o 15"

Opublikowano

wydaje mi się ze koledze guardian chodziło o to, że 15 mm bedzie za mało

Opublikowano

aaaaaaa sorry faktycznie, sorry

Opublikowano

View2-8817861.jpeg

Wejdą na 320 od 2.0tfsi?

Opublikowano

View2-8817861.jpeg

Wejdą na 320 od 2.0tfsi?

ktoś miał takie felgi założone, kilka tematów wcześniej masz nawet foto tych felg z zaciskiem pod 320mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.