Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi chodziło o dystans a nie rozmiar felgi. Zdjęcie które dałem to zacisk 321 felga stalowa 16 i dystans 17 mm. Dystans dałem z taka piasta chodź by bo jest to dosyć duży.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak by komuś było trzeba to taka felga też wchodzi na tarcze 320mm i zacisk z blachą z a6

16" ET40

44721998.jpg

Opublikowano

15mm, ale trzeba szukac stalówek od A6-ki, wchodzi bez dystansu

jakie et ma stalówka?

Opublikowano

stalowka nie wejdzie , probowalem organoleptycznie . Chlopy pyatnie za sto punktow szczegolnie chyba do devastation czy do meska GLK 350 cdi (najmocniejszy diesel) da rade wlozyc jakies wieksze heble , w standarcie sa tam z przodu cos w okolicach 320 no i w sumie jednak nie hamuje to jakos super. Kawal kolumbryny a heble jak w A4 b7 3.0 tdi . No i sie tak zastanawiam czy cos podejdzie wiekszego oczywiscie P&P bez kombinowania....

Opublikowano

stalowka wchodzi ale nie kazda

przyjedzie gosc A6 2.7 bit na zmiane kol zimowych to zrobie foty

co do ML-a to mozna to zrobic ale trzeba dokladnie przejrzec fora

ja Ci nie podpowiem bo tego nie robilem

Opublikowano

Siemian Ty do tych zacisków z porsche dorabiałeś osłony od zera czy przerabiałeś jakieś istniejące ?

Opublikowano

przyciąc trzeba było standardowe. Ale z tego co wiem to Nosb założył Flyerowi bez przycinania podobno :hi:

Opublikowano

przyciąc trzeba było standardowe. Ale z tego co wiem to Nosb założył Flyerowi bez przycinania podobno :hi:

dokladnie, za pare m-cy bedzie wiadomo, czy daja rade...

chowaja sie na rowni z tarcza, mam nadzieje, ze nie bedzie mi tam znowu lecial syf.

Opublikowano

przyciąc trzeba było standardowe. Ale z tego co wiem to Nosb założył Flyerowi bez przycinania podobno :hi:

założyć sie da bez przycinania tylko że obcierają , chyba ze tarcze przetaczane

Opublikowano

przyciąc trzeba było standardowe. Ale z tego co wiem to Nosb założył Flyerowi bez przycinania podobno :hi:

założyć sie da bez przycinania tylko że obcierają , chyba ze tarcze przetaczane

nowe, nie przetarczam tarcz :wink4:

Opublikowano

przyciąc trzeba było standardowe. Ale z tego co wiem to Nosb założył Flyerowi bez przycinania podobno :hi:

założyć sie da bez przycinania tylko że obcierają , chyba ze tarcze przetaczane

nowe, nie przetarczam tarcz :wink4:

jakoś nie chce mi się wierzyć że nie obcierają :mysli: próbowałem wszystkiego żeby nie trzeba było przycinać

Opublikowano

twierdzi, ze nie przycinal (zreszta nie widac), a dopasowywal je dosc dlugo :)

zwrotnice B6 i B7 przednie maja te same.

Opublikowano

wsadzajcie do tych tarcz oslony ja nie wsadzilem i po kilku miesiacach jazdy musialem tarcze przetoczyc bo od srodka pofalowana byla niesamowicie

Opublikowano

wsadzajcie do tych tarcz oslony ja nie wsadzilem i po kilku miesiacach jazdy musialem tarcze przetoczyc bo od srodka pofalowana byla niesamowicie

mowilem Ci o tym kilka razy i w koncu zalozyles bez oslon ? :blink:

Opublikowano

wsadzajcie do tych tarcz oslony ja nie wsadzilem i po kilku miesiacach jazdy musialem tarcze przetoczyc bo od srodka pofalowana byla niesamowicie

mowilem Ci o tym kilka razy i w koncu zalozyles bez oslon ? :blink:

no SID jak mi to instalowal to wsadzilismy bez oslon na zasadzie a moze sie uda i sie nie udalo, przeciez Ci pisalem o tym , teraz jezdze z oslonami zobaczymy jak bedzie , narazie jest ok

Opublikowano

Zobaczcie jak śmiesznie wyglądają tak małe heble :decayed:

03122011438.jpg

03122011440.jpg

03122011439.jpg

Opublikowano

przy takim aucie walily mnie by te heble siedzial bym za kierata i jezdzil po ronadach do okoła :polew: :polew: :polew:

u mnie przy 17 tylnie hamulce nie isnieja a do czasów zmiany przednie tez nie istniały :shocked:

prawdopodbnie wpada mi zestawik na tył ale wszystko sie okaże :gwizdanie:

tylko mnałe pytanie bo wiem ze osłony obowiązkowo trzeba mięc, a przerobić się nie da?

jeszcze jedno pytanie jakie miały zacisko

2,7 TDI 321?

Opublikowano

Audi Orginal - rozpiska felg do zasisków - numery cześci - wszystkie modele -

Moim zdaniem bardzo przydatne wszystkim tym ktorzy chcą wiedzieć więcej

http://www.original-felgen.com/pdf/bremsscheiben.pdf

pozdrawiam Olo

Opublikowano

Czy brd ma heble 288 z przodu?? :mysli:

Opublikowano

zdarza sie, zalezy na jaki rynek idzie auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.