Opublikowano 12 Września 201312 l o 1 = C54 (PR-1LZ) o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 3 = HP2 16" (PR-1LX) o 3 = FNR 16" (PR-1LG) o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ) które z nich to 320mm?
Opublikowano 12 Września 201312 l 1 - CT4 15" (czyli 1LZ = 280x22mm) 2 - FN3 15" (czyli 1LB/1LE = 288x25mm) 3 - HP2 16" (czyli 1LX = 321x30mm) 3 - FNR 16" (czyli 1LG = 321x30mm) 4 - FN3 16" (czyli 1LT/1LF = 312x25mm) 5 - Brembo 17" (czyli 1LJ = 345x30mm) Skopiowane z tematu Bartka
Opublikowano 12 Września 201312 l http://www.a4club.pl/index.php?topic=23849.0 Sony Xperia Tapatalk 4.
Opublikowano 12 Września 201312 l No dobra to może łopatologicznie ktoś wytłumaczy... zmiana tarczy przecież nie ma wpływu na prędkość obrotu koła. Wiem że zmieni się prędkość liniowa tarczy ale jaka to różnica dla abs-u? W ogóle to im większa tarcza tym większa częstotliwość próbkowania czy odwrotnie? Te informacje o częstotliwości macie potwierdzone? To rzeczywiście chodzi o częstotliwość ??? wysłane z Commodore 64
Opublikowano 15 Września 201312 l devastation Miałbyś przewody hamulcowe w oplocie na przód do Seat Cordoba/Golf 3 lecz z końcówkami pod katem do zacisków Brembo Cayenne 6-tł? Jaka dostępność, cena, producent, gwarancja? Końcówki w tym stylu, reszta parametrów wg oryginału. http://farm9.staticflickr.com/8021/7700965952_e11a0e3d6e_z.jpg http://i275.photobucket.com/albums/jj287/smurff72/DSC00794.jpg
Opublikowano 15 Września 201312 l devastationMiałbyś przewody hamulcowe w oplocie na przód do Seat Cordoba/Golf 3 lecz z końcówkami pod katem do zacisków Brembo Cayenne 6-tł? Jaka dostępność, cena, producent, gwarancja? Końcówki w tym stylu, reszta parametrów wg oryginału. http://farm9.staticflickr.com/8021/7700965952_e11a0e3d6e_z.jpg http://i275.photobucket.com/albums/jj287/smurff72/DSC00794.jpg napewno będzie miał .przecież to tylko kwestia zakucia innej koncówki
Opublikowano 16 Września 201312 l devastationMiałbyś przewody hamulcowe w oplocie na przód do Seat Cordoba/Golf 3 lecz z końcówkami pod katem do zacisków Brembo Cayenne 6-tł? Jaka dostępność, cena, producent, gwarancja? Końcówki w tym stylu, reszta parametrów wg oryginału. http://farm9.staticflickr.com/8021/7700965952_e11a0e3d6e_z.jpg http://i275.photobucket.com/albums/jj287/smurff72/DSC00794.jpg No problem Podaj wymiary gwinty bedzie zrobione Gwarancja jest
Opublikowano 16 Września 201312 l No problem Jak taki no problem, to może byś mi up grade zklecił ? klocek+tarcza+jarzmo na przód?
Opublikowano 16 Września 201312 l Tylko przód. Jak da rady 345 na moim oryginalnym zacisku, to poproszę.
Opublikowano 16 Września 201312 l niestety nie mam jarzm do tych zacisków mozna zapodac zaciski od S4 B6/7
Opublikowano 16 Września 201312 l Zacisk musi pozostać ori:kwasny: Daj namiary na PW za ile tarcze+klocki, a jarzma...może coś się trafi. I tak z czasem ciężko teraz. pzd
Opublikowano 16 Września 201312 l gwarancja ???? masz ją na 5 lat ? cenę za tarcze i klocki podam Ci jutro
Opublikowano 16 Września 201312 l zaciski Twój czy eSa to jest jedno i to samo g... jarzma, tarcze inne i mocniejszy klocek
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto