Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

288/245 mm

Lepuej rozglądaj się za większym rozmiarem

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dev, udało Ci się moje zaciski wysłać? :wink:

Opublikowano

Które były dla Ciebie ? Mam tego tyle do wysyłki...

Opublikowano
Które były dla Ciebie ? Mam tego tyle do wysyłki...

te złoto-miedziano jakieś tam :decayed:

Sam tył podesłałem Ci do poskładania jak należy, kasa jak coś też już poszła na konto :wink:

Opublikowano
Hej noszę się z zamiarem zmian hamulców w moim samochodzie, niestety nie wiem jakie rozmiary tarcz mam zamówić, wiem że w b6 występują m.in. 288/280 przód i 245/255 tył. Nie mam wlepki w kole zapasowym więc nie jestem w stanie sprawdzić jaki zestaw posiadam. Jakie są dedykowane dla 1.9 tdi AVF?

W razie co mam tam conieco ;-)

Opublikowano
Które były dla Ciebie ? Mam tego tyle do wysyłki...

te złoto-miedziano jakieś tam :decayed:

Sam tył podesłałem Ci do poskładania jak należy, kasa jak coś też już poszła na konto :wink:

tak, sa juz poskładane we wtorek wysyłka

Opublikowano
Które były dla Ciebie ? Mam tego tyle do wysyłki...

te złoto-miedziano jakieś tam :decayed:

Sam tył podesłałem Ci do poskładania jak należy, kasa jak coś też już poszła na konto :wink:

tak, sa juz poskładane we wtorek wysyłka

Dzięki wielkie :hi:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

To dorzuć Tomku do paczki ten komplet w oplocie, kasa właśnie poszła :wink:

Opublikowano

Oki masz zalatwione.

Opublikowano
Hej noszę się z zamiarem zmian hamulców w moim samochodzie, niestety nie wiem jakie rozmiary tarcz mam zamówić, wiem że w b6 występują m.in. 288/280 przód i 245/255 tył. Nie mam wlepki w kole zapasowym więc nie jestem w stanie sprawdzić jaki zestaw posiadam. Jakie są dedykowane dla 1.9 tdi AVF?

Avant? Wlepkę masz pod tylną kanapą. Albo w książce serwisowej.

Jeśli masz 130PS to powinieneś mieć ATE 288/245. Lucas 280/245 z reguły wędrował do 1.6Pb i 1.9 101PS AVB.

Ale lepiej sprawdź wlepkę i przymierz się do swapa na coś większego np 320/280.

Opublikowano
Które były dla Ciebie ? Mam tego tyle do wysyłki...

te złoto-miedziano jakieś tam :decayed:

Sam tył podesłałem Ci do poskładania jak należy, kasa jak coś też już poszła na konto :wink:

tak, sa juz poskładane we wtorek wysyłka

Dzięki wielkie :hi:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

To dorzuć Tomku do paczki ten komplet w oplocie, kasa właśnie poszła :wink:

:naughty:

OT....ALLELUJA .........................

w końcu :decayed::facepalm::grin: to zrozumiałeś

Opublikowano
Które były dla Ciebie ? Mam tego tyle do wysyłki...

te złoto-miedziano jakieś tam :decayed:

Sam tył podesłałem Ci do poskładania jak należy, kasa jak coś też już poszła na konto :wink:

tak, sa juz poskładane we wtorek wysyłka

Dzięki wielkie :hi:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

To dorzuć Tomku do paczki ten komplet w oplocie, kasa właśnie poszła :wink:

:naughty:

OT....ALLELUJA .........................

w końcu :decayed::facepalm::grin: to zrozumiałeś

Nie ukrywam, że w głównej mierze to Twoja zasługa i naszej ostatniej rozmowy - jak już to już :wink:

Opublikowano

Nasze rozmowy......

Nie chce myslec co razem robicie.....

Opublikowano

Dave , jaki koszt u Ciebie przygotowania i malowania proszkowego zacisków 320 przód ? Jesli chcesz to napisz na pw. :hi:

Opublikowano

Nr ponizej

Opublikowano

Panowie, a pasują hamulce 320 przód z b8 do b7?

Opublikowano

Pasuja zaciski z przewodami i klockami.

Tarcze nie

Opublikowano

Panowie a tak na szybko... co dają przewody w oplocie? Jakby nie patrzeć parę złotych one kosztują.

Opublikowano
Panowie a tak na szybko... co dają przewody w oplocie? Jakby nie patrzeć parę złotych one kosztują.

Normalny przewód ma to do siebie ,że jak sie płyn zagrzeje to może pęcznieć....przy przewodzie w oplocie nie ma tego zjawiska :wink:

Opublikowano

Dokładnie, nie masz wrażenia że pedał hamulca "puchnie"

Opublikowano

mam teraz na przodzie heble s4 b6 tarcza wiadomo 345, czy mogę podmienić tylko zaciski na te z s4 b8 zostawiając stare tarcze z b6???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.