Opublikowano 8 Maja 201412 l Czy w każdym B6/B7 z silnikami 1.8T i 2,5TDI były montowane tarcze 312mm? Planuję zmienić jarzma 288 na 312, ale ciężko coś znaleźć na aukcjach, większość nieopisana że to od 312mm Nie warto, wstaw odrazu 320mm
Opublikowano 8 Maja 201412 l Dev ogarnąłem ten ręczny ,okazało się ,że seger wyskoczył ,odpowietrzałem tak jak mówiłeś ,niby powietrze nie idzie ,a pedał jeszcze wpada,trzeba będzie jeszcze raz działać
Opublikowano 8 Maja 201412 l Czy w każdym B6/B7 z silnikami 1.8T i 2,5TDI były montowane tarcze 312mm? Planuję zmienić jarzma 288 na 312, ale ciężko coś znaleźć na aukcjach, większość nieopisana że to od 312mm Nie warto, wstaw odrazu 320mm Szukałem i znalazłem zaciski z jarzmami 312mm za 200zł, choć miałem propozycję 320mm za 300zł, ale zrezygnowałem z 320mm, bo tak to przekładam tylko jarzma z 288 na 312 i zakładam nowe tarcze z klockami, 320mm większe koszta wychodziły. Myślę że 312mm póki co wystarczy, jak będę modził na 190+KM to wtedy będę myślał o 320mm, póki co mam w planach wirus max na 160-170 KM
Opublikowano 9 Maja 201412 l Miedzy 312 a 320mm w skutecznosci jest przepaść. 312tka jest dobra ale do B5 1.6i ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 21:48 ---------- po "piasku" i ...
Opublikowano 9 Maja 201412 l Szkoda że nie mogłem się przekonać na własnej skórze jaka jest różnica między 312, a 320mm, nic tak nie odzwierciedla prawdy jak sprawdzenie samemu, ale już zamówione 312mm, więc myślę że i tam będzie lepiej niż 288 zależy ile będę auto trzymał, bo może i przyjdzie czas na 320mm. Dev, na co zwracać uwagę przy piaskowaniu/malowaniu jarzm i zacisków? Jechać po całości czy coś zabezpieczyć?
Opublikowano 9 Maja 201412 l na pewno zabezpieczyc miejsca gdzie są uszczelnienia tłoczków bo później bedzie ciekło
Opublikowano 10 Maja 201412 l na pewno zabezpieczyc miejsca gdzie są uszczelnienia tłoczków bo później bedzie ciekło własnie tam trzeba dokładnie wszystko oczyscic, bo jak tego nie zrobisz to bedzie d....
Opublikowano 10 Maja 201412 l ale jak wypiaskujesz grubym granulatem i narobisz porow to chyba tez nie bedzie dobrze ?
Opublikowano 10 Maja 201412 l nic takiego sie nie stanie, piaskowanie najlepiej przeprowadzac jak najbardziej drobnym piaskiem usuniesz kazdy syf a zwłaszcza utlenione aluminium żeliwne zaciski najlepiej to znoszą, po piaskowaniu nie ma zadnych dziur a po malowaniu proszkowym ...
Opublikowano 10 Maja 201412 l w sumie tak mam uczulenie na tym punkcie bo oddalem do piasku 2 felgi ale nie wiedzialem ze koles bedzie walil grubym scierniwem je bo inaczej sie nei dalo w sumie i teraz sa chropowate nawet po malowaniu, nie proszkowym co prawda ale zawsze
Opublikowano 10 Maja 201412 l ma ktoś numerki prowadnic do zacisków tył 288 ? ewentualnie zestawu naprawczego?
Opublikowano 10 Maja 201412 l Dev, daj namiary do siebie. Muszę Ci wysłać zaciski Powiedzcie mi Panowie, czy tarcze z tej podchodzą do naszych zacisków 320? tarcze P Zimmermann - Audi A4 B7 B8 A5 Q5 320mm (4212629469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Opublikowano 10 Maja 201412 l info ponizej tarcze z B6/7 nie pasuja do B8 i odwrotnie tarcze mam jakie chcesz
Opublikowano 10 Maja 201412 l chyba trzpieni ? tak te trzpienie na ktore ida gumki, chyba jeden mialem krzywy i nie odbija mi hamulec
Opublikowano 11 Maja 201412 l Miedzy 312 a 320mm w skutecznosci jest przepaść. 312tka jest dobra ale do B5 1.6i ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 21:48 ---------- po "piasku" http://s11.postimg.org/wdl62ef8f/20140507_073603.jpg i ... http://s29.postimg.org/vkmntzoo3/20140509_145207.jpg hej, potrzebował bym jarzma do hebli 320mm ? moje sa juz wybite i klocki lataja jak jajca u psa. ile cosik takiego ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto