Opublikowano 18 Maja 201412 l Spoko plynu ponad max reczny sprawny ostatnio kontrolowany a kontrolka ta od okladzin ale moze to zbiorniczek plynu walnięty ? Tez swieci sie wtedy kontrolka z okladzinami ? Wysłane z mojego GT-I9100
Opublikowano 18 Maja 201412 l Ktos potwierdzi które kable w liczniku zmostkowac i w ktorej kostce ? B5 po lifcie ? Bedzie to prostrze niz szukac na kablach od kół Wysłane z mojego GT-I9100
Opublikowano 19 Maja 201412 l witam mam ori zestaw hamulowy jaki zalozyc kit pod 250-30km od s4 zaciski porsche 341mmtarcze? co dobrego i lekkiego 1.8 t quattro zimowe 17s4 lato 18rs6 ???
Opublikowano 19 Maja 201412 l Mam pytanie - czy hamulce 320 przód i 288 tył podejdą pod te felgi: 5x112 -> 7,5Jx17H2 -> ET 50 Zdjęcie felg: I czy mogę tylko założyć heble na przód 320, a te, co mam obecnie na przodzie przełożyć na tył bez problemu?
Opublikowano 19 Maja 201412 l Mam pytanie - czy hamulce 320 przód i 288 tył podejdą pod te felgi: 5x112 -> 7,5Jx17H2 -> ET 50Zdjęcie felg: http://s18.postimg.org/yrq7ixmo9/IMG_4757.jpg I czy mogę tylko założyć heble na przód 320, a te, co mam obecnie na przodzie przełożyć na tył bez problemu? Musisz kupić przód i tył zaciski 320/288 ,przełożyć przodu na tył nie da rady ,chodźby nawet ze względu na ręczny
Opublikowano 20 Maja 201412 l Czy zaciski 320mm roznia sie od 345mm tylko jarzmami? Klocki sa takie same?
Opublikowano 20 Maja 201412 l witam mam ori zestaw hamulowy jaki zalozyc kit pod 250-30km od s4 zaciski porsche 341mmtarcze? co dobrego i lekkiego 1.8 t quattro zimowe 17s4 lato 18rs6 ???
Opublikowano 22 Maja 201412 l Witam czy komplet z 2.7 tdi i 3.0tdi jest identyczny zaciski z jarzmami osłony:facepalm:? Dziekuje i pozdrawiam
Opublikowano 22 Maja 201412 l Dev co można zapodać na tył do b6 w okolicy 320mm? masz coś na stanie? chodzi o zaciski,wiadomo
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto