Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tir potrafi sie szybciej zatrzymac niz myslisz ;) oczywiscie sprawny ze sprawnymi ukladami, szkoda ze jeszcze malo ciezarowek ma ten system

w pelni zaladowany 40tonowiec

Ten w osobówce na bank z pełną pieluchą jechał :D

https://www.youtube.com/watch?v=k3fvROZgfoA

Scania też nie gorsza, masakra jak to hamuje :hi:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SBC, seryjnie ,montowane w TIRach

merc to ma ale sie nie przyjął szerzej bo drogi :facepalm:

Opublikowano

Jaki w zestawie S4 poza piastami i tarczami może być powód bicia?

Opublikowano

wszystko, nawet luz na maglu czy drazku/koncowce

Opublikowano

Pytanie do osob, które jezdza na 320/288 i większych aby napisali kiedy je montowali i w jakim stanie sa teraz tarcze. Czy porastają już rdzą?

Czy ktoś wie ile kosztują w ASO tarcze 320mm?

Opublikowano
  • Autor

To chyba zależy od producenta i jakiej powłoki użył a od wielkości tarczy.

Opublikowano

To jaki producent ma to na poziomie bo widziałem OZ po roku i były zardzewiale.

Opublikowano

Nie wyglupiaj sie na rdzy sie nie jezdzi

Opublikowano

To jaki producent ma to na poziomie bo widziałem OZ po roku i były zardzewiale.

:facepalm:

Opublikowano

Nie rozumiem co maja znaczyć Wasze odpowiedzi. Sąsiad ma A6 C6 i tarcze kolejny rok jak nowe. Drugi sąsiad E39 528 i także tarcze idealnie wyglądają.

Opublikowano

A ja od kilku lat tarcze maluje zwykłym czarnym matem, ostatnio nie kupowałem nowych tarcz tylko tak się jakoś trafia że kupuje używki albo mam w zestawie który kupie, tracze piaskuje, toczę, i maluje bez podkładów i w moim starym secie 32 który teraz siedzi u kolegi tarcze są już 3 sezon i nie ma śladu rdzy.

Opublikowano

Tzn, ze nikt nie jest w stanie polecić producenta, który ma dobra powłokę? :D

Opublikowano

Trwa bosch textar

Opublikowano
  • Autor

OZ też ma jakąś powłokę antykorozyjną, mimo tego jakaś ruda się u mnie pojawiła..

Opublikowano

Zawsze można dać w ocynk

Opublikowano

u mnie na OZ jeszcze brak rdzy ale mam je dopiero pół roku tył / przód tak samo brak śladów...

Opublikowano

Ciekawy opis różnych zestawów hamulców do Audi z numerami części:

http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=717357

Montował ktoś zacisk 4 tłoczkowe Brembo z Q5 z tarczą 345x30mm?

Jak to hamuje w porównaniu o zacisków z S4? Jest różnica, warto zmienić?

Bo mam takie zacisk i zastanawiam się czy je montować.

Chodzi o coś takiego:

dc2091f62f90.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak montowaliśmy w B7 B8, jest sporo lżejszy od eSowych. Siła hamowania porównywalna. Jedyny minus to nie każda felga wejdzie na ten zacisk.

Opublikowano

Ciekawy opis różnych zestawów hamulców do Audi z numerami części:

http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=717357

Montował ktoś zacisk 4 tłoczkowe Brembo z Q5 z tarczą 345x30mm?

Jak to hamuje w porównaniu o zacisków z S4? Jest różnica, warto zmienić?

Bo mam takie zacisk i zastanawiam się czy je montować.

Chodzi o coś takiego:

dc2091f62f90.jpg

od ponad trzech lat na takich jezdze

ru9gfn92.jpg

musisz tylko przymierzyc tarcze z zaciskiem i klockami bo nie wyjdzie Ci 345mm tylko 341-342mm

delikatnie trzeba "przejechac" tarcze po obwodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.