Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l od ponad trzech lat na takich jezdze No i jak się sprawują? Jakie ty masz zdanie lepiej to hamuje niż z S4 B6/B7? Warto zmieniać?
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l bez zastrzezen zaciski sa sporo lżejsze od eSowych ale jak pisał Hammer, felga musi byc z z małym ET Edytowane 20 Sierpnia 201510 l przez Dev
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l 17" 7.5J ET35? A jak cenowo to wypada? W Q5 z tymi hamulcami są felgi 7Jx17 ET37 więc takie jak podałeś powinny pasować Tarcze zostają takie same czyli z S4. Zaciski można wyrwać za 1500-2000zł, plusem jest to że będą świeże bo są montowane od 06.2012 roku w Q5 Nowe klocki można kupić od np. 250zł za TRW bez zastrzezen zaciski sa sporo lżejsze od eSowych ale jak pisał Hammer, felga musi byc z z małym ET A jak siła hamowanie będzie coś lepiej niż przy zaciskach S4? Edytowane 20 Sierpnia 201510 l przez Jarol
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l to samo jedyny minus to taki ze nie ma do nich jeszcze DSów Pasują ponoć FCP1334h Edytowane 20 Sierpnia 201510 l przez Jarol
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l pasuja ale piszcza i brak homologacji na ulice Edytowane 20 Sierpnia 201510 l przez Dev
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l A jakiś praktyk sprawdzał co jest lepsze majac 288mm z tyłu: 1. Na przód założyć 320mm z klockami Ferodo DS i stalowy oplot 2. Na przód 345mm ze zwykłym klockiem Ferodo
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l 345mm z DSem DS też są: FDS1334 Z tym ze zamiennikiem (czytaj Ferodo) ori klocka do tego zacisku jest FDB1877.
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l dev, czy jak wpadne do Ciebie, to na miejscu odpowietrzysz mi tył ?
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l Autor A jakiś praktyk sprawdzał co jest lepsze majac 288mm z tyłu: 1. Na przód założyć 320mm z klockami Ferodo DS i stalowy oplot 2. Na przód 345mm ze zwykłym klockiem Ferodo Wrzuć takie zaciski jak pokazał Jarol, takie same występują z jarzmem pod 320
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l dev, czy jak wpadne do Ciebie, to na miejscu odpowietrzysz mi tył ? Kiedy tylko chcesz
Opublikowano 20 Sierpnia 201510 l ale majac do wyboru tylko te 2 opcje które przytoczyłe poniewaz mam na stanie już zaciski z B7 3.0tdi ale musze kupic nowe klocki i tarcze. Tak sobie pomyslalem, ze zamiast kupowania tarcz i klockow do 320mm to może lepiej sprzedać zaciski i wrzucić zestaw 345mm.
Opublikowano 21 Sierpnia 201510 l 345mm z DSem DS też są: FDS1334 Z tym ze zamiennikiem (czytaj Ferodo) ori klocka do tego zacisku jest FDB1877. Zgadza się ale te klocki różnią się tylko wycięciem na przewód do czujnika zużycia klocka. Po za tym są takie same, maja te same wymiary oraz takie samo mocowanie. Aha Audi RS3, TTRS ma takie same klocki hamulcowe więc może coś z tych aut podpasuje ale majac do wyboru tylko te 2 opcje które przytoczyłe poniewaz mam na stanie już zaciski z B7 3.0tdi ale musze kupic nowe klocki i tarcze. Tak sobie pomyslalem, ze zamiast kupowania tarcz i klockow do 320mm to może lepiej sprzedać zaciski i wrzucić zestaw 345mm. Dokładnie zakładaj 345, siła hamowania jest dużo większa niż na 320 Edytowane 21 Sierpnia 201510 l przez Jarol
Opublikowano 21 Sierpnia 201510 l Panowie bo już mam mały mętlik w głowie Zaciski z S4 B6 z tarczą 345mm to te same co w A4 B7 3.0tdi tylko z tarczą 320mm?
Opublikowano 21 Sierpnia 201510 l Panowie bo już mam mały mętlik w głowie Zaciski z S4 B6 z tarczą 345mm to te same co w A4 B7 3.0tdi tylko z tarczą 320mm? Zgadza się. Tarcza 288x25 i 312x25 ma ten sam zacisk tylko inne jarzmo tak samo 320x30 i 345x30 jest ten sam zacisk tylko inne jarzmo.
Opublikowano 21 Sierpnia 201510 l 320x30 i 345x30 jest ten sam zacisk tylko inne jarzmo. Dev parę stron wcześniej zwrócił mi uwagę, że zaciski nie są takie same... a niby mają tę samą średnicę tłoczka i te same klocki pasują Edytowane 21 Sierpnia 201510 l przez BeyerBrown
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto